Teade

Collapse
No announcement yet.

70W81-8 vöi WS25E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    70W81-8 vöi WS25E

    Kumb on parem?Läheks ostaks varsti ära

    #2
    ma ostaks parem Audese
    Tallinn tel. 5801 3362

    Comment


      #3
      Originally posted by archy@Feb 24 2006, 22:20
      ma ostaks parem Audese
      Põhejndaks äkki? Kasvõi 1 lausega?

      Oman antud Audese elementi isiklikult ja võin öelda, et mu vaimustus on piiritletud, väga tugevalt isegi. 2 korda olen suutnud vuntsid lõhkuda ning kindlasti mitte, arutuid võimsusi sinna lastes, sammuti pole ka kast valesti arvutatud ja nendele, kes väidavad, et ei pea täiega kuulama, siis küsiks kohe ette ära, et kui elemendil kirjas 130w RMS, kas ma siis peaksin seda vaikselt kuulama? Asi on mõeldud mängimiseks, mitte seismiseks ja kui ta kirjade võimsusi ei talu, siis milles küll asi võiks olla?

      Visatoni elemendiga sammuti tuttav, jätab rohkem lubava elemendi mulje.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        audese nõrgimad asjad on vuntsid siis!? kas audese andmetega on natuke puusse pandud? peaks kvaliteetne asi olema ikkagi ju. ju ta ikka seda on ka

        Comment


          #5
          Vaata ka seda http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...40-4720&lng=est
          hind odavam kui WS25E , Aga RMS võmsus on sama.

          Nüüd tuleb kõvasti seda vaht kummi jama.

          Üks erinevus on siiski veel. T200 on 8", aga WS25E on 10".
          Edit veel kord: Allar88, mis visatoni elemendiga sa tuttvunud oled? :P.
          sooviks teada T200 xmax-si.

          Comment


            #6
            Oot oot... mis ajast on 70W81-8 nominaalvõimsus 130W? Audese enda leht räägib 100st vatist.

            Comment


              #7
              Originally posted by Virx16@Feb 24 2006, 23:30
              Oot oot... mis ajast on 70W81-8 nominaalvõimsus 130W? Audese enda leht räägib 100st vatist.
              Visaton ws25e-8 on see millega tuttav olen, pole kuulanud aga olen näppinud ja jätab väga korraliku mulje.
              Audese kohta oli näide vaid, kasutan teda stabiilselt 85w@8 oomil võimendiga ja näed ikkagi laguneb, 100w vastavalt sinna sisse lasta siis mis tast suurt ikka alels jääb.
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                Ma ikka ei laseks nii suurt võimsust sinna sisse ( max 40 w) ja t200 ei sobi kuna see 4 oomi ja see vahtkummist äär ei ole ka köige parem

                Comment


                  #9
                  Kas siis asju tehakse sedasi, et nad ei oleks võimelised töötama võimsustel mis neile ette antud? Kõlar on kuulamiseks ja ta peab toimima ka RMS võimsusega pikka aega, kui see nõue pole tääidetud siis pole mõtet ka nii ülesse neid asju tõsta
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    Aga hents, miks siis see vahtkumm jälle nii jama on?
                    sa teed ju kõlari tuppa.
                    Audes ju poole kallim ka.Ja kui sa sinna nii vähe vatte sisse lased,mõttega sa kulutad rohkem raha? VÕi arvad,et kulub vähem?
                    Muidugi iga ühe enda asi. LOomulikul on hea,kui sul on võimas element.
                    Muidu räägitakse,et audes on vastu pidav,ja hea kõlar.Allar on veel kellegil vuntid lahti tulnud alla RMS võimsuse vms.
                    Äkki sulle sai õnnetu element:P.

                    Edit: mäh, ikka läks teine lause pool meelest, miks ta veel ei sobi.4oomi siiski.Aga ma vaikselt juba ise kaalun sead teist visatoni..( kuigi see ei puutu teemasse).

                    Comment


                      #11
                      Ma arvan et ostan selle audese kuna sellega on kogemusi(sõbral on tornid audese elementitega) ja teevad väga head häält ja mingeid probleeme katki minemisega ka pole olnud.Eelista eestimaist:P

                      Comment


                        #12
                        Audese vuntsid ei ole kahjuks seotud sellega palju võimsust sinna sisse lastakse. Katki lähevad ka nad väiksema võimsuse juures ja ei tea miks. Juu see mingi kostruksiooniline Audese viga ole kuigi viimasel ajal on nad vist oma viga parandanud üha vähem elementes on vuntside probleemiga garantiise või remonti toodud

                        Comment


                          #13
                          Ostsin audese ära ja väga head häält teeb B-)

                          Comment


                            #14
                            See küll ei puutu siia teemasse aga ei hakka ka uut teemat tegema .Kas ma saan tevalo neti poest asju tellida nii et ma ise lähen sellele vastu ja ei pea seda 50 eeku toomise raha maksma , seda asja ei ole hetkel olemas poes ja ei viitsi minna poodi ja ütelda neile et ma tahaks seda tellida. http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=615-9753

                            Comment


                              #15
                              peaks saama ju nii et tellid asja ja saad valida kas postiga või tuled ise järgi. oomipoes vähemalt on nii

                              Comment

                              Working...
                              X