Teade

Collapse
No announcement yet.

Kahele elemendile inverterkast.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kahele elemendile inverterkast.

    Mul oleks vaja siis inverterkasti mõõte.
    On olemas kaks GAS 1224X elementi.
    Kas need elemendid hakkaksid üldse korralikult mängima inverterkastis?

    Pmst tean ka basssoundmani arvutamise võimalusest ja saatsin kirja, maksin ära ja vastu sain kirja mille sisuks oli: Häid Jõule!
    Muud midagi.

    Võimuks on Blaupunkt GTA470 http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1081
    Kas sellest on piisavalt?

    Teretulnud on kõik soovitused ja hüva nõu.
    Häid pühi!

    #2
    Vs: Kahele elemendile inverterkast.

    Küsi Tõniselt üle miks nii tegi. Sedasi neid asju ei aeta, et maksad raha ja saad suvalise jõulusoovi vastu.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      Vs: Kahele elemendile inverterkast.

      OOot, ooot, mis siin toimub?
      Mis kuradi minu laimamine see siin on?

      Alustuseks ei ole sina minu käest midagi tellinud, teiseks ei ole mina sinu käest raha saanud, kolmandaks suunasin sind edasi minu kodulehe informatiivsele lingile, kuidas kasti arvutamise tellimust esitada. Peale seda pole sinult vastukaja tulnud ja nüüd süüdistad mind ma ei tia milles.

      Mailide vahetus:

      -----Original Message-----
      From: mihkel [mailto:stagga@hot.ee]
      Sent: Sunday, December 24, 2006 12:40 PM
      To: basssoundman@hot.ee
      Subject: Inverterkasti arvutamine 2x Gas alpha 1224X elementidele

      Vajan siis kahele Gas elemendile subwoofri inverterkasti arvutamist.

      2 Elementi: GAS Alpha 1224X http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=222
      Kast läheb autosse. Autoks e36 kerega BMW 325i coupe
      Eesmärk on hea sound.

      Küsimus veel, kas see võim kõlbab nendele elementidele?
      http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1081


      Ja mina vastasin, et uurigu lähemalt:

      Tere.

      www.bsm.ee/arvutamine.htm

      Häid Jõule


      _____________________________
      Lugupidamisega,

      Tõnis Vesiallik +372 53418181
      basssoundman@hot.ee
      Team A&T Sound

      www.bsm.ee


      Kuna sa oma mailis ei maninud, mida sa täpsemalt soovid, kas arvutamis, jooniseid jne, siis ei tia ma ise lambist ka ju seda mida sa ei räägi.

      Suhteliselt alusetu süüdistus sinu poolt, soovitan oma suhtumist muuta!!!

      Comment


        #4
        Vs: Kahele elemendile inverterkast.

        No kui on makstud sisi võüiks ju küsida infot juurde mille alusel arvutada kasti mitte kirjutada a.la et mine küsi hoopis teisestkohast ja hari ennast enne kui veel raha tuulde loobid.
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Vs: Kahele elemendile inverterkast.

          Esmalt postitatud ripspeed poolt
          No kui on makstud sisi võüiks ju küsida infot juurde mille alusel arvutada kasti mitte kirjutada a.la et mine küsi hoopis teisestkohast ja hari ennast enne kui veel raha tuulde loobid.
          EI OLE MAKSTUD!!!, või vähemalt mina ei tuvasta panga väljavõttest seda. Kui saaks pangakonto nime ja konto nr., saaks uurida täpsemalt!
          Teiseks kus kohast mina pean teadma, kas oli see mail nüüd tellimus või suvalise mahlamütsi mail.

