Teade

Collapse
No announcement yet.

Parim woofer 1400.- eest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Njah, aga kas tõesti ei ole muud kohta kus selle osta saaks? Mulle ei meeldi see: "Saadame sulle arve ja kui on makstud, siis saadame kauba teele". <_<

    Comment


      #32
      Originally posted by Agen0@Mar 26 2006, 00:34
      Njah, aga kas tõesti ei ole muud kohta kus selle osta saaks? Mulle ei meeldi see: "Saadame sulle arve ja kui on makstud, siis saadame kauba teele". <_<
      Soh, aga tihti sellepärast tellitaksegi et poest neid asju saada ju ei ole
      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

      Comment


        #33
        Originally posted by andreas123@Mar 26 2006, 06:32
        Soh, aga tihti sellepärast tellitaksegi et poest neid asju saada ju ei ole
        Jah, aga kuidas ma saan kindel olla et mu toote üldse "saadetakse teele"? Ma ei hakka mingit usaldus mängu küll mängima.

        Comment


          #34
          Hm, sellele võimendile saab teisi kõlareid ka taha panna jah? kui saab siis mitu?

          Seda küll ei usu, et nüüd petma hakkatakse.

          Comment


            #35
            Bassikõlari võimendile VEEL teisi kõlareid külge :blink: ? Teiste kõlarite ühendamiseks ikka stereovõimu (või kodukinoressiivrit) vaja, tõsi, bassikõlaril on kõlariväljundid, aga need on selle jaoks, kui vaja bassikõlarile signaal võtta stereovõimu kõlariväljundist, ehk siis võimu kõlariväljund---&#62;bassikõlari high-level sisend---&#62;bassikõlari peakõlarite väljunditesse peakõlarid, bassikõlar peakõlarite tüürimisega ei tegele, lihtsalt peavõimu väljundi signaal juhitakse basskõlari peakõlarite väljundisse. Loodetavasti sai arusaadav tekst.
            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

            Comment


              #36
              ehhe , sai aru küll, tänan, et ütlesid.

              Comment


                #37
                Oskab keegi veel nimetada mõnda aktiivbassikõlarit, mis on Eestis müügil ja et ta hind ei ületaks 1400.- ?

                Comment


                  #38
                  Leidub selliseid asju:
                  http://www.vidoelectronics.lt/?page=...&pid=87&kid=11

                  Ise kasutan ja 1090.- eest on müdinat päris hästi
                  Kodumasinakeskuses ja 1001 kodumasinat kaupluses leidub ...

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by Agen0@Mar 25 2006, 23:34
                    Njah, aga kas tõesti ei ole muud kohta kus selle osta saaks? Mulle ei meeldi see: "Saadame sulle arve ja kui on makstud, siis saadame kauba teele". <_<
                    Olen ise sealt ostnud s400 ja mingit probleemi polnud, et ära ei saadaks, tegu ju ikkagi ametliku asjaga ja alati on võimalus kuhugi kaevata kui mingi probleem. Tähtaeg küll kohaletoimetamsele 10 päeava, aga oma omad sain kätte paari päevaga pärast raha ülekandmist, Piz Paki kullerteenust kasutavad.
                    Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by Agen0+Mar 26 2006, 14:20--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Agen0 @ Mar 26 2006, 14:20)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-andreas123@Mar 26 2006, 06:32
                      Soh, aga tihti sellepärast tellitaksegi et poest neid asju saada ju ei ole
                      Jah, aga kuidas ma saan kindel olla et mu toote üldse "saadetakse teele"? Ma ei hakka mingit usaldus mängu küll mängima. [/b][/quote]
                      Tevalo ärifoorumis mängitakse ka usaldus mängu enamasti. Ma pole ühtegi poodi näinud, kus võid kauba eest maksta hiljem va järelmaksuga ostes. Neil pidi ka Tartus mingi pood olema või vähemalt saab seal neid näppida ja kuulata.

                      Comment


                        #41
                        Pole eriti motet mingi 10w põhjas kuulata
                        Parem mingi tundlik 50w..
                        Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                        * Toitelüüdid
                        * Kõlari kummilõdvik
                        * Elekter
                        * Kõrvad
                        * Naabri närvid

                        Comment


                          #42
                          Originally posted by egert109@Mar 23 2006, 23:07
                          Reklaami vähe
                          pakuks kinisesse kasti kus ta hetkel on ja teeb häält küll. B-)
                          Sellel siitel toodud video on siis asi mida valjuhääldiga teha ei tohiks MITTE KUNAGI&#33;Piisaval väljundvõimsusel(ca 10..15W) elemendi vigastused garanteeritud&#33;
                          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                          Projektide pildid
                          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by VaNa@May 13 2006, 10:18
                            Pole eriti motet mingi 10w põhjas kuulata
                            Parem mingi tundlik 50w..
                            See lause on kuidagi väga imelik mis sa siia postitasid...
                            Sa mõtlesid vast selles stiilis, et parem 10w tundlik kui 50w põhjas?
                            Kuidagi väga eba laks:S

                            10w teeb juba päris kõva häält tegelikult


                            Aga samas saada 1500 eegu eest woofer+ võim siis läheb millegi pealt kokkuhoiuks.
                            Soovitan koguda natukese juurde ikkagi, saad parema asja ja ei pea teda enam ümber hakkama ehitama(valjukat/võimu vahetama)
                            Mäll-mäll

                            Comment

                            Working...
                            X