Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 75w-104 kasti ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by iffd00d@Apr 26 2006, 15:21
    nii palju siis teema uuenduseks, et valisin siiski 75w-104 ja sai kast valmis ka ehitatud. siiamaani olen oma kätetööga rahul
    äkki teeksid mõned pildi ja lisaksid siia, pole juab tükkaega ühtegi projekti näind
    TeamRMS

    Comment


      #32
      Originally posted by ripspeed@Apr 26 2006, 16:21
      äkki teeksid mõned pildi ja lisaksid siia, pole juab tükkaega ühtegi projekti näind
      eks ta üsna sarnane ole teiste taoliste projektidega. üks pisike viga on kasti juures, nimelt inverterite juures ei saanud pahtel korralikult kuivada ja on natukene ebatasane(kiire oli ehitamisega) aga üldiselt ise olen rahul :P
      pilt

      ps! kaks kruvi on ka puudu :P jäi installimisel puudu, pole siiani poodi ka viitsinud joosta.

      Comment


        #33
        täitsa kena esimesekasti kohta B-)
        TeamRMS

        Comment


          #34
          Originally posted by ripspeed@Apr 26 2006, 21:18
          täitsa kena esimesekasti kohta B-)
          subwooferina tõesti esimene :P varem sai 2x Visaton BG17-le kast ehitatud

          millalgi suvepoole tuleb veaparandusi teha hetkel pole kahjuks aega.

          Comment


            #35
            Ilus, paneks küll elutuppa tegelikult nurka sellise, või enda tuppa

            Väga-väga kena--
            Vaesel ajal on kärbes ka liha.

            Comment


              #36
              Vs: Audes 75w-104 kasti ehitamine

              Mul on ka plaanis ehitada sama elemendiga kast. Mis mõõdud sinu kastil on ja mitme hz peale see tuunitud on?

              Comment


                #37
                Vs: Audes 75w-104 kasti ehitamine

                see kemplemine selle häälestussageudse,kasti suuruse ja invertrite pikkuse üle oleks ju lihtsalt lahendatud kasutades bassbox'i ju. häälestad täpselt nii nagu tahad

                Comment


                  #38
                  Vs: Audes 75w-104 kasti ehitamine

                  Esmalt postitatud MK poolt
                  see kemplemine selle häälestussageudse,kasti suuruse ja invertrite pikkuse üle oleks ju lihtsalt lahendatud kasutades bassbox'i ju. häälestad täpselt nii nagu tahad
                  Jah, aga need parameetrid raisk on valed audese lehel. Näitels lähen eesti keele pealt inglis keele peale, siis mõningad parameetrid muutuvad. Lihtsalt ajab sudame pahaks.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Audes 75w-104 kasti ehitamine

                    BassBox arvutas sellise kasti: 56,65 x 35,01 x 21,64 cm (43 l) ja tuning freq. on 33.73 hz. Kas see tundub vähegi reaalne ja kuidas ma inverteri suurused arvutan?
                    viimati muutis kasutaja Agen0; 30 m 2006, 19:27.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Audes 75w-104 kasti ehitamine

                      Esmalt postitatud Agen0 poolt
                      BassBox arvutas sellise kasti: 56,65 x 35,01 x 21,64 cm (43 l) ja tuning freq. on 33.73 hz. Kas see tundub vähegi reaalne ja kuidas ma inverteri suurused arvutan?
                      kui sul on seal vented box valitud siis, seal samas kus sa kasti disainid seal saab ju iverterid ka paika panna kui pikad, millise kujuga, mis läbimõõduga jne. Pealegi graafiku pealt vaatad mida vaja muuta oleks. Ega bassbox ei koosne ainut "sugested" nupust.

                      Comment

                      Working...
                      X