Teade

Collapse
No announcement yet.

Bandpass

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by ravelli+Mar 30 2006, 19:10--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ravelli &#064; Mar 30 2006, 19:10)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-sonyqe@Mar 21 2006, 11:23
    mis valjukas on kui küsida tohib? ja kas bandpass kasti soovitatavad mõõdud on kaasas?

    ütlen veel kord bandpass kasti tegemiseks ei piisa bassbox-st ja parameetritest
    piisab küll kui osata bassboxi kasutada [/b][/quote]
    Räägi lähemalt, mu arust annab ta suht suvaliste mõõtudega ilusaid tulemusi.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      Originally posted by Elukaz+Mar 31 2006, 20:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Elukaz @ Mar 31 2006, 20:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
      Originally posted by ravelli@Mar 30 2006, 19:10
      <!--QuoteBegin-sonyqe
      @Mar 21 2006, 11:23
      mis valjukas on kui küsida tohib? ja kas bandpass kasti soovitatavad mõõdud on kaasas?

      ütlen veel kord bandpass kasti tegemiseks ei piisa bassbox-st ja parameetritest

      piisab küll kui osata bassboxi kasutada
      Räägi lähemalt, mu arust annab ta suht suvaliste mõõtudega ilusaid tulemusi. [/b][/quote]
      möh? suvaliste mõõtudega võib valjuka ära rikkuda ju...

      Comment


        #18
        Originally posted by armas@Mar 30 2006, 18:29
        ma tean kedagi kes selle sulle ära teeks
        oi mees see oli tõesti tark postitus. bandbassi puhul on suht suur võimalus panna mööda nii kambrite mahuga kui kasti häälestusega. kes hakkab oma esimest kasti ehitama, siis algul proovi kinnist kasti, siis invertereid paar tükki ja viimasena ehita endale bandbass. tean omast käest.
        In SPL we Trust! 136,4 db

        Comment


          #19
          esimene bandpass sai S90&#39;le tehtud. Tulemus oli supper, järellained olid sellised, et iga kuu tagant rebis miskipärast vuntsid katki ja menbraani rebendas kah liimist lahti.....
          -

          Comment


            #20
            Aitäh kõikidele nõuandjatele. Ei ole ükski autosaundi Mees nõus bandpassi tegema masinasse. Kuna tegu Ameerikaga pakuti kinnise kasti ehitust armatuurlauda. Kaalun seda teemat. Kui õnnestub annan teada. (No ei ole omal aega teha).
            HERZ HX200 mängib tootja andmetel 7L kastis.

            Comment

            Working...
            X