Teade

Collapse
No announcement yet.

Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

    Esmalt postitatud wert poolt
    Kuna pole XLS' ja XXLS'i kuulanud ei oska ka neid komenteerida, külla aga olen kuulanud üsna palju Hertze nii ES kui ka HX seeriat ja kaldub ikkagi just kinnise kasti ja kvaliteedi kasuks.
    Ja kuna sinu üks õnnetu kogemus (teadmata põhjustel) herziga ei tee veel kogu firmat halvaks.
    No sina kuula siis neid hertzi "sq" elemente edasi, vabandan et rõõmu rikkusin. Olenemata sellest et ühtegi rohkem maksvat elementi sa välja ei toonud mis kehvemini mängiks.

    Aga tihtipeale siiski on nii et kui ikka on elemenile nii poolt kui vastuhääli siis asi juba sellise mitte kõigeusaldusväärsema väärtusga on, seega võib asi ka maitses olla.
    Aga siiski tuppa toa element tiba mõtekam soetada.

    Comment


      #17
      Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

      Saab väga hästi auto elementidega korralike kodu subareid ehitada.
      Ja kuna vastu hääl on ainult inimese poolt kellel on ühe elemendiga ainult kogemus, ei saa sinu hinnangut eriti objektiivselt võtta.
      Teada tuntud tõde on see, et hea kõlar viletsas kastis või sitas installis teeb viletsamat häält kui halvem kõlar korralikus installis

      Comment


        #18
        Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

        Kõige loogilisem järeldus peale antud kahekõne vaadates on see, et sõna SQ on mitmeti mõistetud. Kellele tähendab kvaliteet üht, kellele teist.
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #19
          Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

          Esmalt postitatud wert poolt
          Saab väga hästi auto elementidega korralike kodu subareid ehitada.
          Ja kuna vastu hääl on ainult inimese poolt kellel on ühe elemendiga ainult kogemus, ei saa sinu hinnangut eriti objektiivselt võtta.
          Teada tuntud tõde on see, et hea kõlar viletsas kastis või sitas installis teeb viletsamat häält kui halvem kõlar korralikus installis
          Hmm, väga huvitav, hetkel tundub et sinu kuulamiskogemus piirdubki ainult hertziga, kuulanud olen ise ka nii mõndagi, seega head jamast oskan eristada küll, võrdlus olemas täiesti peerless resolution 12 ja 15 ning kui nende heli nüüd võrrelda hertziga siis no anna andeks see hertz on ikka väga mannetu. Peerlessi heli on selline kergelt lööv, õrn, piisavalt meeldiv ja küllalti ühtlane kuigi ise ihkaks enamat.

          Aga kasutaja wert paluks siiski näiteid näiteid et mille põhjal sina väidad et tegu on väga hea elemendiga ? Mis siis nagu võrdluseks on

          Comment


            #20
            Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

            olin varem kõvasti hertzi kõlareid uurind. täna kuulsin es300. auto peal küll, aga meeldis väga.Element oli kinnises kastis. Proovin ka endale sobitada .Mul praegu küll ws25e vales kastis, aga usun,et kui talle isegi õige kasti teen, siis ei tule sealt sellist bassi( tuleb head) , mida mina sooviks.. Järelikult mai oska sq hinnata, kuigi mingit SPl-i ei soovi. Rohkem ikka kvaliteeti.

            Comment


              #21
              Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

              Kas keegi teaks kus kohast ja millise hinnaga vöiks saada sellist elementi nagu:

              Peerless XLS 12" (SWR 308) - Order ID: 830500
              vöi siis veel parem oleks vast selline:
              Peerless XXLS 12" single voice coil for Sealed (closed) Applications - Order ID: 830845
              viimati muutis kasutaja insekas; 03 m 2007, 12:52.