          Alustuseks oleks tulnud mailis täpsustada, mida soovitakse ja mida tellitakse!!!
          Mu kodukal on suhteliselt informatiivne ja täpsete juhistega leht, kuidas käituda ja kuidas küsida kastiarvutust/jooniseid, kui on konkreetne huvi asja vastu.
          Kõik mailid mis on ummamuudud, nagu konkreetselt see sama, saadan kiirelt ühe ja konkreetse vastuse, kus kohast lisa infot saab, kui huvi piisavalt tõsine on, täidetakse instruktsioonid ja vastavalt sellele ka saab klient ka tellitud teenuse ALATI!!!
          Ma pole elusees kedagi üle lasknud, rikkis või praaki asja müünud või olnud omakasupüüdlik, nii et sellisetel alusetutel laimu ja sõimu teemadel olgu lõpp.
          Samuti miks ei saanud ma maili tagasi teema algataja poolt, sisuga ala: "Ma maksin, miks ma tellitud teenust ei saanud?" või "Kuhu jäi mu kasti arvutus?" Vaid selle asemel kuulen sõprade käest, et minust on mingi laimuteema tehtud foorumisse.
          Kas teema algataja ise ka sõna julgeb võtta ja oma käitumist selgitada?
          Mina ennast süüdi ei tunnista, kuna pole põhjust ja mul on piisavalt tõendusmaterjali selle tõestamiseks!

          Comment


            #6
            Vs: Kahele elemendile inverterkast.

            Esmalt postitatud stagga poolt
            Pmst tean ka basssoundmani arvutamise võimalusest ja saatsin kirja, maksin ära ja vastu sain kirja mille sisuks oli: Häid Jõule!
            Muud midagi.
            Kuule kellele sa maksid siis omastarust?

            Comment


              #7
              Vs: Kahele elemendile inverterkast.

              Esiteks iga panga ülekandel tuleks teha igaksjuhuks Printida ülekanne et sa oled saatnud. Teiseks minuarust on bassmanil kõik tingimused mida ta vajab arvutamiseks kirjutatud tema enda kodukale.
              Nii et jälle üks mõtetu tüli lahti .

              Comment


                #8
                Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                Kes arvab, ära mis mulle just täna laekus


                18. 08.01.2007 9 +100.00 MIHKEL KÜLMALLIK 221016150804
                Inverterkasti arvutamine, stagga@hot.ee ,2x GAS Alpha 1224X
                '

                Päris huvitav lähenemine probleemi lahendamisele. Lihtsalt makstakse raha tagant järgi, kui asi kriitiliseks läheb.

                No, aga raha on makstud, kära on suur ja ilmselt loodab vend ikka saada oma arvutamist. Ega ma kitsi ei ole:

                Aga, et asi natukene põnevamaks teha ja rohkem 140+dB vendasid oleks siis tehke kõik nüüd oma bemmidesse 110 liitrit kast, slotpordiga, mille ristlõike pindala on 300Cm2 ja pikkus 280mm.
                Ühele E36 bemmile sai täpselt selline kast tehtud, 800W võimenduse tagant tuli 143,1dB @ 44-45Hz'i (vist oli selline sagedus, täpselt ei mäleta enam).

                Vähekene lisainfot teisest foorumist minu kohta:

                http://www.streetrace.org/foorum/vie...52585&start=15

                Ja projekteerib ta tõesti siis nii hea kasti, et tema mõeldud kastist paremat annab välja mõelda ?
                Noo tema on sellel alal ikka rohkem tegelenud ja kaste arvutanud, kui pooled selle foorumlased kokku Ei ole ju palju maksta 150 m66tmete ja 250 jooniste eest,teades,et l6pptulemus on way 101% parem,kui ise midagi kokku tehes?
                Mulle on ta kasti arvutanud kyll,ja tulemus oli parem,kui super.
                Ise oleksin ainult mingi käki kokku arvutanud.
                Tahtsingi kuulda mõne inimese arvamust, kellele ta kasti on teinud.
                need kellele ta on kasti teinud ja ma sellest lugend siis kõik on rahul olnud.
                kellelt: whatever
                kellele: basssoundman
                postitatud: 30.05.2006 13:14
                pealkiri: kast valmis!
                ehitusest kahjuks pilte ei saand teha kuna digikas oli soomes aga veel viimistlemata lõpptulemus on selline-
                http://www.zone.ee/whatever111/uuswoofer1.jpg
                http://www.zone.ee/whatever111/uuswoofer2.jpg
                http://www.zone.ee/whatever111/uuswoofer3.jpg
                mängib asi väga hästi, vahe eelmise (kinnise) kastiga on ikka meeletu, nagu uue võimsama tehnika oleks ostnud
                et siis suured tänud!
                kellelt: mca
                kellele: basssoundman
                postitatud: 22.06.2006 20:22
                pealkiri: väga hea!
                Kasti sain valmis, ainullt riie on veel peale panna.
                Mängib väga hästi, ei lootnutki nii head saada, bass on meeletu
                äitäh
                Tegin täna ülekande ära sellele kontole mis su meilis oli.
                Nädalavahetusel mässasin kasti valmis. Võimu Gaini pidin maha kruttima
                võrreldes kinnise kastiga. Tundub, et võib rahule jääda. Parem on kindlasti
                kui kinnine, valjemini ja puhtamalt mängib.

