Teade

Collapse
No announcement yet.

inventeri möödud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    inventeri möödud

    all järgnevas leheküljes on alpine subwoofrite kasti möötmed http://www.alpine.ee/index.php/152
    aga need inventeri möödud tekitasid mulle küsimuse et
    SWL-1242 inventeri pikkus on 21 aga mis möödus se 21 on kas mm või cm. Ma nagu eriti ei usu et inventeri pikkus 2,1 cm tuleb või siis ???

    #2
    Vs: inventeri möödud

    Esmalt postitatud rihard poolt
    all järgnevas leheküljes on alpine subwoofrite kasti möötmed http://www.alpine.ee/index.php/152
    aga need inventeri möödud tekitasid mulle küsimuse et
    SWL-1242 inventeri pikkus on 21 aga mis möödus se 21 on kas mm või cm. Ma nagu eriti ei usu et inventeri pikkus 2,1 cm tuleb või siis ???
    21mm korral on häälestus u. 66Hz-i
    21cm korral umbes 35 Hz-i

    viimane variant tundub loogilisem, sest väidetavalt hakkab see element mängima 28 Hz-st.

    Comment


      #3
      Vs: inventeri möödud

      suur tänu vastuse eest. Aga kui ma juba selle teema tegin siis veel üks küsimus. seal on 70x21 se on ühe inventeri mööt aga mis möödud siis oleks kui ma tahan kaks inventerit, kumba möötu poole võrra vähendada tuleb kas pikkust või laiust. minumeelest laiust aga ma ei ole kindel ,ei leia seda teemat ülesse ka kus sellest juttu oli.

      Comment


        #4
        Vs: inventeri möödud

        Esmalt postitatud rihard poolt
        suur tänu vastuse eest. Aga kui ma juba selle teema tegin siis veel üks küsimus. seal on 70x21 se on ühe inventeri mööt aga mis möödud siis oleks kui ma tahan kaks inventerit, kumba möötu poole võrra vähendada tuleb kas pikkust või laiust. minumeelest laiust aga ma ei ole kindel ,ei leia seda teemat ülesse ka kus sellest juttu oli.
        nii lihtsalt need asjad päris ei käi, kasti mahust oleneb asi ikka ka.
        sa võid panna ühe toru asemele kaks sama pikkusega peenemat toru, kui nende avade ristlõike pindala summa on võrdne üksiku suurema toru omaga.

        Comment


          #5
          Vs: inventeri möödud

          Kas ma sain õieti aru et paned nagu 2 toru ja need möötudega 35x21 et kahe toru rist pindala jääks ühe toruga võrdne 70/2=35
          Liitrid oleks kastil ligikaudu 40

          Comment


            #6
            Vs: inventeri möödud

            Esmalt postitatud rihard poolt
            Kas ma sain õieti aru et paned nagu 2 toru ja need möötudega 35x21 et kahe toru rist pindala jääks ühe toruga võrdne 70/2=35
            Liitrid oleks kastil ligikaudu 40
            vale. diameetri vähenedes kaks korda pindala küll kaks korda ei vähene!
            midaiganes.
            ütle, millise läbimõõduga torusid kasutad ja kui suur on kasti täpne maht, siis võin arvutada vajalikud pikkused 35 Hz-i juures.

            Comment


              #7
              Vs: inventeri möödud

              okei aga hoia sellel teemal silma peal kuna veel pole torusi.

              Comment


                #8
                Vs: inventeri möödud

                inventer - misasi see on? (saaks aru veel inventor - leiutaja ingl.kl.)
                Mõtled äkki inverterit - faasipööraja.

                Peace!

                Comment


                  #9
                  Vs: inventeri möödud

                  ei ma mõtlen seda toru mis supaka kastil käib kas seda inventeriks on siis vale nim. niipalju kui ma supakate kohta lugenud olen siis on igalpool et inventer.

                  Comment


                    #10
                    Vs: inventeri möödud

                    Esmalt postitatud rihard poolt
                    ei ma mõtlen seda toru mis supaka kastil käib kas seda inventeriks on siis vale nim. niipalju kui ma supakate kohta lugenud olen siis on igalpool et inventer.
                    Õigesti on ikkagi inverter.

                    Comment


                      #11
                      Vs: inventeri möödud

                      Tähendab et eesti keeles on see inverter, vb mingis teises keeles on sul see inventer. Inglis keeles on hoopis port.

                      Comment


                        #12
                        Vs: inventeri möödud

                        Esmalt postitatud rihard poolt
                        ei ma mõtlen seda toru mis supaka kastil käib kas seda inventeriks on siis vale nim. niipalju kui ma supakate kohta lugenud olen siis on igalpool et inventer.
                        Akustikas vähemalt mitte.Inverter on ikka siiamaani olnud faasipööraja.Aga võibolla on see asi hoopis mingi muu element kasti küljes(mingi niiskusetõrje, vm), millest jauratakse igal pool...
                        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                        Projektide pildid
                        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                        Comment


                          #13
                          Vs: inventeri möödud

                          Esmalt postitatud Agen0 poolt
                          Tähendab et eesti keeles on see inverter...
                          Võõrsõnade leksikonist on ka abi...
                          Inversioon (ld. inversio) - ümberpööramine, -tõstmine.....
                          Inverteerima (ld. invertere) - ümber pöörama, inversiooni teostama;
                          elektr. vaheldama (alalisvoolu ühe- või mitmefaasiliseks
                          vahelduvvooluks muundama).
                          Inventar (ld. inventarium) - (vara) nimekiri, loend
                          Inventariseerima ehk inventeerima - asutuse või ettevõtte
                          varaesemete ja kohustuste loendit koostama, varaloendisse kandma.
                          Inventsioon - (ld. inventio leiutus), muus. vabavormiline instrumentaalpala.
                          Inventer tähendust ei leidnud, soovijad võivad vist ise leiutada-tuletada...
                          Elektroonika töötab suitsu baasil.
                          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: inventeri möödud

                            inventer - inglise keeles leiutaja

                            Comment


                              #15
                              Vs: inventeri möödud

                              Esmalt postitatud gura poolt
                              inventer - inglise keeles leiutaja
                              invertor on leiutaja, inverter vahetussuunaja või siis faasipööraja äkki.

                              Comment

                              Working...
                              X