Teade

Collapse
No announcement yet.

kavas supakas ehitada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kavas supakas ehitada

    ja mõte on teha selline: intz soovitas Visaton W200SC 8, asi läheb 2x90W 8 oomise Denoni külge Infinity Alpha 50 põhikõllidele lisaks 16m2 tuppa. Mis sellise kõlli jaoks optimaalne kastimaht oleks rahva arvates? WinlSD pakub optimaalseks mahuks 21 l, tuuniks vast 31 hz peale? Aga nii väikese kasti puhul pakub inverteri pikkuseks 68 mm juures 47,5 cm, see on tiba ebareaalne, väiksemat toru pannes hakkab arvatavasti vilistama. Nagunii on paljud ehitanud selle kõlli baasil supakaid, ärge häbenege, visake oma kastide mõõtmeid jne Samas võiks keegi mainida, kust Bassbox Pro-d saada

    #2
    tänud, päris kasulik proge on

    Comment


      #3
      Piraatlus on karistatav!
      Kindlasti ei propageeri Tevalo piraatlust, nii et mõistlik oleks see link eemaldada siit!!!

      Õigus! Eemaldasin lingi.

      Comment


        #4
        <sarkasm> suured tänud aktiivse vastukaja eest, teie postitustest oli suur abi </sarkasm> Aga keegi vähemalt niipalju viitsib öelda, et kui ma teen 50 l kasti ja vooderdan seest vatiiniga, kas ma pean siis kasti mahule vatiinijagu juurde arvestama? Ja kas ma vooderdan kõik seinad või jätan külgmised paljaks?

        Comment


          #5
          Samas ei tohiks seda vähemalt päris avalikult ka edastada - viisakas oleks sellist informatsiooni PS-teel jagada, kui üldse. See, et ta on olemas, kuid oli tarvis uus teema teha, näitab vaid seda, et jorsik on laisk, ning otsingut kasutada ei viitsi.

          Vatiini jagu ei tehta kõlarit suuremaks, vatiin ise suurendab näiliselt kõlarikasti mahtu.

          Andres.
          Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
          Andres, djhut.pri.ee
          59103952

          Comment

          Working...
          X