Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimused elemendi kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimused elemendi kohta

    Tere.On olemas selline element nagu alloleval pildil.Ja sooviks on teha sellele elemendile bandpass kast ja tekitada tubastes tingimustes võimalikult suurt helirõhku.Küsimus siinsetele inimestele-kas keegi teab selle elemendi T/S parameetreid?Või on keegi sellisele elemendile teinud bandpass kasti ja oskab kambrite litraazhi koha pealt midagi kommenteerida?


    #2
    kui sa ei tea kõlari marki mis siis veel andmetest rääkida. bandpass kasti tegemine pole kerge. sellele elemendile aitab paremini kinnine või inverter kast.

    Comment


      #3
      S50 valjukas ei ole?
      Mäll-mäll

      Comment


        #4
        Element on 8 tolline;mis ta nimi on,seda ma ei tea(ei mäleta õigemini).Kui keegi ytleks vähemalt ta nimegi,siis ma otsiks ise siit foorumist edasi.Ja seda,kui raske on talle bandpass kast valmistada,otsustan ma ise. B-)

        Comment


          #5
          Originally posted by peeter1980@Mar 17 2006, 15:51
          Ja seda,kui raske on talle bandpass kast valmistada,otsustan ma ise. B-)
          No jah, eks võiks ju mingi suvalise papp karbi siis ümber visata. Miks vaeva näha, kui tulemust ei ole.

          Üldiselt on vene elementidele raske, kui mitte võimatu T/S parameetreid leida.

          Comment


            #6
            See peaks olema vana markeeringu järgi 10GD-30.Uut ei mäleta. Kunagi proovisin sellele teha bandpass kasti. Mitu valjukat lagunes ära. 25W juures pudenesid poolid laiali. Konstruktsioon nõrk. 10W rms.

            Comment


              #7
              10 W rms?hmm...väga huvitav...
              autos oli ta mul maki taga ja mängis väga normaalselt.Ja kanalist tuli seal raudselt rohkem kui 10 W...

              Comment


                #8
                Vene markeeringu järgi on see element 25ГД-26В ning neid tehti nii 4 kui ka 8 oomiseid. Vanades aktiiv estoniates olid kasutusel 4 oomised ja Radiotehnika S-50 kõlaris 8 oomine element kasutusel. B-)

                Mul oleks hullult sellist elemeti 8 oomist vaja võin 4 oomise vastu anda.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by aem@Mar 17 2006, 20:32
                  Mul oleks hullult sellist elemeti 8 oomist vaja võin 4 oomise vastu anda.
                  Pean sind vist kurvastama,sest mulle tundub,et siin on ka midagi 4 oomist juttu...

                  Comment


                    #10
                    sellise pildi oleks pidanud vist ka kohe tegema...minu blokk... :huh:

                    Comment


                      #11
                      Kas siis keegi ei tea selle elemendi kohta midagi või?

                      Comment


                        #12
                        http://www.bluesmobil.com/shikhman/info/speakers.htm
                        Sealt saad oma valjuka jaoks mõned parameetrid.

                        Comment


                          #13
                          Lõpuks ometi midagi!Aga nüüd on uus küsimus - kas see "Частота основ- ного резонанса, Гц" ,on BassBox'i järgi Fs või?Läheb ehitamiseks siis! B-)

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by peeter1980@Mar 20 2006, 09:54
                            Lõpuks ometi midagi!Aga nüüd on uus küsimus - kas see "Частота основ- ного резонанса, Гц" ,on BassBox'i järgi Fs või?
                            Just nii.

                            Comment

                            Working...
                            X