Teade

Collapse
No announcement yet.

Xe Cw1002a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Xe Cw1002a

    Nii ma sain endale sellise elemendi, aga kasti ehitamine on keeruline ja ei taha ka huupi teha. Täpsem info on siin: http://www.e-xinghui.com/professional-9.htm
    Ma sooviks sellise kujuga kasti nagu see
    http://www.bsm.ee/tehtud/Pioneer_sq_@_www.bsm.ee.JPG
    Keegi oskab öelda täpseid mõõtmeid sellise kujuga kasti ja bassikõlari jaoks? Ma kuskilt siit foorumist lugesin, et kast peaks olema kuskil 35-45l. Kuna ma pole varem ühtegi kasti ehitanud, ja ei jaga eriti kuidas seda mahtu arvutada jne. siis loodan, et keegi aitab mind

    #2
    Siin ka üks teema antud elemendist.

    Comment


      #3
      Olen seda uurinud aga midagi kasulikku teada ei saanud peale mahu.

      Comment


        #4
        Miks just sellist kasti? Kui esimest korda ehitad, siis lihtsam ehitada risttahuk-tüüpi.
        10" ~25l siis sisemõõtmed u. 41x31x21cm mõõtudega, magnetimaht maha - tuleb kusagile 25l lähedale.
        Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

        Comment


          #5
          Magnetimaht maha?
          Kui on valmis, siis tuleb tavaliste puidukruvidega tihedalt kinni panna? St. umbes 3-5cm tagant kruvi? Ja siseseinad tuleb katta vatiiniga? :unsure:

          Comment


            #6
            Teed kasti valmis ja pärast paned kruvidega kinni? Kruvidega lapi ikka kast kokku ja seest katad kõik seinad vatiiniga välja arvatud külg kus on element ja inverter.

            Comment


              #7
              Ma mõtlesin, et kui seinad on valmis lõigatud
              Inverteri teen siis solgitorust ja selle diameeter võiks olla umbes 50mm?

              Comment


                #8
                Ma arvan, et kõige lihtsam oleks siiski teha kinnine kast sellele elemendile. Mööda laskmised ei maksa nii kurjalt kätte.

                Comment


                  #9
                  Ma ei taha, et oleks lihtne teha, vaid et tulemus oleks hea.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by lada@May 5 2006, 18:41
                    Ma ei taha, et oleks lihtne teha, vaid et tulemus oleks hea.
                    Töö raskus ei mõjuta heli. Huupi tehes ei saa sa mingit tulemust. Otsi teistest foorumitest, sealt võib olla läbi käinud inverter tüüpi kastid XE´le. Kinnine oleks ikkagi parem kui huupi tehtud inverter kast.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by traktorist+May 5 2006, 18:48--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (traktorist @ May 5 2006, 18:48)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-lada@May 5 2006, 18:41
                      Ma ei taha, et oleks lihtne teha, vaid et tulemus oleks hea.
                      Töö raskus ei mõjuta heli. Huupi tehes ei saa sa mingit tulemust. Otsi teistest foorumitest, sealt võib olla läbi käinud inverter tüüpi kastid XE´le. Kinnine oleks ikkagi parem kui huupi tehtud inverter kast. [/b][/quote]
                      Ma ei saa aru kui inimene tahab teha inverter kasti, proovida midagi head teha ja mitte kuubi või risttahuka kujulist, siis miks mitte? Las keegi aitab tüüpi ja las ehitab. Ise selle kõlliga kokku pole puutunud.

                      Ja Traktorist sa räägid et "Huupi tehes ei saa sa mingit tulemust." Tõsi see küll on aga kuskil pole kirjas et ta huupi tahab seda teha, esimeses postis juba mainis et tahab ju mõõte jne.

                      Comment


                        #12
                        Siin on antud element inverter kastis, aga mitte selline kast nagu sina sooviksid. Kui kaldseinaga kastile mõõte ei leia,võid ju Basssoundman´i moosida, äkki avaldab sulle antud kasti mõõtmed. Aga kui ei õnnestu, siis võid alates 100.- eest Basssoundman´ilt omale täpsed kasti mõõtmed saada. Loodan, et leiad elemendile mõõtmed saamaks parimat tulemust.

                        Comment


                          #13
                          Ma proovin Basssoundman&#39;iga ühendust saada, äkki raatsib paar arvu ütelda

                          Comment


                            #14
                            Inverterkast autos ei ole XE puhul tingimata parem kui kinnine.
                            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                            Comment


                              #15
                              ma tegin endal rohkem kuupkasti 45*40*30 2*60mm torud peale subaga ühele joonele keerasin suba teistpidi kasti nurka ja tümmis kl

                              Comment

                              Working...
                              X