Teade

Collapse
No announcement yet.

rockford fosgate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16

    Comment


      #17
      Originally posted by egert109@Apr 2 2006, 22:15
      see postitus on palju ütlev.

      Comment


        #18
        Ei noh...Asi selles, et et Audes mängib lihtsalt kõvemini sama võimsuse juures kui see RF.

        Ja tahaks teada kus kohast võetakse seda ,et see 75w tähendab 75 watti valjuka nimes?
        Mäll-mäll

        Comment


          #19
          Originally posted by feel_the_bass@Apr 2 2006, 23:21
          Ei noh...Asi selles, et et Audes mängib lihtsalt kõvemini sama võimsuse juures kui see RF.

          Ja tahaks teada kus kohast võetakse seda ,et see 75w tähendab 75 watti valjuka nimes?
          Nüüd võttis küll sõnatuks.... :lol:
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #20
            ma lihtsalt ei suuda vastu panna : Allar on koomik!! :lol:

            Comment


              #21
              Õigusega koomik kusjuures :lol:

              R&F ja muude elementide vahe mida siin pakutud on, on koonuse raskus millest tulenevalt mängib R&F madalaid sujuvamalt aga valguvamalt. Mõnele meeldib selline laialivalguv bass (nagu mina, kes ei suuda enda GAS Silveritega kuidagi ära harjuda) mõnele terav (need kes mul autos neid silvereid fännavad)
              -

              Comment


                #22
                Jah Deus, see oli üks aspekt mida silmas pidasin, lisaks tuleb veel see ülimalt vaimukas 10dB vahe, tegelikult on nii, et ühe mõõtmine on toimunud 1w/1m varjandis ja teine on 2.83V peal. Seega see võrdlus on igati kohatu. 1w/1m peal on audese valjukatel ka ikka mõnusalt madalamad tundlikused, tõsi küll eelpool mainitud 75w104 4/8 edestavad siiski 8" R&F-i paari-kolme dB-ga.
                Ja see 75w104 järgi 75w on vene ajast pärit loogika järgi kus 10GD36 näiteks oli 10 vatti.
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #23
                  ise ma siiski tahaks rockford fosgate välimuse pärast ja hea element ma arvan mitmese kasti peaks tegema mõtlesin teha kinnise
                  ja võimu intregeeriks kasti nii et radikas jääb välja ning ülejäänud jääks sisse

                  Comment


                    #24
                    aa ja element oleks rohkem korteris ja musa ja filme vaataks ja tuba suhteliselt väike
                    5x3,5 m umbes

                    Comment


                      #25
                      http://www.rockfordfosgate.com/scripts/rig...ated=1083013878

                      see peaks aitama vist

                      Comment

                      Working...
                      X