                Kohtumiseni!
                marko
                Marko MXnniste [arendaja@hotmail.com]

                Comment


                  #9
                  Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                  [quote=basssoundman]
                  Aga, et asi natukene põnevamaks teha ja rohkem 140+dB vendasid oleks siis tehke kõik nüüd oma bemmidesse 110 liitrit kast, slotpordiga, mille ristlõike pindala on 300Cm2 ja pikkus 280mm.
                  Ühele E36 bemmile sai täpselt selline kast tehtud, 800W võimenduse tagant tuli 143,1dB @ 44-45Hz'i (vist oli selline sagedus, täpselt ei mäleta enam). /quote]
                  Kas jutt samast GAS Alpha 1224X elemendist

                  EDIT: Vabandan tsitaadiga läks midagi näsu.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                    aga selline küsimus, et kui teha se slot port, et kas siis ainult üks? et kui üks teha siis kast arvatavasti ilma vaheseinata. aga sellel vict ei ole erilist vahet kas on vahesein või mitte, kui tuleb ühesugune signaal kummagisse kõlarisse. või olen ma asjast valesti aru saanud?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                      Võib panna ühte kambri sellega ainult selline lugu et kui üks kõlaritest peaks streikima hakkama siis läheb teisel kõlaril ka elu negatiivseks.Põhimõteliselt on parem kui on eraldi kambris. SPL iga on muidugi teised lood.

                      Toetagem õigekirja mis tähendab sõna "vict"

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                        1 suur kamber, 1 slot port, identne monosignaal mõlemale elemendile (1 võim mõlema elemendi kohta).

                        Teoreetiliselt, kui jamada viitsiks, ei tohiks ka 145dB probleem olla ka isegi Gas alpha elementidega, aga reeglina need üle 2 mõõtmise vastu ei pea
                        Aga kuna nad on nii odavad, siis ei ole hullu

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                          oih, vabandust õigekirja pärast, selline loll komme lihtsalt kirjutada ni.
                          aga ei tea kas selline kast tavakuulamiseks ka kõlbab, või sobib ainult helirõhu taga ajamiseks?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                            Esmalt postitatud nephex poolt
                            oih, vabandust õigekirja pärast, selline loll komme lihtsalt kirjutada ni.
                            aga ei tea kas selline kast tavakuulamiseks ka kõlbab, või sobib ainult helirõhu taga ajamiseks?
                            Muusika kuulamiseks lausa SUPPER.
                            Kui kedagi huvitab, võin selle venna numbri anda, kellel selline autos on, saate kokku, kuulate, veendute

                            lisainfo ainult maili teel!!!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kahele elemendile inverterkast.

                              bassboxiga sisestasin samad kasti andmed ja siis vaatasin graafikut, fb tuleb kuskil 45hz, ja graafiku muhk tuleb umbes 65hz peale. ma olen küll suht võhik ja võibolla tegin kusagil mingi vea. aga muhk tundub kuidagi liiga kõrge olevat. ja ei tea kas madalaid mängib ni hästi enam, või mis lugupeetud foorumikaaslased arvavad? aga ni palju kui mina olen kuulnud, siis herr basssoundman on päris spets nende kastide alal ja tasub usaldada, seega asun vist omale samat kasti varsti meisterdama
                              viimati muutis kasutaja nephex; 09 m 2007, 16:45.

                              Comment

                              Working...
                              X