Teade

Collapse
No announcement yet.

bassikate värvimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    bassikate värvimine

    terv!


    oleks vaja S-90F-i elemendid ära värvida.

    Kas keegi teab mismoodi see papp reageerib kui ma sprayga asjad ära värviks?

    #2
    Originally posted by sonyqe@Apr 21 2006, 23:59
    terv!


    oleks vaja S-90F-i elemendid ära värvida.

    Kas keegi teab mismoodi see papp reageerib kui ma sprayga asjad ära värviks?
    ei tohiks nagu midagi juhtuda, kunagi ammu sai ka ise s90 kõlarite elemendid ära värvitud, aga noh samas see oleneb kindlasti värvist jne...

    Comment


      #3
      Nii värvisin elemendid sprayga ära ja väga ilus! nagu poest ostetud.
      Ainult ,et tuleb väga õhukene kiht värvi lasta!
      Kummilõdviku puhastasin piiritusega ära ja see on nagu uus.

      Comment


        #4
        Originally posted by sonyqe@Apr 22 2006, 14:30
        Nii värvisin elemendid sprayga ära ja väga ilus! nagu poest ostetud.
        Ainult ,et tuleb väga õhukene kiht värvi lasta!
        Kummilõdviku puhastasin piiritusega ära ja see on nagu uus.
        kui ma ei eksi siis piiritus kahjustab oma gaasidega kummilõdvikut.

        Comment


          #5
          Originally posted by keeRISTOrm+Apr 22 2006, 16:34--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm @ Apr 22 2006, 16:34)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-sonyqe@Apr 22 2006, 14:30
          Nii värvisin elemendid sprayga ära ja väga ilus&#33; nagu poest ostetud.
          Ainult ,et tuleb väga õhukene kiht värvi lasta&#33;
          Kummilõdviku puhastasin piiritusega ära ja see on nagu uus.
          kui ma ei eksi siis piiritus kahjustab oma gaasidega kummilõdvikut. [/b][/quote]
          natukene võib ikka... ega see ei teinud neile midagi.

          Comment


            #6
            Ega see ikka päris nii ei ole,et lasen "mingi"spray-ga valjuka üle ja vägev&#33;
            Soovitan lugeda seda juttu.
            S90 originaalpassis on öeldud: keelatud kasutada puhastuseks keemiliselt aktiivseid aineid nagu atsetoon,bensiin,piiritus jms.
            Suvalise värviga värvides võivad tagajärjed olla pöördumatud - muutub resonantssagedus jms.,koonus tõmbub kiiva kuna reageerib nt.tselluloosiga,kummirõngas ehk nn.kompressioonrõngas muutub jäigemaks või pehmemaks jne,jne... <_<
            Enamlevinud on koonuse ettevaatlik tupsutamine polüakrüüli/vee seguga.Mitte liialt niisutada&#33;&#33;&#33;
            B-)
            Kõik meeldiv tuleb lambist...

            Comment


              #7
              Originally posted by maaalune@Apr 23 2006, 12:50
              Ega see ikka päris nii ei ole,et lasen "mingi"spray-ga valjuka üle ja vägev&#33;
              Soovitan lugeda seda juttu.
              S90 originaalpassis on öeldud: keelatud kasutada puhastuseks keemiliselt aktiivseid aineid nagu atsetoon,bensiin,piiritus jms.
              Suvalise värviga värvides võivad tagajärjed olla pöördumatud - muutub resonantssagedus jms.,koonus tõmbub kiiva kuna reageerib nt.tselluloosiga,kummirõngas ehk nn.kompressioonrõngas muutub jäigemaks või pehmemaks jne,jne... <_<
              Enamlevinud on koonuse ettevaatlik tupsutamine polüakrüüli/vee seguga.Mitte liialt niisutada&#33;&#33;&#33;
              B-)
              polegi midagi niisutanud&#33;

              ja kui värvisin ,siis kuivatasin värvi 10sekundiga ära

              ma arvan et see värv ei jõudnud imbudagi sinna koonusesse :P

              Comment


                #8
                Ma värvisin ka kunagi S90 bassi- ja kesksageduselemendid ära. Väga viis jäi välimuselt ja ei juhtunud sellest värvimisest midagi. Pealegi ega see õhuke kiht värvi ei tee asja hullemaks kui see juba on

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Ufonaut21@Apr 23 2006, 20:41
                  Ma värvisin ka kunagi S90 bassi- ja kesksageduselemendid ära. Väga viis jäi välimuselt ja ei juhtunud sellest värvimisest midagi. Pealegi ega see õhuke kiht värvi ei tee asja hullemaks kui see juba on
                  Lakkige kas või ahjulakiga(läigib ilusti) - õnneks ei kuulu ammu juba "radiotehniklaste" fännklubisse - ei osta neid ega müü ning samuti ei kasuta.Saast jääb saastaks - värvid teda või mitte&#33; Jääb vaid soovida...sitkust ja...jõudu :lol:

                  PS Rohkem ei sega oma nõuannetega antud teemas&#33;
                  Kõik meeldiv tuleb lambist...

