Teade

Collapse
No announcement yet.

Vatiini abi palun:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vatiini abi palun:D

    Nii. sain mingi aeg valmis oma ws25e kasti. algul ei saanud aru, sest mul ei olnud korraliku võimu, ning nüüd sain võimu kätte, ja maru müriseb see asi. Bassi moodi nagu polegi.
    Mul oli suht ääreni täis vatiini, võtsin päris palju ära, ja algul tundus normaalne, pistsin kõlari kokku tagasi, löön omale kohale, ja ikka sama tark.
    Programm näitas,et vatiini tuleb hevy panna, aga nüüd tundub,et vahet pole, kas on kast vatiini täis, või mitte.
    KAst ise on 30l.
    kui ei eksi olid möödud 38x33x28cm

    #2
    Vs: Vatiini abi palun

    Filter on ikka vahel?
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Vatiini abi palun

      Filter on pasiivne, 120hz.
      Nüüd laudsin vatti täis, nagu varem, ma sõidan taga pisut mööda tuba ringi.
      edit: nüüd, kui on vatiini rohkem, on hääl mõne lauluga hullem, kui ma ise vastu panni peksaks. Selline tunne,et nagu täiesti tühi kast mängiks.Äkki pekas proovima siiski nagu pool kasti vatiini täis panna?

      Comment


        #4
        Vs: Vatiini abi palun

        MAi saanud eelmist posti edita, niisiis tegin uue.
        kuidas ma saan aru, et vatiini on liialt palju, koha vist leitsin.

        Comment


          #5
          Vs: Vatiini abi palun

          30 liitrit WS25E-le on LIIGA vähe, see element sobib SUURDE kinnisesse kasti, veel paremini aga lahtiselt kõlalauale. Seetõttu ka hääl kehv, vatti võid sinna niipalju laduda kui tahad. Oletan, et F3 on sul praegu kuskil 80...100 Hz kandis, nii et subwoofriga tegu pole...
          Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

          Comment


            #6
            Vs: Vatiini abi palun

            Kusjuures, ma olen juba harjunud, kuigi tahaksin proovida siis uuesti muutusi teha, ehk on abi.
            kas sellest,et ta mul liialt väikeses kastis on, tuleb ka see,et bassi suht pole, aga terve tuba väriseb kaasa?
            isegi S-90 volumet väänata on bass olemas, ja tuba hakkab ikka hiljem värisema kuigi see pole sama asi.

            Comment


              #7
              Vs: Vatiini abi palun

              Kas keegi saaks mulle arvutada ws25e kõlalaua suuruse?
              olekis väga tänulik, vb läheb siiski see loosi.

              Comment

              Working...
              X