Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

    Tervitus.

    Visaton T200'st on siin vist juba juttu olnud, aga mida arvate Starsound SSW 2000'st?

    Eelkõige huvitab küsimus, kummal parem hinna ja kvaliteedi suhe on. Plaanis välja vahetada Logitech X-530 komplekti subwoofer, säilitades X-530 originaalse võimu (ma tean, et see on lahjavõitu), kasti ehitan uue. Rahakotis on suht kitsas käes ja hinnavahe 379.- vs 500.- määrab nii mõndagi, andmete poolest paberil on Starsound parem, aga kui palju parem? Ilusam näeb välja muidugi, aga peamine on siiski heli. Et kas on mõtet rohkem kulutada ja Starsound võtta või piisab Visatonist kah?

    Võite ka muid subwoofereid soovitada, palju kulutada ei tahaks, oluline on soodne hind ja hea hinna-kvaliteedi suhe.

    Tänud!

    #2
    Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

    millegi pärast võtaks ma visatoni. to on ka nagu toa kõlar jne. endal ka arvutikõllide taga to sama kõlar. ilusti tõõtab. mul ainult p380
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #3
      Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

      Starsound on rohkem auto element, valiksin visatoni ja pealegi see -45hz sagedusala pole üldse ilus.

      Comment


        #4
        Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

        Tänud, võtan arvesse. PS'i peal pakutakse Visatoni soodsamalt kah. Aga Agen0, miks auto elemendid tuppa ei sobi? Ja heix25, kuidas satelliidid Visatoniga hakkama saavad?

        Comment


          #5
          Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

          Esmalt postitatud Scorps poolt
          Tänud, võtan arvesse. PS'i peal pakutakse Visatoni soodsamalt kah. Aga Agen0, miks auto elemendid tuppa ei sobi? Ja heix25, kuidas satelliidid Visatoniga hakkama saavad?
          ma ei saanud su lausest päris aru. äkki seletaksid uuesti?
          no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

          Comment


            #6
            Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

            Esmalt postitatud heix25 poolt
            ma ei saanud su lausest päris aru. äkki seletaksid uuesti?
            Seda et kuidas üldine helipilt jääb, kas satelliidid lahjaks ei jää vms? X-530'l on näiteks keskmistega raskusi.

            Comment


              #7
              Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

              tuppa kindlalt visaton.

              Comment


                #8
                Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

                säilitades X-530 originaalse võimu (ma tean, et see on lahjavõitu)
                Siis tasuks tundlikkuse numbreid vaadata ja vana valjuka takistus oleks ka kasulik teada.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Vs: Visaton T200 vs Starsound SSW 2000

                  Originaal valjuka takistus on 4 Ohmi.

                  Comment

                  Working...
                  X