Teade

Collapse
No announcement yet.

jackhammer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    jackhammer

    Mida arvate MTX JACKHAMMERIST http://infiniteelectronix.com/item.asp?PID=10267

    #2
    ma arvan et se on selline väike, kerge, odav bassikas.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #3
      Aga kas sellele valjukale kuskilt parameetreid ka saab?
      Tahaks teada, et kas tal korraliku graafiku ka saab või tuleb nagu TRF valjukatel, et lohk sees...
      Mäll-mäll

      Comment


        #4
        Jackhammer ei ole oma hinda väärt.

        Comment


          #5
          Hinda on tõesti vist natuke palju, pimp my rides olen seda näinud, ah ei tea ei oska midagi õelda

          Comment


            #6
            http://www.realmofexcursion.com/vide...ckhammer.1.wmv

            Keegi teab mis laul see on, kui nad jackhammerit testivad?

            Siin on ka see laul: http://realmofexcursion.com/videos/A...ng/acs45.1.wmv

            Comment


              #7
              Nagu juba seal videos korduvalt mainiti: naeruväärne. Eks ta üks pubekate "mul-on-suurem-kui-sul" ärplemine ole. Pakun, et sama tulemuse saab vähegi korralikuma ca 1 kW PA tehnikaga, millel tundlikkus üle keskmise, ja mis rahakotile hoopis soodsam. Palju seal võimsuseks oli mainitud? 21 kW? Raha ja energia raiskamine, ka siis, kui see oleks "21 kw MAX power" ja tegelik nii 4kW, mida ma kahtlustan. Kui seal tõesti oleks 21 kW ka keskmise tundlikkusega kõlaritega, oleks seda vast kilomeetri kaugusele kuulda, ja autos seesistujast oleks järgi hunnik võbisevat sülti (90dB tundlikkuse korral saaks 20 kW teoorias vabas õhus meetri kaugusel nii ~143 dB, kinnises ruumis tunduvalt rohkem, nii 150...160 dB ehk).
              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

              Comment


                #8
                21kw polnud veel juttu aga 12kw peak power'ist küll...Suht mõttetu jama...
                Need pimp my ride'i vennad on üldse sellised kes teevad kõik selleks,et saaks öelda, et mul on lahedam kui sul vms...
                Ülehinnatud p**k on...
                2'he Rockford Fosgate'i TRF valjukatega saaks lasta põhimõtteliselt sama helirõhku aga jah nende hind kerkib samasse klassi kuigi rõhk jääks ligikaudu samaks...
                Mäll-mäll

                Comment


                  #9
                  21KW kust sa selle leidsid???
                  12KW pikkaajaline ja 6KW Rms

                  Kuskilt mingide japside lehelt kunagi leidsin, et vabas õhus andis meetri kaugusel(ma ei tea mis võimendiga) 152,4db

                  Comment


                    #10
                    Sry, minu viga, ei süvenenud eriti videosse, ju kuulsin valesti võimsuse numbreid... a noh, 12 ja 21 kW vahe ju 3 db kõigest ikkagi
                    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                    Comment


                      #11
                      On saavutatud ka selline helirõhk kui 210 dB, 190 on näiteks kosmoseraketi stardihetk, kui mootorid põletavad kütust kümneid tonne sekundis ja MTX Jackhammer ei ole maailma võimsam "mul on suurem kui sul" madalheli algallikas, on kordades võimsamaid. Hehee! Ja 3 dB juurde, tähendab seda, et vajatakse võimsuse 2* kasvu.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by xilinx@Mar 28 2006, 10:39
                        On saavutatud ka selline helirõhk kui 210 dB, 190 on näiteks kosmoseraketi stardihetk, kui mootorid põletavad kütust kümneid tonne sekundis
                        Tahaks sellele väitele ka mõnd tõestust... minuteada on raketi stardihetke tekitatud rõhk seal platformil ainult teoreetiline.

                        Comment


                          #13
                          No seda rõhku "heliks" nimetada... see juba pigem lööklaine... Siin on mõned helirõhu tasemed alates lehtede sahinast lõpetades vulkaanipursetega, täitsa huvitav lugemine, soovitan.
                          Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                          Comment


                            #14
                            Eks ta miski 140db+ on juba pigem rõhk kui heli (kas isegi mitte madalamalt juba). Minu küsimus oli suunatud pigem selle 210db peale... et kuskohast selline nr välja on võetud? Oman ise mõõturit mis on suuteline täpset tulemust näitama kuni 180db, üle selle peaks asi valetama juba hakkama ning selle stardiplatformi rõhu suhtes olengi kuulnud ainult teoreetilistest nr-test, keegi seda seal millekiga minuteada mõõtnud pole... veelvähem 210-t db-i.

                            Comment


                              #15
                              Aluminum heatsink to maintain the optimum voice-coil temperature 6,000 RMS, 12,000 peak music power Sensitivity 94 dB @ 2.83V

                              Comment

                              Working...
                              X