Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas eemaldada bassikõlari membraanid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas eemaldada bassikõlari membraanid?

    Küsimus siis selline kuidas saaks ilma membraane lõhkumata membraanid kõlari korpuse küljest lahti.(korralikult sellepärast et pärast on vaja tagasi ka panna)

    ette Tänades

    #2
    Vs: Kuidas eemaldada bassikõlari membraanid?

    Oleneb ikka mis elemendiga on tegu, mul olid mingid 5'' woofrid, ühel vaikselt noaga hakkasin ümbert ära võtma, suht kõvast oli kinni, aga lõpuks sai normaalselt ära võetud, kuid kui ma proovisin odavatelt arvuti kõllidelt membraani ära võtta, vot siis oli hoopis teine lugu, nii kõvasti oli kinni, et ainult puruks rebides sai ära, kuid kui aega ja tahtmist on siis eks mingi väga terava asjaga ettevaatlikult saab ära võtta. Kui sul sellel elemendil on mingi garantii, siis arvatavasti muutub see kehtetuks, peale sellist asja.

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas eemaldada bassikõlari membraanid?

      Esmalt postitatud Agen0 poolt
      Oleneb ikka mis elemendiga on tegu, mul olid mingid 5'' woofrid, ühel vaikselt noaga hakkasin ümbert ära võtma, suht kõvast oli kinni, aga lõpuks sai normaalselt ära võetud, kuid kui ma proovisin odavatelt arvuti kõllidelt membraani ära võtta, vot siis oli hoopis teine lugu, nii kõvasti oli kinni, et ainult puruks rebides sai ära, kuid kui aega ja tahtmist on siis eks mingi väga terava asjaga ettevaatlikult saab ära võtta. Kui sul sellel elemendil on mingi garantii, siis arvatavasti muutub see kehtetuks, peale sellist asja.
      Elemendiks on kenwood KFC-W300S

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas eemaldada bassikõlari membraanid?

        Kui garantii alles, siis vii sinna..

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas eemaldada bassikõlari membraanid?

          Garantiid aga pole....Kuigi võtsin vahepeal membraanid skalpelli ja hariliku kruvikeerajaga lahti ennem aga immutasin viinaga läbi.

          Comment

          Working...
          X