Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus audese kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by jannozz50@Apr 3 2006, 21:52
    ....läks parem vunts täpselt sama kohapealt katki...
    ....parandada saab ka esimese korraga ja nii, et ka kestma jääb. see, et sul juba neljandat korda purud, on...
    Kasulik on nendele "vuntsidele" selline algkuju teha, et hiljem membraani liikumisest tekkivad painded võimalikult ühtlaselt ja pikalt jaotuksid kogupikkusele, peavad tunduvalt kauem vastu...
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #17
      üks tehnoloogiaviga on küll nendel audese 104C-del. nimelt on mähis keritud mingile huvitavale materjalile, mis pisut kuuma saades sõestub. ise sain hiljuti ühe sellise põlend kõlli. aga peale kõrbenud osa eemaldamist ei käinud ka enam mähis vastu ja nüüd mingi kuu aega ei ole bassiga koonerdanud-töötab päris hästi.

      üldiselt keritakse mähised mingile hästi soojust juhtivale materjalile, audese kõllil oli selle asemel aga mingi soojustuselement, mis sooja enda juures hoidis.

      aga noh, täiuslikkust võibki ju ootama jääda

      Comment


        #18
        Asi selles, et esimene kord läks + klemmi vunts katki...Liimisin möllasin...Sain 2 kuud lasta läksid mõlemad aga siis juba uuest kohast.
        Liimisin siis miinus klemmi korralikult kinni ja too kestab praegseni aga + klemmi vahetasin ära...Algselt oli liiga pikk ja siis lõikasin vast 2 mm maha ja siis oli juba kopikas liiga lühike...Ei viitsinud eriti möllata ka nendega too hetk kuna oli suhteliselt kiire ja nüüd oli 4'jas kord...Tuli joodisest lahti:P Selle lihtsalt tinutasin kinni.
        Mäll-mäll

        Comment


          #19
          Originally posted by feel_the_bass@Apr 5 2006, 22:40
          4'jas kord...Tuli joodisest lahti:P Selle lihtsalt tinutasin kinni.
          sit*sti joodetud oli siis...

          Comment


            #20
            emm, siis erilist mõtet seda osta ei ole?

            Comment


              #21
              Originally posted by T0ne@Apr 6 2006, 18:01
              emm, siis erilist mõtet seda osta ei ole?
              ma ei tea, mul pole kunagi probleeme olnud, isklik arvamus see et nendel läheb kõik katki kes midagi hoida ei oska...

              Comment


                #22
                no siis lähevad nad muidugi puruks kui 100w või nii sisse lasta

                Comment


                  #23
                  Mul kõlarites kasutusel 2000a ostetud 40W65-8 elemendid ja mängivad väga korralikult. Supakas kasutusel juba üle 2 aasta 75W87-4 element ja töötab täninin laitmatult. Kuulan vahest muusikat kõvasti ja ei lagune midagi ära. Kõik oleneb kuidas asju hoida. Näiteks mõni sõidab autoga 20 aastat ja ikka näeb välja nagu uus a teine mees suudab mõne aastaga ära ruunata.

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by keeRISTOrm+Apr 6 2006, 18:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm @ Apr 6 2006, 18:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-T0ne@Apr 6 2006, 18:01
                    emm, siis erilist mõtet seda osta ei ole?
                    ma ei tea, mul pole kunagi probleeme olnud, isklik arvamus see et nendel läheb kõik katki kes midagi hoida ei oska... [/b][/quote]
                    kui ikka üle poole võimsusest kasutada mida element kannatab küll need vuntsid ka katki lähevad
                    TeamRMS

                    Comment


                      #25
                      oijah, vahest paneb ikka jubedalt imestama kui lolli juttu võidakse ajada sama foorumi ühes teemas, ja kui tarka teises aga eks asi sõltub rohkem ajajatest&#33;

                      mõni suurtest vuntside purustajatest võiks vähemalt ära mainida ka, et mismoodi nad oma vuntidest ikkagi jagu on saanud&#33;? seal üsna suur vahe, kas need on liccalt "liiga suure paugutamisega" pooleks lastud või siis on tegu tõesti kehva koostekvaliteediga, et asjad liccalt katkevad mõne aja pärast ka specide piirides kasutades.
                      ega ükski element ei ole tegelikult mõeldud kannatama suuremat piinamist kui tema osad ja konstruktsioon võimaldavad, üsna loogiline minumeelest :P ilge jama muidugi, kui kõrv liccalt ei suuda (või ei taha?) üldse aru saada, millal elemendi piir ületatud on.

                      Comment


                        #26
                        mul läks esimeskorda katki audese vuntisd brig i taga kuulasin mingi maximum poolepeal ja mingi nädala paaripärast enam elemendist häält ei kostu mõtlesin et mis jama on ... lõpuks võtsi n kätte ja kruvisin elemendi välja ja oh imet vunts oli poolepealt katki ning ma ei piinand teda üldse nii nagu sa väidad et "paugutatakse" elementidega :P
                        TeamRMS

                        Comment

                        Working...
                        X