Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas mõõta bassika takistust? (oli: Küsimus woofri kohta)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas mõõta bassika takistust? (oli: Küsimus woofri kohta)

    Lugu siis selline, et mul vedeleb kodus üks suppar. tahaks talle võimu soetada aga ma ei tea mitme oomi juures ta mängima peaks. küsimus siis, et kuidas ma saaksin kindlaks teha kas mu suppar on 2oomine, 4oomine vms?

    #2
    Vs: Küsimus woofri kohta

    Võta asi kaenlasse ja astu tevalosse, seal saad ära mõõta.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Küsimus woofri kohta

      Kas testrit ei ole ?
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: Küsimus woofri kohta

        Esmalt postitatud martinj poolt
        Kas testrit ei ole ?
        endal ei ole aga kelleltki laenata ikka saab
        oskad lähemalt kirjeldada kuidas seda testriga teha saab?

        Comment


          #5
          Vs: Küsimus woofri kohta

          Ega see on suht keeruline protsess.

          Pead ühendama testri kaks juhet elemendi klemmide külge (väga segadusse võib ajada tõesti see, kumma klemmi külge kumb juhe käib - soovitus - vahet ei ole), seejärel sätid testri mõõtma takistust (oomega märgi peale tuleb panna tester, uuematel elektroonilistel saab hakkama ka "piiksurežiimiga". seejärel vaatad kui suur takistus on tabloolt, tuleb hästi hoolas olla, et aru saada mis numbrid seal peal on, numbreid aetakse koguaeg segamini. :LOL:
          Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
          Andres, djhut.pri.ee
          59103952

          Comment


            #6
            Vs: Küsimus woofri kohta

            Esmalt postitatud andmets poolt
            Ega see on suht keeruline protsess.

            Pead ühendama testri kaks juhet elemendi klemmide külge (väga segadusse võib ajada tõesti see, kumma klemmi külge kumb juhe käib - soovitus - vahet ei ole), seejärel sätid testri mõõtma takistust (oomega märgi peale tuleb panna tester, uuematel elektroonilistel saab hakkama ka "piiksurežiimiga". seejärel vaatad kui suur takistus on tabloolt, tuleb hästi hoolas olla, et aru saada mis numbrid seal peal on, numbreid aetakse koguaeg segamini. :LOL:
            ei pea kohe mõnitavat juttu ajama hakkama aga tänud siiski vastuse eest. pole tegelenud sihukese asjaga ja ei tea ju. ma midagi sellist aimasin juba kui testrit mainiti aga arvasin, et käib kuidagi keerulisemalt

            Comment


              #7
              Vs: Küsimus woofri kohta

              Esmalt postitatud valge poolt
              ei pea kohe mõnitavat juttu ajama hakkama aga tänud siiski vastuse eest. pole tegelenud sihukese asjaga ja ei tea ju. ma midagi sellist aimasin juba kui testrit mainiti aga arvasin, et käib kuidagi keerulisemalt
              Tegelikult ei mõnitanud, kergelt tögasin, ning ei mõelnud seda halvasti
              Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
              Andres, djhut.pri.ee
              59103952

              Comment


                #8
                Vs: Küsimus woofri kohta

                Esmalt postitatud andmets poolt
                Tegelikult ei mõnitanud, kergelt tögasin, ning ei mõelnud seda halvasti
                okei vabandan
                aga pmst võib teema lukku panna kuna vastus käes

                Comment

                Working...
                X