Teade

Collapse
No announcement yet.

üks väike küs , suppa kasti kohta ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    üks väike küs , suppa kasti kohta ?

    tere kõigile,mul selline küsimus et kas 80L kinnine kast paneb mängima korralikult kaks gas alpha1224x ?,küsin sellepärast et üks tutav arvutas selle välja ja lihtsalt kontrolliks üle kas ikka on õige see 80L KAST ?tundub kuidagi liiga väike olevataga ega ma tea ka

    #2
    Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

    Väike se vaevalt on. Soovitaksin sul need eraldi kambritesse mängima panna kumki 30-40 L

    Comment


      #3
      Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

      Esmalt postitatud rihard poolt
      Väike se vaevalt on. Soovitaksin sul need eraldi kambritesse mängima panna kumki 30-40 L


      miks nagu just 30-40 miks mitte 40 -40?

      Comment


        #4
        Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

        ta mõtles et ühe kambri suurus on kuskil 30 kuni 40L

        Comment


          #5
          Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

          40L kinnises kastis pidi hästi mängima.

          Comment


            #6
            Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

            okah siiis hakkab meisterdamine pihtakuigi üks küsimus on veel kõlari paigutuse suhtes kui nüüd teha kast mõõtudes 38x30x70 ,et kas on seal mingit vahet ka kus kohas kõlar paikneb näiteks : suunaga salongi ,suunaga külgedel vöi ültse suunaga taeva poole . autoks isenesest cabrio,mis lahendus oleks kõige efektiivsem?
            viimati muutis kasutaja basshunter; 24 m 2006, 16:34.

            Comment


              #7
              Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

              Minu kogemustega on alati ni kõige paremini mänginud kui pagaasniku luugi poole suunad aga eks se ole mõnel autol erinev ise kuulad kuidas parem on või kuidas sinule rohkem meeldib.

              Comment


                #8
                Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

                Minu kogemused on näidanud, et madal tundlikusega elemndid -88db mängivad paremini kui on istmesse suunatud aga üle selle luugipoole ja võimalikult madalale.
                Edu!

                Comment


                  #9
                  Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

                  kuigi ma vaatan, et see üks väike küs läheb veel mitmeks küs et loogiliselt võtes peaks ka kasti panema villa vöi vatiini siit küsimus, kumb on parem?, ja kas terve kast täita selle jamaga vöi aint taga sein? ja mis see nagu juurde annab? saage aru see on mu esimene kast sellest ka sellised küsimused

                  Comment


                    #10
                    Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

                    infot kasti paigutusest autosse saad vaadata veel http://salupa.exe.ee/index.php?leht=10/1&menu=teo

                    Comment


                      #11
                      Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

                      Esmalt postitatud basshunter poolt
                      kuigi ma vaatan, et see üks väike küs läheb veel mitmeks küs et loogiliselt võtes peaks ka kasti panema villa vöi vatiini siit küsimus, kumb on parem?, ja kas terve kast täita selle jamaga vöi aint taga sein? ja mis see nagu juurde annab? saage aru see on mu esimene kast sellest ka sellised küsimused
                      Tulebki üks teema teha seal küsid kõik oma küsimused ära. Kinnise kasti puhul soovitaks 75% kast seest vatiiniga täita. Vatiin selleks hea et se teeb selle bassi nagu pehmemaks.

                      Comment


                        #12
                        Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

                        aga kui paksult ? ja muidugi tuleb veel arvestada sellega ,et kasti maht läheb väiksemaks ju vöi see ei mängi rolli?

                        Comment


                          #13
                          Vs: üks väike küs , suppa kasti kohta ?

                          Ei kasti suurus ei mängi rolli sellega. lihtsalt viskad laiali või on se sul kuidagi nagu riidena rullis.

                          Comment

                          Working...
                          X