Teade

Collapse
No announcement yet.

kumb annab parema tulemuse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kumb annab parema tulemuse?

    valik kahe elemendi vahel.
    eesmärgix on SPL.
    ehk siis kumb on "parem"

    http://pood.akustika.ee/index.php?GID=1084...st&currency=EEK


    või


    http://pood.akustika.ee/index.php?GID=1026...st&currency=EEK

    #2
    ma arvan et se teine, vatte ja tundlikust rohkem.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #3
      Palju sellistel elukatel xmax-id on?
      5cm? =P rämedalt pirkad kummi lõdvikud on.

      Comment


        #4
        Noh...Mu sõbral oli ka ikka siga vinge kummilõdvikuga boschmann vms Ja siis too liikus estonia 010 taga vähem kui king audio... Heal juhul xmax oli 2mm
        See tundlikus võib olla 2.83V juures ja see täiesti teine asi kui 1w juures...
        Mäll-mäll

        Comment


          #5
          Ise ka aru saad mis räägid? Xmax 2mm :blink:
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Saan aru küll...No ma väidan seda, et see valjukas lihtsalt ei liikunud:S Täiesti tõsiselt...Estonia taga oli kõige rohkem muusikat kuulates 4mm...Infraheliga liikus natsa rohkem muidu mitte...

            Kummi äär oleks kõvati lubanud aga tsentreerimis rõngas oli kuidagi liiga jäik või mai tea:S
            Ja selline oli ta veel pool aastat peale ränga tümmitamist:S

            Sellest valjukast räägin....
            Mäll-mäll

            Comment


              #7
              Ei tea irw, mõlemad parajad kummipallid..

              Comment


                #8
                Pole ka ime et valjukat liikuma ei saanud-estonial pole lihtsalt piisavalt võimsust.

                Comment


                  #9
                  imelik,teema algab kahe konkreetse woofriga ja juba räägitaxe siis pea kolm korda odavamast bossust (mitte et midagi selle vastu olex,aga antud element mulle eriti ei istu)

                  Comment


                    #10
                    ma arvan et vast streetrace foorumis osatakse sulle paremini vastata sest seal rohkem auto supakaid ja SPLi.
                    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by heix25@Mar 25 2006, 22:50
                      ma arvan et se teine, vatte ja tundlikust rohkem.
                      Funionil on Rms on 2x200w.
                      Mystery on 2x300w rms. Mängib valjemini kui Fusion.

                      Pealegi ma olen kuulnud midagi sellist, et mida suurem on tundlikkus, seda rohkem hakkab üle moonutama vms.

                      600w rms; spl @1w 87db mängiks täieliku võimsuse kättesaamisel puhtamalt kui 600w rms; spl @1w 95db samadel tingimustel. (Parandage kui eksin)

                      Mina ei võtaks kumbagit. Soovitaks sul suuremat summat subwoofri alla panna + siis vastav võimendi + kaablid.

                      Kui otsustad ikkagi ühe nendest kasuks, siis osta neid 6tk ja sa oled rahul. (mõttetu.)

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by do_it_right_way@Mar 27 2006, 18:58
                        Pealegi ma olen kuulnud midagi sellist, et mida suurem on tundlikkus, seda rohkem hakkab üle moonutama vms.

                        600w rms; spl @1w 87db mängiks täieliku võimsuse kättesaamisel puhtamalt kui 600w rms; spl @1w 95db samadel tingimustel. (Parandage kui eksin)
                        Ei ole midagi sellist kuulnud :blink: Nt. korraliku PA tehnika tundlikkus on sageli isegi 100+ dB, aga ei saa öelda, et moonutaks rohkem kui samasugune väiksema tundlikkusega tehnika. Sama ka lampvõimude taga kasutatavate suure tundlikkusega kõlarite kohta. Minu arust on just kõige mõttetumad need kilovatised kummipumbad, mille tundlikkus ca 83 dB - nagu vana Volga, kütust neelab mitme mehe eest, aga perhvoomantsi pole ikkagi. Või umbes sama teema, miks 150 hp kerge kit-car teeb kiirendusrajal iga ilmaga 800 hp raskeveokile ära.
                        Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                        Comment


                          #13
                          OT: Mis SPL tähendab ?

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by nxp@Mar 27 2006, 19:56
                            OT: Mis SPL tähendab ?
                            SPL on helirõhk

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by traktorist+Mar 27 2006, 20:03--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (traktorist @ Mar 27 2006, 20:03)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-nxp@Mar 27 2006, 19:56
                              OT: Mis SPL tähendab ?
                              SPL on helirõhk [/b][/quote]
                              Sound Pressure Level.

                              Comment

                              Working...
                              X