Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage aktiivsubwoofrit tuppa 2000.- piires

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage aktiivsubwoofrit tuppa 2000.- piires

    pealkiri ütleb kõik.

    #2
    Osta.ee-st, soov.ee-st jne. ükskõik milline enam vähem kaubamärki omav orig. atiivsubbakas sobib sulle selle raha eest. Poe mõtet küsida mis sellle raha eest on parim, ühed lõrisevad saastad on nad kõik sinna hinnaklassi kuuluvad. Noh aga mingit "matsu" nad ju ikka annavad

    Mis aktiivsubbakat sa ikka 2000.- eest tahad, uut ja veel korralikku nii või naa ei saa. Korralik madalsagedus element maksab ~1800 ja üles raha...
    Kogu 2000-3000 veel juurde ja osta aasta pärast siis omale korralik aktiivsubbar, mida pole vaja aasta pärast jälle välja vahetama hakata.
    Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
    Denon PMA700V/ st.võim
    Pioneer PD-S705/CD keerutaja
    Käsitööna valmistada lastud monovõim
    Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

    Comment


      #3
      mul sõber müüb Tannoy Mercury mXSUB10-M ca 2500.- kandis, kui on huvi, PS. Asi on küll 2 a. vana aga kasutatud on minimaalselt ja üle pole kunagi keeratud.

      Comment


        #4
        ei ma ostma praegu ei hakka midagi, suvel kui tööle saan, võiks midagi head vaadata..

        Comment


          #5
          Originally posted by nxp@May 1 2006, 20:59
          ei ma ostma praegu ei hakka midagi, suvel kui tööle saan, võiks midagi head vaadata..
          aga vat siis tee teema ka suvel, sest 80% sellistest teemadest jäävadgi aint mõtteks/plaaniks midagi reaaalselt osta :P
          ise arvan et 1100 eek maksev audes 100w-100-4 oleks hea müristaja ning simexi võim, nagu on beatvoice boy kast ja bsm jne kokku läheb vast teine 2 kilo otsa, aga tulemus on ka hoopis midagi muud
          Viljandis elan.

          Comment


            #6
            Originally posted by olli+May 1 2006, 21:28--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (olli @ May 1 2006, 21:28)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-nxp@May 1 2006, 20:59
            ei ma ostma praegu ei hakka midagi, suvel kui tööle saan, võiks midagi head vaadata..
            aga vat siis tee teema ka suvel, sest 80% sellistest teemadest jäävadgi aint mõtteks/plaaniks midagi reaaalselt osta :P
            ise arvan et 1100 eek maksev audes 100w-100-4 oleks hea müristaja ning simexi võim, nagu on beatvoice boy kast ja bsm jne kokku läheb vast teine 2 kilo otsa, aga tulemus on ka hoopis midagi muud [/b][/quote]
            Ah pole asi nii hull, las pärib ikka esmalt :P Muidu arvabki, et 2000.- eeki eest saab tipp kvaliteediga korraliku müristaja ja ostab mingi x asjanduse ära. Hetkel vähemalt jõudis järeldusel, et mõtekam ja pikemas perspektiivis ka rahaotti säästvam lahendus on natuke raha juurde koguda ja kohe korralikum asi osta.
            Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
            Denon PMA700V/ st.võim
            Pioneer PD-S705/CD keerutaja
            Käsitööna valmistada lastud monovõim
            Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

            Comment


              #7
              ei no ma ei taha päris naabreid tapma hakkata, seega väga võimast ei sooviks võtta, aga ok, tõstame hinda siis 3000 - 3500 peale, ehk nüüd oskate midagi head rääkida ... teoreetiliselt olen ma tööl suveks.

              Comment


                #8
                Visaton W250S 4 + MDS PH-120 + kastimaterjal. Poes algavad enam-vähem korralike bassikõlarite hinnad nii 6000.-, kuskil 8000.- eest saab juba muusika kuulamiseks kobeda tüki. Firmadeks siis Tannoy, B&W, REL, Velodyne.
                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by olli+May 1 2006, 21:28--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (olli @ May 1 2006, 21:28)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-nxp@May 1 2006, 20:59
                  ei ma ostma praegu ei hakka midagi, suvel kui tööle saan, võiks midagi head vaadata..
                  aga vat siis tee teema ka suvel, sest 80% sellistest teemadest jäävadgi aint mõtteks/plaaniks midagi reaaalselt osta :P
                  ise arvan et 1100 eek maksev audes 100w-100-4 oleks hea müristaja ning simexi võim, nagu on beatvoice boy kast ja bsm jne kokku läheb vast teine 2 kilo otsa, aga tulemus on ka hoopis midagi muud [/b][/quote]
                  OT/ beatvoiceboy`d enam ei eksisteeri

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by tehnofriik@May 2 2006, 17:41
                    kuskil 8000.- eest saab juba muusika kuulamiseks kobeda tüki. Firmadeks siis Tannoy, B&W, REL, Velodyne.
                    ega ma eriline audiofiil pole, teiste kõlarite juurde vaja subakat

                    - head kõlarid, aga minu jaoks jääb madalatest veits väheks.

                    Comment


                      #11
                      Korteri väikeses toas on hea juba 6,5" element, 8" rääkimata. Niipalju kui mina olen Visatoniga kokku puutunud, pole ma kunagi pidanud pettuma, niisiis soovitaks ehitada sellise või miks mitte midagi Audeselt. Pooled bassikõlari foorumi teemadest sisaldavad märksõna Audes. Otsi ja leiad lahenduse.

                      Comment


                        #12
                        Kui ise ei viitsi ehitada siis äkki selline supakas: http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=17

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by käsna&#045;kalle@May 3 2006, 07:45
                          Kui ise ei viitsi ehitada siis äkki selline supakas: http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=17
                          sven i oma ma küll kuulnud pole aga ei soovita küll mingit sellist firmat :lol: olen kuulnud system one subwoofrit mis on ka noortehnik-us müügil ja maksab miski 3k ja see teeb juba päris head häält ja ilus disain on ka asjal.
                          TeamRMS

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by ripspeed+May 3 2006, 12:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed &#064; May 3 2006, 12:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-käsna&#045;kalle@May 3 2006, 07:45
                            Kui ise ei viitsi ehitada siis äkki selline supakas: http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=17
                            sven i oma ma küll kuulnud pole aga ei soovita küll mingit sellist firmat :lol: olen kuulnud system one subwoofrit mis on ka noortehnik-us müügil ja maksab miski 3k ja see teeb juba päris head häält ja ilus disain on ka asjal. [/b][/quote]
                            Andmed
                            valjuhääldi läbimõõt: 8 tolli
                            võimsus: 60W
                            sagedusala: 40Hz-150Hz
                            Mõõtmed(K*L*P): 36cm*26.5cm*40.3cm
                            värvus: must või puit
                            Garantii: 1 aasta
                            Kaal: 14 kg.
                            Värvus: hele puit

                            Ega jah mina ka üldse kohe ei soovita, mingi tundmatu asi on tõesti. Asi kaalub juba 14 kg, mu üks tornkõlar kaalub valjukateta umbes sama palju, nii et ma ei tea.

                            Comment


                              #15
                              no jah aga ega see asi teab mis kallis kah polel, arvate et kasutatud sama hinnaga yamaha või aiwa, eltaks ja jumal teab mis on paremad ?.
                              Keegi eespool pakkus tannoyd, see ehk tasuks kasutatult osta.

                              Comment

                              Working...
                              X