Teade

Collapse
No announcement yet.

Abi kastiga.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi kastiga.

    on plaanis teha ssw 3000 elemendile inverter kast mis peaks välja nägema selline
    http://www.ecst.csuchico.edu/~bhsteel/loud...oxes/vented.gif kui suur see umbes tulema peaks? 50l sobiks?

    #2
    500*320*360 ja inverter 110*265
    Tallinn tel. 5801 3362

    Comment


      #3
      kas sellel ei tule mitte element küljepeale? ma tahaks et element oleks kõlari ees ja toru oleks elemendi all.

      Comment


        #4
        Originally posted by T0ne@Mar 11 2006, 20:32
        ma tahaks et element oleks kõlari ees ja toru oleks elemendi all.
        Segane lause, aga sa tahtisd ilmselt öelda, et kastil oleks element ja inverter ühe külje peal ja vent elemendi all, nagu Su antud lingis? Muuda siis andmeid ning paiguta nad nii nagu ise tahad. Ruumala on ju antud, kasutaja archy poolt.

        Comment


          #5
          ega jah suht segane küll, aga eks ma siis proovin.. mudu kas see muudaks ka heli?

          Comment


            #6
            kui ruumala ja vendi suurused samaks jätaksid siis ei muudaks.
            no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

            Comment


              #7
              kui ma teeks 500x320x360 siis see kõlbaks tuppa mängimiseks?

              Comment


                #8
                mix mitte, ise hakkan ka täpselt sellele elemendile täpselt samade mõõtudega kasti tegema varsti.
                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                Comment


                  #9
                  aga äkki keegi aitaks mul seda niimodi teha et element ja vent on ühel küljel ja vent toru all nagu antud lingis.


                  EDIT: 18mm vineer kõlbaks?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by T0ne@Mar 12 2006, 12:43
                    aga äkki keegi aitaks mul seda niimodi teha et element ja vent on ühel küljel ja vent toru all nagu antud lingis.


                    EDIT: 18mm vineer kõlbaks?
                    võta paber, pliiats, joonlaud ja arvuti. joonistad paberile kuidas nad võiksid ees asetseda ja selle järgi teed ülejäänud küljed nii et liitrid jääksid samaks. ja 18 vineer kõlbab küll

                    Comment


                      #11
                      kõik on juba välja arvutatud.

                      Comment


                        #12
                        oh, andsin vanaisale mõõdud palju viineeri vaja ja ütlesin 18mm, aga tema tõi 10mm kui ssw3000 sinna mängima panna kui hullult see vibraeerima hakkaks? kas kudagi seda kasti jäigemaks ja tugevamaks oleks võimalik teha?

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by T0ne@Mar 16 2006, 19:40
                          oh, andsin vanaisale mõõdud palju viineeri vaja ja ütlesin 18mm, aga tema tõi 10mm kui ssw3000 sinna mängima panna kui hullult see vibraeerima hakkaks? kas kudagi seda kasti jäigemaks ja tugevamaks oleks võimalik teha?
                          tugevdused sisse samas siis peaks tegema suurema kasti ka see võtab ka kasti mahtu aga seda arvuta juba ise :P
                          TeamRMS

                          Comment


                            #14
                            hm, kui suur peaks elemendi auk tulema kuhu star sisse läheb? ta ise 300mm on kellegil aimu?

                            Comment


                              #15
                              Ise ma tegin talle 75l kasti mille hääl on ikka üllatavalt mõnus
                              Mäll-mäll

                              Comment

                              Working...
                              X