Teade

Collapse
No announcement yet.

Auto woofri ehitamine GAS ALPHA 1024X (mida arvate??)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Auto woofri ehitamine GAS ALPHA 1024X (mida arvate??)

    Plaanis teha siis oma esimene projekt. nimelt mõtlesin lähiajal hakata ehitama auto subwoofrit. elemendist valisin välja praktiliselt odavaima:http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=221
    Küsimus on selles et kas kellegil on sellega kogemusi? kuidas tal heli on, missugune kast sobib paremini jne.

    #2
    Vs: mida arvate??

    tee ca 40l kinnine kast ja asi ants. algajale on kinnine kast kergem valmis meisterdada. inverterkasti konstrueerimine nõuab juba vilumusi,mida sul ilmselt ei ole veel piisavalt.
    ka naabritel on kõrvad.

    Comment


      #3
      Vs: mida arvate??

      40 liitrit nauteke palju 30L oleks parem samal elemendil 12" on 40L paras.

      Comment


        #4
        Vs: mida arvate??

        ma just lõpetasin selle suba projektiga ja on kah auto inventer auto kast ja tümmi teeb päris head

        Comment


          #5
          Vs: mida arvate??

          tuli meelde et mul siis mõni pilt kah sellest suba kasti tegemisest kui saan siis lisan pildi kus on element ka kastis http://www.connect.ee/users/kristjan92/photo/40687835/

          Comment


            #6
            Vs: mida arvate??

            Esmalt postitatud juku14 poolt
            tuli meelde et mul siis mõni pilt kah sellest suba kasti tegemisest kui saan siis lisan pildi kus on element ka kastis http://www.connect.ee/users/kristjan92/photo/40687835/
            Ma vaatasin et tegid selle kasti saepuruplaadist. Ega ta kõvasti vibreerima ei hakand? suht pehme materjal muidu. muidugi ega element ka päris kõva ole. ja mis sa arvutasid ikka selle inverteri ka korralikult välja ve?

            Comment


              #7
              Vs: mida arvate??

              ei vibreeri midad asi päris kena.ja kast on arvutatud õieti sest muidu ta ju head tymmi ei teeks tegelt mul üks souke raamat kus on kasti mõõdud olemas 300watisest-400 ja 8tollist-12tollini

              Comment


                #8
                Vs: mida arvate??

                Esmalt postitatud juku14 poolt
                ei vibreeri midad asi päris kena.ja kast on arvutatud õieti sest muidu ta ju head tymmi ei teeks tegelt mul üks souke raamat kus on kasti mõõdud olemas 300watisest-400 ja 8tollist-12tollini
                ok. kui tohib küsida, siis mis raamat see on? oleks ise ka huvi sarnase vastu.

                Comment


                  #9
                  Vs: mida arvate??

                  ei saa täpset nime anda aga sain mingi subaga kunagi ammu kaasa

                  Comment


                    #10
                    Vs: mida arvate??

                    Mina küll mingi raamatu järgi ei teeks omale kasti. Jätke se omale meelde tollide ja võimsustaluvuse järgi ei sa inverter kasti arvutada veel vähem bandbass kasti.

                    Comment


                      #11
                      Vs: mida arvate??

                      Esmalt postitatud juku14 poolt
                      ei vibreeri midad asi päris kena.ja kast on arvutatud õieti sest muidu ta ju head tymmi ei teeks tegelt mul üks souke raamat kus on kasti mõõdud olemas 300watisest-400 ja 8tollist-12tollini
                      Kurat kahju,et ise sellist tuumafüüsikute poolt toodetud raamatut pole kohanud

                      Comment


                        #12
                        Vs: mida arvate??

                        ma usun et ikke parem kui ise kasti arvutate sest ned möödud konkreetse suba firma kohta aint ja vb teie jaoks ei tee se kast piisavalt head tymmi kah nii et soovitaks kusagilt mujalt kasti mõõdud võtta.sõber ütles et selle raamatu sai kaasa nende punchi subadega

                        Comment


                          #13
                          Vs: mida arvate??

                          kasti mõõdud ei sõltu kaugeltki mitte ainult suppari võimsusest ja läbimõõdust.
                          Konkreetne element oma parameetritega mängib ka päris suurt rolli.

                          Lase kellegil arvutada kast, kui ise ei ole pädev veel. Siin foorumis on piisavalt bb6 tundjaid.

                          Edu

                          Comment

                          Working...
                          X