Teade

Collapse
No announcement yet.

Aken kõlarisse - mida kasutada materjalina? (oli: küsimus kasti kohta)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aken kõlarisse - mida kasutada materjalina? (oli: küsimus kasti kohta)

    mul on selline kindel plaan enda bassikale väike aken teha .nimelt auk kus on ees pleksklaas. aga küsimus selles et kas 5mm paksume pleks peab ikka vastu ssw3000 kasti taguküljel? plaat ise vast mingi 28x26cm.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    #2
    Vs: küsimus kasti kohta

    keegi võiks siis vähemalt õelda kus tartus müüakse pleksiklaasi?
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #3
      Vs: küsimus kasti kohta

      Esmalt postitatud heix25 poolt
      keegi võiks siis vähemalt õelda kus tartus müüakse pleksiklaasi?
      Eesti suurim plastmaterjalide hulgimüüja. Parimad lahendused ja suurim materjalivalik ehitus-, reklaam- ja tööstussektorisse aastast 1996.

      Comment


        #4
        Vs: küsimus kasti kohta

        Esmalt postitatud heix25 poolt
        mul on selline kindel plaan enda bassikale väike aken teha .nimelt auk kus on ees pleksklaas. aga küsimus selles et kas 5mm paksume pleks peab ikka vastu ssw3000 kasti taguküljel? plaat ise vast mingi 28x26cm.
        See kõik oleneb ju sellest kui suure ala sa pleksiga katad... 5mm on vähe minu arvates... vähemalt 8-10mm võiks olla mingi 20x20 cm tüki puhul.

        Comment


          #5
          Vs: küsimus kasti kohta

          minu kõllile tulebgi taha küljele 26x28cm suurune tükk. 5mm siis liiga õhuke? ok lasen siis osta mingi cm või natuke vähema.
          no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

          Comment


            #6
            Vs: küsimus kasti kohta

            kus veel tartus poode on kus pleksiklaasi müüakse? oleks kiirelt vaja. just et täna lahti oleksid.
            no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

            Comment


              #7
              Vs: küsimus kasti kohta

              Esmalt postitatud heix25 poolt
              minu kõllile tulebgi taha küljele 26x28cm suurune tükk. 5mm siis liiga õhuke? ok lasen siis osta mingi cm või natuke vähema.
              Soovitan alla 10mm mitte osta. Veel parem oleks 12mm. Lihtsalt see pleks ei tohi vibreerima hakata, mida jäigem/paksem seda parem helile.

              Comment


                #8
                Vs: küsimus kasti kohta

                aga kas siis tartus pole rohkem poode kus pleksiklaasi müüakse??
                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Aken kõlarisse - mida kasutada materjalina? (oli: küsimus kasti kohta)

                  ei ole, kuskil
                  Eesti Streetrace Foorum
                  http://www.vahtraleht.org

                  Minu projektid
                  www.zone.ee/SoundTuning/

                  Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

                  Comment

                  Working...
                  X