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by maaalune+Apr 23 2006, 21:02--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (maaalune @ Apr 23 2006, 21:02)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Ufonaut21@Apr 23 2006, 20:41
                    Ma värvisin ka kunagi S90 bassi- ja kesksageduselemendid ära. Väga viis jäi välimuselt ja ei juhtunud sellest värvimisest midagi. Pealegi ega see õhuke kiht värvi ei tee asja hullemaks kui see juba on 
                    Lakkige kas või ahjulakiga(läigib ilusti) - õnneks ei kuulu ammu juba "radiotehniklaste" fännklubisse - ei osta neid ega müü ning samuti ei kasuta.Saast jääb saastaks - värvid teda või mitte&#33; Jääb vaid soovida...sitkust ja...jõudu :lol:

                    PS Rohkem ei sega oma nõuannetega antud teemas&#33; [/b][/quote]
                    s-90F il millel on 75gd passikad ja audese kõrg/kesksagedused ei tohiks nagu saastad olla.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by sonyqe+Apr 23 2006, 21:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (sonyqe @ Apr 23 2006, 21:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                      Originally posted by maaalune@Apr 23 2006, 21:02
                      <!--QuoteBegin-Ufonaut21
                      @Apr 23 2006, 20:41
                      Ma värvisin ka kunagi S90 bassi- ja kesksageduselemendid ära. Väga viis jäi välimuselt ja ei juhtunud sellest värvimisest midagi. Pealegi ega see õhuke kiht värvi ei tee asja hullemaks kui see juba on

                      Lakkige kas või ahjulakiga(läigib ilusti) - õnneks ei kuulu ammu juba "radiotehniklaste" fännklubisse - ei osta neid ega müü ning samuti ei kasuta.Saast jääb saastaks - värvid teda või mitte&#33; Jääb vaid soovida...sitkust ja...jõudu :lol:

                      PS Rohkem ei sega oma nõuannetega antud teemas&#33;
                      s-90F il millel on 75gd passikad ja audese kõrg/kesksagedused ei tohiks nagu saastad olla. [/b][/quote]
                      no tehnika areneb kiiresti, ütleme siis nii.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by keeRISTOrm+Apr 23 2006, 22:56--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm @ Apr 23 2006, 22:56)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                        Originally posted by sonyqe@Apr 23 2006, 21:53
                        Originally posted by maaalune@Apr 23 2006, 21:02
                        <!--QuoteBegin-Ufonaut21
                        @Apr 23 2006, 20:41
                        Ma värvisin ka kunagi S90 bassi- ja kesksageduselemendid ära. Väga viis jäi välimuselt ja ei juhtunud sellest värvimisest midagi. Pealegi ega see õhuke kiht värvi ei tee asja hullemaks kui see juba on 

                        Lakkige kas või ahjulakiga(läigib ilusti) - õnneks ei kuulu ammu juba "radiotehniklaste" fännklubisse - ei osta neid ega müü ning samuti ei kasuta.Saast jääb saastaks - värvid teda või mitte&#33; Jääb vaid soovida...sitkust ja...jõudu :lol:

                        PS Rohkem ei sega oma nõuannetega antud teemas&#33;

                        s-90F il millel on 75gd passikad ja audese kõrg/kesksagedused ei tohiks nagu saastad olla.
                        no tehnika areneb kiiresti, ütleme siis nii. [/b][/quote]
                        jah ,aga tümpsukõlariteks sobivad ilusti.

                        Comment


                          #13
                          Miks on vaja koonust üldse üle värvida? Tavalise spray kasutamine muudab juba koonuse raskust, resonantssagedust jne. Ühesõnaga ei saa enam endises kastis nii edukalt kasutada. Tevalos on muide müüa spetsiaalne koonuse värvimise vedelik, mis on kindlasti parem kui mingi spray.

                          Comment


                            #14
                            noo...,..kui ple mõistust..ja värvitakse igast ahjuvärvide ja ma ei tea millega...(ime et tavotti peale ei määrita)..siis ple ka mõistust selle helivahe arusaamiseks mis tekib peale värvimisest kõik ple ikkagist hi-fi tüüpide kõrvaga
                            mõni paneb kamaz`i kleepsu peale kah ja arvab et rohkem tümmi...

                            aga noh..üldjuhul..nagu see s90 nagu ta on..ei tee see spray talle midagi...isiklikult kui kunagi lollipeaga värvisin neid..sai see..kummilõdvik ära kaetud teibiga..ja õrn kiht peale lastud..ja käras küll...
                            s*tast saia ei tee..aga sepikut ikke

                            jõudu&#33;
                            mida sa lohh vahid

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by rainx666@Apr 24 2006, 19:07
                              noo...,..kui ple mõistust..ja värvitakse igast ahjuvärvide ja ma ei tea millega...(ime et tavotti peale ei määrita)...
                              :lol:
                              No päris peale määrimist näinud pole aga mähise ja magnetpilu vahele olen määrimist kaugelt näinud(koonus oli tsentrist väljas, käis vasta kärni, ning raketiteadlane arvas määrimisest abi leidvat) :lol:
                              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                              Projektide pildid
                              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                              Comment

                              Working...
                              X