              Comment


                #22
                Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                Peerlessi saab osta Serwendist.
                www.serwend.ee on koduleht, ning hinnakiri http://www.serwend.ee/docs/scan-peer-vifa.pdf
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #23
                  Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                  Olen mõnda aega jälginud seda teemaarendust ja kuigi endal ei ole just ilmatu suuri kogemusi subwoofritega olen ma teoreetiliselt suht palju materjale ja netilehekülgi läbi uurinud ning ka kvaliteetseid elemente korraliku setupiga kuulanud. Sry aga ma pole tõesti näinud mitte ühtegi teist DIY tegijat kes oleks teinud TÕSISE SQ subwoofri kasutades Hertz elemente. Pigem on tõesti kasutatud elemente nagu nagu Peerless, Vifa ning Visatoni kõrgema klassi bassivaljuhääldid. SQ eesmärgiks on siiski võimalik loomutruu muusika esitamine ka madalatel sagedustel, nii et sa kuuled ERINEVAID noote TÄPSELT ja mitte mingit mudast müdinat. Olen ise kuulnud paari Hertzi elementi ka hästi ehitatud kastides mängimas ja ei ütleks, et need oleks sellele kriteeriumile vastanud. Hinna pooleks sobiks Hertz kahtlemata paremini, kuid äkki oleks mõtekam natuke juurde koguda ja osta siis, kui on raha mõne asjalikuma elemendi jaoks.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                    Lisaks eelmainitud morelile, kui hinnaklass selline 2k ringis, siis enne hertzi kindlasti KAPPA 120.3se (ca 2,5k uus), või REF 1230w, ca 2k uus. Kui 10" vaja, siis hinnad tiba odavamad ka. Need siis Infinity'lt. Pole küll mingid super SQ woofrid, aga igatahes parem valik, kui hertz. Suurem tundlikus ja mängivad madalamale.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                      OK
                      Nagu minu viimasest postitusest lähtuda vöib siis pole enam plaanis seda HERTZ elementi kasutada/soetada - hetkel on sõelale jäänud Peerless'ilt kaks eelpoolmainitud mudelit.
                      Elemendi hinnapiir on kah töusnud sinna 3500 krooni ligidusse.
                      üldiselt see Peerless XLS 12" (SWR 308) element seal Serwendis ka sinna piiridesse mahub.
                      A rohkem ikkagi huvitaks too teine element - Peerless XXLS 12"single voice coil for Sealed (closed) Applications - rohkem ja selle saadavus, kuna too mudel on juba valmistaja poolt optimeeritud kinnises kastis mängima.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                        Esmalt postitatud insekas poolt
                        OK
                        Nagu minu viimasest postitusest lähtuda vöib siis pole enam plaanis seda HERTZ elementi kasutada/soetada - hetkel on sõelale jäänud Peerless'ilt kaks eelpoolmainitud mudelit.
                        Elemendi hinnapiir on kah töusnud sinna 3500 krooni ligidusse.
                        üldiselt see Peerless XLS 12" (SWR 308) element seal Serwendis ka sinna piiridesse mahub.
                        A rohkem ikkagi huvitaks too teine element - Peerless XXLS 12"single voice coil for Sealed (closed) Applications - rohkem ja selle saadavus, kuna too mudel on juba valmistaja poolt optimeeritud kinnises kastis mängima.
                        Kusjuures ma olen mõlemaid asju näinud tartu autoringis (lõunaka omas)
                        aga enam pead ei anna kas seal on.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                          Teine oleks võibolla jah sellesmõttes parem, et on mõeldud kinnises kastis mängima. Üldiselt on kinnises kastis mängivad subwoofrid heli edastuses täpsemad kui inverterkastid.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                            Kas märkasite, kui väikses kastis Herz valjukad töötavad. Kui ruum on piiratud siis vist väiksema kastiga elemente pole? Peerlessil osa suuremat vaja.
                            Ja muideks auto valjuhääldaja peab töötama hoopis teises temperatuuri ja niiskus tingimustes kui toa oma.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                              Esmalt postitatud ping poolt
                              Kas märkasite, kui väikses kastis Herz valjukad töötavad. Kui ruum on piiratud siis vist väiksema kastiga elemente pole? Peerlessil osa suuremat vaja.
                              Ja muideks auto valjuhääldaja peab töötama hoopis teises temperatuuri ja niiskus tingimustes kui toa oma.
                              Morel nõuab siin mainitutest kõige väiksemat kasti. Element on ise ka pannkoogiks pressitud.

                              Comment


                                #30
                                Vs: Kodune SQ woofer Hertz elemendiga???

                                Endal sai nüüd hertz valmsi juba mitu nädalat tagasi. enadle meeldib.
                                Kunagi teen ka korraliku kasti( bassoundman arvutatud, pidi väga hea kast olema). Suur küll ,aga las olla.
                                VÕimendi on taavliselt 25% oma kogu võimsusest, ültse ei ole volumet vaja keerata, minu süsteemile annab väga hea madala. Kuigi tundus vahepeal juba,et piisas niisamagi. Vb. tuleb mõne aasa pärast idee müüa.
                                ENdale meeldib, aga see on kindlasti iga ühe enda asi, mida ta endale tuppa ostab.

                                Comment

                                Working...
                                X