Teade

Collapse
No announcement yet.

aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

    Tere, mul selline soov et ostaks aktiivsubwoofri endale tuppa. Ei tea millist valida? Ostsin kodukino resiiveri Yamaha ning põhikõlariteks 8oomised Estonia 100w kõlarid. Meeldib väga hea bassiga muusikat kuulata..praegune subbakas on eraldi võimuga mingi 12tolline 150w ja ise ehitatud kast. Aga võtab nagu palju ruumi ja tahaks kompaktsemat. Äkki keegi mõtleks kaasa ja aitaks vähe..
    Tänud.

    #2
    Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

    Palju on hinnapiir?

    Comment


      #3
      Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

      No hinnapiir oleks kuni 3000 eeku

      Comment


        #4
        Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

        Sellise hinnaga oleks mõtekam minu arust ise ehitada.

        Comment


          #5
          Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

          Kasti teeks kokku küll (puusepp olen )aga mulle sinna võimu sisse osta on ka suht kallis. Tevalo poes maksab norm võim mingi üle 2k. Ja siis sinna element ka juurde audese oma ja kasti materjal ...tuleb kallim. Pealegi ma ei oska arvutada neid kaste ja mõõte jne.

          Comment


            #6
            Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

            Kasti mõõtmeid audesele leiab siit foorumist palju.Aga võimu saad lasta teha kellegil näiteks Jyrkal ( selle foorumi liige) ka cheopss teeb .

            Comment


              #7
              Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

              Ja siis kui palju odavamalt tuleks? Ma arvan et palju odavamalt ei saaks ning aega läheks ka päris palju vast. Olen veist skeptiline ise ehitatud võimude suhtes. Kuigi ma ei tea palju.

              Comment


                #8
                Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                ma arvan, et kui sa teed ise, siis sa saad sama raha eest 2x parema, kui poest. Arvesta sellega, et poes on müügil sellised asjad, mille eest kõik tahavad raha saada. firma kasum, töölised, koristaja, pood jne..

                Ma alatihti kui kõlareid teen mõtlen, et korralikud tornid lähevad mulle maksma umbes 3-6 tuhat krooni ja palka ma omale ei maksa sellest rahast, terminalid teen ise, tööriistu ei osta, kruve/liimi/villa või vatiini raha sees pole, filtrid teen ise, materjali lõikan ise, arvutused teen ise....... Aga palju tegelikult poes samaväärsed kõlarid maksavad? 4,5k eest saad mingid 15mm saepuru plaadist kastid.

                Tee ise, siis tead, et oled saanud ka midagi selle raha eest.

                Comment


                  #9
                  Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                  Esmalt postitatud Fos poolt
                  ma arvan, et kui sa teed ise, siis sa saad sama raha eest 2x parema, kui poest. Arvesta sellega, et poes on müügil sellised asjad, mille eest kõik tahavad raha saada. firma kasum, töölised, koristaja, pood jne..

                  Ma alatihti kui kõlareid teen mõtlen, et korralikud tornid lähevad mulle maksma umbes 3-6 tuhat krooni ja palka ma omale ei maksa sellest rahast, terminalid teen ise, tööriistu ei osta, kruve/liimi/villa või vatiini raha sees pole, filtrid teen ise, materjali lõikan ise, arvutused teen ise....... Aga palju tegelikult poes samaväärsed kõlarid maksavad? 4,5k eest saad mingid 15mm saepuru plaadist kastid.

                  Tee ise, siis tead, et oled saanud ka midagi selle raha eest.
                  Paljudel see puutöö nii käpas on, et teha ise kokku asi mis oleks ka normaalse välimuse ja mis kõige tähtsam ka õige mahu ning heliga? Et korralikult teha peab teadma mida ja mismoodi teed ning lõpuks peab olema ka selleks aega ning koht kus teha. Lisaks veel see, et sinul on jah tõesti nagu näha paljud asjad niisama käes? (tööriistu ei osta? filtrid teed ise aga millest??? puhtast õhust neid ju valmis ei vorbi, komponente selle tegemiseks ju ka vaja, jne) kuid suuremosa inimestel pole teadmisi, tööriistu ja materjale niisama käes.
                  Inimesele kellel on vaja lihtsalt elementi bassihelide tootmiseks ja kes ei ole ise nii meister on palju mõistlikum see asi poest osta ning kogu aeg ja vaev ära jätta.

                  Comment


                    #10
                    Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                    Aga seda ma küsisngi teema alguses et mida ma saan poes 3 tonni eest. a muidugi uurisin siin ringi ja teema läheks mulle maksma kokku mindlasti mingi üle kolme kilo. Audese element 100w100-6(1100eeku), noortehnikust aktiivivõim 2400eeku, pluss veel kasti materjal. kõlarikatted jms. Muidugi saaks ise ka hakkama just ehitamise teemaga sest ametilt nagu puutööga tegelen aga kohta mul pole (garaaz) ja korteris ma seda päris vaiba peal ka tegema ei hakka. Ega see ettevõtmine mingi ühe päevane tegevus ka pole.
                    Või mis?

                    Comment


                      #11
                      Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                      heh, minumeelest ongi hea, kui saab midagi nokitseda. Rohkem võiksid inimesed ise asju teha, selleasemel, et klubisse jooma minna vms Aga ok. ma sellepärast üldse hakkasin rääkima, et teema algataja mainis, et on puutöö mees.

                      Ma teen enamus sellepärast ise, et et mulle meeldib asju ise teha vms...

                      100W100-6 ja see ca 2k võim + kast teevad kokku küll jah mingi 4k, aga mängivad ikka krdi hästi võrreldes 4k poe woofriga.

                      Comment


                        #12
                        Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                        Puitu väga palju ei lähe , soovitan käia läbi mõõbli tehastest saad ehk tasuta vineeri ( ise nii saand ja väga rahul) kui vaiba peal teha ei taha siis võta vaip ära ( pane kile alla) .Pahtlit peaks vast ikka õues lihvima.aega läks mul bassikõlariga ~~2 nädalat ( pahtel peale siledaks , uuesti pahtel peale ja siledaks.Ja sama asi ka värviga)

                        Comment


                          #13
                          Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                          Ma vaatan jah et teen ikka ise... Vaikselt ostan asju kokku ning mingi paari kuuga saab vast kõik hakkama...aga kui madalalt mängib see element kui korraliku kasti talle teed...?? 100w100 ja kas see võimendist ka oleneb. Oskate öelda äkki mis võim audesega kokku sobib??

                          Comment


                            #14
                            Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                            Jällegi küsiks palju sul raha selle võimendi jaoks on?

                            Comment


                              #15
                              Vs: aktiivsubwoofer koju kuni 3000eeku

                              No ütleme 2k võiks selle alla panna kui saab korraliku selle raha eest..

                              Comment

                              Working...
                              X