Teade

Collapse
No announcement yet.

Converter=crossover ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Converter=crossover ?

    Sai siis endale ostetud enda arust crossover tevalost crossover
    tundus sarnane mis poest vastu sain kuna see ei olnud ainuke ese mis ostsin siis ei pand tähelegi aga kodus avastasin see veits teistsugune ja peal kirjad :
    HIGH LEVEL TO LOW LEVEL CONVERTER
    Muidu on nagu kest sama mis seal lingil aga ainult output on rca ja siis 2 inputi juhtmetega ning voolu ka nagu ei vajaks aga kui ära yhendada siis tuleb sealt ainult väga vaikselt kõrgsagedusi.
    Olen siin foorumit uurinud ja aru saanud et see peaks nagu kõrged sagedused ära lõikama. Võibolla olen millestki valesti aru saanud või sain tõesti vale asja :unsure:

    #2
    hm, natukene peaks ikka tulema kõrget ka, oleneb kus maalt lõikama paned

    Comment


      #3
      no aga sellel tuleb nagu ainult kõrget ja väga vaikselt nii et vaevu on kuulda

      Comment


        #4
        Kas toote kirjelduses ei ole mitte "Power Supply: 9 # 16 Volt". Samas uurisime ka sõbraga suht sarnast tükki filtri pähe, aga küsides tuli välja, et hoopis kõlli väljundist RCA signaaliks tegemise kopsik...RCA signaali all mõtlen siis RCA line out vms.

        Comment


          #5
          on jh output ja sealt rca pistikud L ja R
          no see power supply midagi on seal kirjas aga see mis ma sain on natuke teistsugune nagu esimeses postis kirjeldasin on 4 juhet input 2 + ja 2 - ning kui selle plastikku sisse vaadata siis mingid kondekate taolised valged kandilised jublakad seal peal kirjas 5w 5 oomi

          Comment


            #6
            Need kondeka taolised asjad ongi kondeka TAOLISED...tegelikult siiski 5 vatised ja 5 oomised takistid. Kas täpsemat marki pole kuskil kirjas?

            Comment


              #7
              Hi/Low converter ja Crossover on ikka täiesti erinevad asjad.Kuigi nad võivad füüsiliselt asuda sarnastes korpustes,on nende funktsioonid täiesti erinevad.Üks asi ei asenda teist.
              Minu soovitus:Mine poodi tagasi ja vaheta õige asja vastu ringi.
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #8
                mingit marki kyll nagu ei ole kusagil ja veel enne outputi on LEVEL siis molemal kanalil reostaat seal ja min max SIIN SIIS NAGU KIRJAD MIS SELLE PEAL:


                L R - rca d
                OUTPUT

                O LEVEL O- reostaat siin
                min max min max



                HIGH LEVEL TO LOW LEVEL
                CONVERTER

                L +: GREEN R +: GRAY
                L -: BROWN R -: BLACK

                INPUT
                4 juhet siit

                Comment


                  #9
                  Sul on tegemist Hi/low converteriga.Kui sul oli vaja crossoverit,siis pead selle bloki ringi vahetama.
                  Vana helitehnika remont Pärnus

                  Comment


                    #10
                    Eks ma sean oma sammud nüüd siis poe poole
                    Aitähh asjalike vastuste eest

                    Comment

                    Working...
                    X