Teade

Collapse
No announcement yet.

Tannoy Mercury mXSUB10-M Subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tannoy Mercury mXSUB10-M Subwoofer

    Keegi oskab öelda midagi selle supaka kohta? Tannoy kodukal pole halligi, sõber tahab ära müüa, kas tasuks osta ja mis normaalne hind oleks?

    #2
    kui palju ta ise tahab selle eest

    Comment


      #3
      noh ta arvas et 2-2,5k

      Comment


        #4
        Originally posted by jorsik@Apr 14 2006, 15:27
        noh ta arvas et 2-2,5k
        ma ütleks et netis surfates jäid silma hinnad 30$ ja 100€ vms :P nii et jah see sisi uue hind
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Originally posted by ripspeed+Apr 14 2006, 15:35--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Apr 14 2006, 15:35)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-jorsik@Apr 14 2006, 15:27
          noh ta arvas et 2-2,5k
          ma ütleks et netis surfates jäid silma hinnad 30&#036; ja 100€ vms :P nii et jah see sisi uue hind [/b][/quote]
          äkki viskad mõne lingi, kus sellised hinnad on? Sest mina küll ei leia... See mudel on ammu tootmisest maas ja müüakse ebays ja veel mõnes üksikus kohas ja hind on alates 150 naelast ehk siis 3500-st eegust

          Comment


            #6
            http://www.avreview.co.uk/review/reviewpro...336783364988250

            Siin £239.99... Üldiselt Tannoy asjad päris korralikud, usun, et see aparaat teeb igale eltaxile/yamahale/sonyle silmad ette.
            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

            Comment


              #7
              Originally posted by tehnofriik@Apr 16 2006, 23:29
              http://www.avreview.co.uk/review/reviewpro...336783364988250

              Siin £239.99... Üldiselt Tannoy asjad päris korralikud, usun, et see aparaat teeb igale eltaxile/yamahale/sonyle silmad ette.
              :lol: mitte YAMAHA-le

              Comment


                #8
                Originally posted by sonyqe@Apr 17 2006, 13:23
                :lol: mitte YAMAHA-le
                Äkki selgitad? Olen kuulanud, kruttinud-näppinud Yamaha subwoofreid, pole mulle neist hea mulje jäänud. Selline lõrisev ja tatina veniv bass... Üks pisike Energy Sistemi ~6000.- basskõlar tegi täpsuse poolest yamahale küll silmad ette, Tannoy omi pole isiklikult kuulnud (ei liigu neid siin), kuid usun, et nende kallal kõvasti vaeva nähtud kvaliteedi osas (mitte nagu Yamahal, et aga võimalikult odav toota oleks).
                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                Comment

                Working...
                X