Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlar basskitarrile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by leizu13@Apr 25 2006, 08:06
    ise tellin cheopps-i käest võimu. võta ühendust mulle ütles et saab 2700.-
    ja millal sa selle kätte saad ? :lol:
    TeamRMS

    Comment


      #17
      pole veel kindlalt tellinud, sest ootan veel jyrka pakkumise ka ära, aga põhimõtteliselt on kõik kokkulepitud ja on vaja ainult jahsõna öelda. aga ise arvan et kätte saab umbes kuuaja pärast

      Comment


        #18
        Originally posted by leizu13@Apr 25 2006, 13:08
        pole veel kindlalt tellinud, sest ootan veel jyrka pakkumise ka ära, aga põhimõtteliselt on kõik kokkulepitud ja on vaja ainult jahsõna öelda. aga ise arvan et kätte saab umbes kuuaja pärast
        soovitan omadest kogemustest pigem jyrkapoole pöörduda ma pidin ka cheoppsilt saama 300 rms võimu 1500.- ga aga ta ehitas seda 2 kuud ja pold mdiagi valmind ning siiis viisin talle parem brigi parandusse ja tagasi saades oli A ja B kõlaripaar kuidagi väga imelikult sassis ja ei tööta võim üldse nii nagu vaja. muidugi oli ka Cheoppsi sõnul eelmine võimukallal nokitseja oma loomingut teinud, seda sisi nimelt Rom kellelt sai võim kunagi muretsetud. nii et eks sa ise tead kellepoole pöörduda tahad
        TeamRMS

        Comment


          #19
          Ma soovitaks kah Jyrkat. Ta teeb head tööd hea raha eest. Tegi mu suht ära rikutud võimu korda, mis samuti Romi käest saadud.

          Comment

          Working...
          X