Teade

Collapse
No announcement yet.

neoon subwoofrile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    neoon subwoofrile

    mul selline küsimus: on olemas aktiivne subwoofer keskuse taga. mõtlein et peaks peale neooni panema. ostaks siis selle: http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1153
    a ma mõtlesin just seda et see sound control-see ongi see et valgus hakkab muusika taktis käima ju? ja kuidas see ühendatakse? pole enne sellega kokku puutunud, sellepärast küsin.

    #2
    Vs: neoon subwoofrile

    12V neoon toru pole vist kõige parem subwoofrile, LED ikka parem selleks.

    Comment


      #3
      Vs: neoon subwoofrile

      Milline selgitus sellele väitele järgneb?
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Vs: neoon subwoofrile

        ma mõtlesin ka kunagi subwoofri kastile samu torusi panna... peale mõnda pikkemat kaalumist otsustasin oopis 17 cm kasux (polegi ni lühikesed kui tunduvad) ning panin nad pagassi valgustusex... väga rahul oma otsusega kuna nüüd terve pagass valgustatud kõigi nurgakestega kus mudu pime olex ... mudugi mul oli jubin autos ja seal polnd toite saamisega raske... a et tuppa panna? hmm... 12 voldine toiteplokk või alaldi vms ma arvan

        Comment


          #5
          Vs: neoon subwoofrile

          Esmalt postitatud feel-the-bass poolt
          mul selline küsimus: on olemas aktiivne subwoofer keskuse taga. mõtlein et peaks peale neooni panema. ostaks siis selle: http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1153
          a ma mõtlesin just seda et see sound control-see ongi see et valgus hakkab muusika taktis käima ju? ja kuidas see ühendatakse? pole enne sellega kokku puutunud, sellepärast küsin.
          Nendele neoonidele ei ole vaja midagi vist külge peale toite ühendada neil peaks selline pisike microfon sees olema mis võtab muusika signaali vastu ja paneb tuled vilkuma.

          Comment


            #6
            Vs: neoon subwoofrile

            Kisud mingilt vanalt arvutilt toiteploki välja ja paned sinna neooni kylge..
            Ise võtsin kastist ära sest ei paista midagi ning kuna vendid jäävad seina poole siis ple mõtet..Hetkel arvutis ja väga hästi hyppab muusika peale.

            Comment

            Working...
            X