Teade

Collapse
No announcement yet.

Gas ALPHA 1024X

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Gas ALPHA 1024X

    Nojah, aga ma teen gasile inverterkasti? noh kui paneksin üldse gasi mängima, siis bass paremaks ei läheks? näiteks heixil mängivad starsound ja visaton t200 koos ja tal muutub bass paremaks.

    Comment


      #17
      Vs: Gas ALPHA 1024X

      Noh nii palju ma tean et autos on kõige suurem oht et heli pilt muutub jubedaks, toas vb ei ole nii hull, kuid siiski oleks parem kui mõlemad oleksid samad mudelid.

      Comment


        #18
        Vs: Gas ALPHA 1024X

        Hm, ok. Eks ma vaatan, mby proovin gasi, kui ei istu siis teen teise stari või müün stari ja ostan hoopis teise gasi.

        Comment


          #19
          Vs: Gas ALPHA 1024X

          Vabandust et 2 posti, aga olen näinud autos mängimas 15" rockfordi ja 12" rockfordi, erinevates kastides. Aga neil on ju ka parameetrid erinevad?
          Või asi selles, et nad ühefirma omad?

          Comment


            #20
            Vs: Gas ALPHA 1024X

            Sselleks et kahte posti vältida saab elmist posti täiendada "Muuda" nuppule vajutades

            Comment


              #21
              Vs: Gas ALPHA 1024X

              Autos võib igast lollust näha.

              Comment


                #22
                Vs: Gas ALPHA 1024X

                Mina ütleks et kui raha on siis miks mitte katsetada ? Ise katsetades ikka kõigeparem mitte et kuuled foorumis a.la sellsieid ütlusi et mu sõbra tuttava sõber ütles et ei kõlba kuhugi.
                TeamRMS

                Comment


                  #23
                  Vs: Gas ALPHA 1024X

                  Kle raha ei kasva puu otsas. On teada et kaks erievat bassikat ei ole hea idee, vähemalt mitte autos. Jutul lõpp!

                  Comment


                    #24
                    Vs: Gas ALPHA 1024X

                    Esmalt postitatud Agen0 poolt
                    vähemalt mitte autos. Jutul lõpp!
                    Auto ja tua vahe on ainult akustilises ruumis. Seda küll ei juhtu, et üks hakkab teist "summutama". Kui bassi taga ajad, siis miks mitte panna. Kui kvaliteeti, siis sarnased kastid/elemendid.

                    Comment

                    Working...
                    X