Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika subwoofer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika subwoofer?

    Tere, kas keegi teab midagi Radiotenika suwoofritest midagi. Kas kellegil on või siis teab et on head või mitte. Ma mõtlen silway, rigonda ja x-line tooteseerja omadest.

    #2
    Vs: Radiotehnika subwoofer?

    S90 bassikas tegutseb nendes kastides. kui sa oled S90 heliga rahul,siis kärab küll.
    ka naabritel on kõrvad.

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika subwoofer?

      Selle subvuufri õige nimetus on Rigonda ASW-1 vähemalt nii on sinna kasti peale taha kirjutatud. Võimsust pakuvad nad talle mingi 120w, lõppvõim on tal endal sees. See bassi element meenutab muidugi küll suht palju S-90 oma. Ainus vahe on see et taha on veel liimitud üks jäme ketas magnetit juurde ja tolmukuppel ei ole mitte väljapoole vaid sisse poole. Mina olen juba igatahes ükskord tal sukki pidanud tinutama , sest minu kuulamise juures katkes see ära. Müriseb muidu vägevalt, nendest arvutikomplektide omadest on ta kindlasti üle.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika subwoofer?

        aga kas ta võtab madalaid hästi w?
        mõtlen nagu Kui filmi vaatad või nagu woofritesti laulu lased vms?

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika subwoofer?

          Esmalt postitatud algajaaudiofiil poolt
          aga kas ta võtab madalaid hästi w?
          mõtlen nagu Kui filmi vaatad või nagu woofritesti laulu lased vms?
          Jah.

          Kui sinna on üks jäme magneti ketas ka juurde tulnud, siis peaks olema ta ka võimsam, kui S90 originaal bassi element?

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika subwoofer?

            muidu enamvähem kolakas,kuid kast ei kannata kriitikat. saepuru.

            ennem kogu natukene raha juurde ja soeta bassikas Audeselt(nt 10tolline) ja kasutad võimendusena mingitki Simex`i wooferi võimu. tulemus on kindlasti etem.
            ka naabritel on kõrvad.

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika subwoofer?

              Oman nii s-90 kui ka Audese 100w-100-6 subwoofrit.
              Ei ole nende s-90'nete madalal otsal väga viga midagi kui räppi kuulad ja filme vaatad. Mängivad nad siiski madalamale kui enamus "uuepõlve juustud"
              Kuid jah.Tuleb tunnistada, et Audes on 2xs-90b'st iga kell üle.

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika subwoofer?

                Esmalt postitatud algajaaudiofiil poolt
                aga kas ta võtab madalaid hästi w?
                mõtlen nagu Kui filmi vaatad või nagu woofritesti laulu lased vms?
                Mina kasutan teda S-90D ja Estonia 35ac-021 madala otsa juurde lisamiseks. Kuna ta on ikkagi spetsiaalselt ehitatud voofer, siis eelnevalt mainitud kõlaritest ta on bassi poolest üle. Action õudukate ja ulmefilmide puhul on sellest voofrist abi küll. Kogupere filmide ja hardcore romantika puhul pole sellist riistapuud vaja. Test lugu ei ole proovinud Rigonda voofriga.

                Comment

                Working...
                X