Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus audese kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus audese kohta

    Kui nõrgad need audese vuntsid siis on et neid taga kirutakse?

    #2
    Originally posted by T0ne@Apr 1 2006, 11:19
    Kui nõrgad need audese vuntsid siis on et neid taga kirutakse?

    Enam ei tohiks nii olla mul on 2 audese elementi 104-4 üks on 1003a. oma ja teine 2006a. ja uuemal on vuntsid kuidagi pikemad ja liimitud teistmoodi.

    Comment


      #3
      Originally posted by sonyqe@Apr 1 2006, 11:23
      Enam ei tohiks nii olla mul on 2 audese elementi 104-4 üks on 1003a.....
      Kas kohe nii vana

      Comment


        #4
        lol , aga kus sa uuema ostsid? noortehnikust?

        Comment


          #5
          No 100w-100-6'el lasin 2 korda neid laiali...
          Mul sõbral on natuke teistmoodi vuntsid liimutud kui mul ja temal pole need katki läinud, aga minul on...Täitsa oleneb meistrimehest kes neid kokku panevad...

          Comment


            #6
            vaata selle kohta võib ikka öelda nii, et kuidas mees seda hoiab nii see ka püsib...

            Comment


              #7
              Mul minig sugulase tuttav seal Audese tehases tööl ja tema rääkis et seal käib töö niiet oleks tehtud ei tehta korralikult vaid niiet kohe ära ei laguneks. See on tegelikult jama mis seal tehasest tuleb!

              Comment


                #8
                Originally posted by egert109@Apr 2 2006, 03:56
                Mul minig sugulase tuttav seal Audese tehases tööl ja tema rääkis et seal käib töö niiet oleks tehtud ei tehta korralikult vaid niiet kohe ära ei laguneks. See on tegelikult jama mis seal tehasest tuleb!
                Stiilis:"Naised saunas rääkisid...". .Kui ikka ei tea, ei tasu rääkida!Olen näinud aastavanust 600S klassi mersut millel 6 kepsu 12 -st kotti lastud.See ikka rohkem
                asja kasutajast kinni.Näiteks lastakse 20W võimuga 300W valjukas läbi nii,et suits ,sõna otseses mõttes taga kui alaliskomponent h34r: väljundis on... <_< .
                Et USA turul läbi lüüa, peab ka kvaliteet vastav olema.Jälgida tasuks ikka millisele suurimale lubatud võimsusele ja sobivale koormustakistusele seade on mõeldud siis EI OLE probleeme.
                Mitmeid kordi Audese toodanguga lähedalt kokku puutunud ja pole mina vigu täheldanud(eeldusel,et on kinni peetud lubatud parameetritest) B-)
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by egert109@Apr 2 2006, 03:56
                  Mul minig sugulase tuttav seal Audese tehases tööl ja tema rääkis et seal käib töö niiet oleks tehtud ei tehta korralikult vaid niiet kohe ära ei laguneks. See on tegelikult jama mis seal tehasest tuleb&#33;
                  Sama jutt, et lillemüüad rääkisid ........

                  Pole mõtet rumalat ja põhjendamatut juttu ajada. Huvitav on teada, mis moodi see firma siis turul püsib ja oma toodangut müüb kui kõik nii pask on ja et kohe ära laguneks. Ma olen AUDESE toodangut väga pikka aega kasutanud, sellest ajast alates, millal nad ise valjuhääldeid tootma hakkasid.Olen nende kõlareid kasutanud suurtu ruumide helindamiseks endal on kodus AUDESE kõlarid kasutusel ja viimased on juba kuuendat aastat toas ja pole mingit probleemi. Huvitav oleks teada kui paljudel on valjuhääldid lagunenud, kui on kasutusel tehase kastides ja kaua aega neid kaste on kasutatud. Kui siin mõni algaja teeb omale mingid kastid ja ei valda seda tehnoloogiat, et valjukad vastu ei pea siis otsige viga tegijatest, mitte aga valjukatest. Kui see toodang ruttu laguneb siis ei oleks neil turgu ja seda, et AUDES tegijate hulgas on pole enam ammu uudis.Soovitan teil asja enne uurida, kui siin plärisema hakkate Mul minig sugulase tuttav seal Audese tehases tööl .......... mõnele tuleb vist seelik selga tõmmata ja kui ei arene siis pole mõtet valjukatega jamada, ostke trummid ja klõbistege neid


                  See on täpselt nii, et anna lollile raudkang siis lõhub selle kah ära&#33;&#33;&#33;

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by keeRISTOrm@Apr 1 2006, 22:35
                    vaata selle kohta võib ikka öelda nii, et kuidas mees seda hoiab nii see ka püsib...
                    sellekohta ma ütlen et see pole hoidmine mida sa teed :lol: sa lihtsalt ei kuula rohkem kui veerandipeal :P teemasse ka mul enda audesel vahetatud 5 korda ja sõbraomal mis minukäes vedeleb 2 korda
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by ripspeed+Apr 2 2006, 13:02--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Apr 2 2006, 13:02)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-keeRISTOrm@Apr 1 2006, 22:35
                      vaata selle kohta võib ikka öelda nii, et kuidas mees seda hoiab nii see ka püsib...
                      sellekohta ma ütlen et see pole hoidmine mida sa teed :lol: sa lihtsalt ei kuula rohkem kui veerandipeal :P teemasse ka mul enda audesel vahetatud 5 korda ja sõbraomal mis minukäes vedeleb 2 korda [/b][/quote]
                      ja kuidas sa muusikat kuulad marko??? selline mees, sul vilguvad brigil koguaeg ülepinge tuled ja kõlar seina poole suunatud et üle peksmist kuulata poleks...

                      Comment


                        #12
                        ära kirjuta väljamõeldist

                        rohkem OT-d ei tee
                        TeamRMS

                        Comment


                          #13
                          Ütleme nii, et 4&#39;jandat korda parandasin täna vuntsid ära...Üks vunts on pandud uus, teine on üle liimitud ja joodetud.
                          Mäll-mäll

                          Comment


                            #14
                            njah, mul ja minu sõbra 100w100-6 elemendil läks parem vunts täpselt sama kohapealt katki et suht väiksed on need siiski. aga tuletan meelde, et olen piinanud ka antud elementi nii, et vähe pole ega normaalse kuulamise juures ei juhtu, et vuntsid purud.

                            feel_the_bass -- parandada saab ka esimese korraga ja nii, et ka kestma jääb. see, et sul juba neljandat korda purud, on sinu enda hooletus

                            Comment


                              #15
                              jalaga peksate neid kõlle või mida te teete. kuidas teistel kõllidel need ni hästi siis kinni püsivad, isegi kingaudiol.
                              no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                              Comment

                              Working...
                              X