Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton t200 või WS25E 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Visaton t200 või WS25E 4

    Ma küsin ikka veel üle, ehk mõnel targal "onul" miskit tarka õelda veel.st. kumba osta.
    Mõlemad 4 oomi.
    t200 max 120w, WS25E 4 110w.
    t200 8", WS25E 4 10".
    Ainuke ikkagi ,mida ma veel mõlten, on t200 vahtkumm, st. osad panevad pikajutu maha, oi kui halp jne. Teised samas räägivad, et kasutavad auto pealgi,ja ei juhtu taga midagi.( päike pidi liiga tegema.)
    Ja küsiks veel,et palju t200 xmax on? ( mingist välismaa foorumist lugesin,ja seal oli miski xmax 12.00mm.Aga ma pole kindel,et see oli t200.)
    Keegi WS25E 4 xmaxi ka teab?.
    ahja, t200 kast tuleks 38 cm, 33cm,28cm
    Inverteriga, läbimõõt on 75mm ja pikkus 200mm
    35l.
    Kui suur peaks tulema WS25E 4 kast?..
    pmst. mõtleisn,et kui element ~4 aastat vastu peab,paneks veel autossegi.. :P .
    Ahjaa võimuks on Amfiton - y-101-3. 2x25w.
    See hakkaks algul toitma,eks hiljem näis,kuidas hakkama saab, ehk muretseb midagi paremat juurde.
    Pmst. need elemendid pole nii väga kallid,et nüüd hirmus asja teha,et kumb võtta, aga tahaks ikka,et esimene kast korralik tuleks.


    Nii,hea küll ,sai vist kõik.

    #2
    Pmst. sain vist valitud.
    Võtan siis WS25E 4 ning teen kinnise kasti 35l.
    mõõtudeks .. 38cm,33cm,28cm vast oli nii.

    Comment


      #3
      vähemalt t200 xmax on suurem WS25E 4 omast.
      no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

      Comment


        #4
        Kust sa tead seda?..
        Ja kui palju suurem.
        muidgu ,ega see vast väga ei loe.. loodan. :P.

        Comment


          #5
          t200 on se 20mm, WS25E on se 12mm.
          no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

          Comment


            #6
            WS25E on freeair valjukas, tada ei saa kastis hästi mängima, kui just pole tarvis ühe noodi bassi.

            Comment


              #7
              Moi miks sa nii arvad?..
              Me saime küll selle prograga kasti graafiku päris hea.
              SIlver arvutas kasti.

              Tevalos küll midagi selle kohta kirjutatud pole,et see freeair woofer.
              Samas,ega see xmax ei määra ka ju midagi.VÕi määrab?.

              Comment


                #8
                Originally posted by moi@Feb 26 2006, 15:39
                WS25E on freeair valjukas, tada ei saa kastis hästi mängima, kui just pole tarvis ühe noodi bassi.
                Freeair? Pole nagu sellist juttu kusagil näinud. Tegu siiski kinnise kasti valjukaga.
                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                Comment


                  #9
                  WS25E Qt = 1. Inverter- või kinnises kastis saab normaalselt mängima valjuka, mille Qt<0.777 (võib ka 0.8-ga saada aga mitte 1.0-ga) kõik suurema Qt-ga on sisuliselt freeair valjukad.

                  Comment


                    #10
                    Qts- 0,50
                    Qes- 0,53

                    Mis Qt?.
                    Need andmed küll hertz ML2500 free air woofri kohta. Aga ei leidnud sealt listis ühtki Qt-d.
                    Ja huvitab veel üks küsimus,miks t200 nii surr xmax, samas WS25E 4 nii väike?..
                    Aga see ju ei loe midagi.

                    Niimodi kirjutatakse veel tevalos.
                    Tänu korpuse ehitusele sobib eriti hästi asendus bassivaljuhääldiks paljudesse standardsetesse HiFi kõlaritesse.

                    Ta ei saa ju ikkagi olla freeair. Ja minu arust on nii mõnedgi seda kasti pistnud.
                    Või on sul endal ta kastis,ja mängib sitasti?

                    Comment


                      #11
                      Qt ja Qts on sisuliselt samad asjad, ühes kohas tähistatakse ühte moodi, teises teist moodi.
                      Reklaamteksti võib ju igasugu asju kirjutada, vaja ju kellelegi asi maha müüa.

                      Mul endal ei ole teda kastis ja ei üritagi, kuna Qts on liiga suur ja ta ON freeair.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by moi@Feb 27 2006, 22:39
                        Qt ja Qts on sisuliselt samad asjad, ühes kohas tähistatakse ühte moodi, teises teist moodi.
                        Reklaamteksti võib ju igasugu asju kirjutada, vaja ju kellelegi asi maha müüa.

                        Mul endal ei ole teda kastis ja ei üritagi, kuna Qts on liiga suur ja ta ON freeair.
                        OT:
                        moi, oled vist mõtetelugmist harrastanud, mul ka projekt samade bassikatega valmimas, lahtiselt loomulikult..
                        kuidas muljed muidu on?
                        ise katsetasin esialgu puudulikes paneelides neid - ajavad asja ära (2tk. kanali kohta). kui suured paneelid üldse tegid.
                        mul tulevad 30 cm laiad, paneeli toestus e. "tiivad" e. külgseinad kolmnurksed.
                        mu tuba õnneks väga soosib OB kasutamist, on lausa patt seda kasutamata jätta
                        endised SSW3800-d jäid midbassi osas kohmakakas (MMS 150g&#33, se hakkaski pikapeale häirima, antud visatonid aga selles mõttes paremad, peaaegu saavad keskriba esitamisega hakkama (neil muide pressimata paberkoonus, see autoaudios tundub väga popp).

                        Comment


                          #13
                          Ei loe mõtteid.
                          Lihtsalt WS25E on minust üldse puutumata jäänud, nii OB kui kasti variandis. :P

                          Comment


                            #14
                            eks näis.
                            võtan siiski ws25e.

                            Comment


                              #15
                              Näe ei läinudki palju aega kui juba oled ümber mõelnud, 4 tundi ja 57 minutit.
                              B-)

                              Comment

                              Working...
                              X