Teade

Collapse
No announcement yet.

Hertz ES380 (minu arvutus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hertz ES380 (minu arvutus)

    Kas panin selle arvutusega puusse? Mis te arvate kumb parem on?

    arvutus1: http://img266.imageshack.us/my.php?i...80kast2zg5.jpg

    arvutus2: http://img370.imageshack.us/my.php?i...80kast1uh2.jpg
    (pildi peale tuleb 2 korda clickida ,siis on täismõõdus)

    Element ise on väga hea Hertz es380 15" 450w rms ja 900w peak, 20-200hz, 95db.

    Kindlasti ei soovita ma tehase mõõtude järgi teha sellele elemendile kasti ,sest tehase litraaz on 60 liitrit ja inverter 82x290mm ,alati saab parema välja arvutada.

    #2
    Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

    Häälestuse oled kole madalale ajand see kast väristab rohkem kui mängib basse.
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

      Üldiselt peaks optimaalne häälestus sagedus olema 30-35Hz juures, aga kui oled madala bassi fänn, siis võid tõesti sinna madalale jätta. Kõige madalam häälestus sagedus mida mõeldav teha on oleks 18Hz, aga siis tõesti tekib see probleem et asjad vibreeruvad rohkem kui bassi kuulda on.

      Comment


        #4
        Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

        Kõik oleneb woofrist ja võimendist kas ta väristab või teeb häält.
        Kui võimendi võimendab basse 70Hz pealt siis sa ei ole ju mõtet loota, et mängiks basse 25-30Hzni.

        Comment


          #5
          Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

          Kle enamus võime kui mitte kõik võimud mängivad bassi. Bassika võim on lihtsalt tavaline võim millel on filter peal. Hääl oleneb eelkõige kastist mitte võimust.

          Comment


            #6
            Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

            Ja jah ,tahtsin küsida et kas ,mu arvutus oli õige? Kas heli graafik on normaalne? kui kast häälestada 35hz peale siis see heli graafik eriti ei muutu ,tundub et tegu on hea elemendiga. hertzi manualis oli ka enam vähem sama graafik ainult ,et 95db juures ,minu arvutatud kastil on maksimaalselt 120db.

            Comment


              #7
              Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

              Ikka on vahet küll kas võimendada basse kas 40, 80 või 100Hz juurest. Mine proovi mõnikord natuke madalamate bassidega lauludega mõne pioneeri maki taga. Hoiad Audio nuppu all, ja siis peaks regullida saama sealt.

              Comment


                #8
                Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

                Esmalt postitatud Effe poolt
                Ikka on vahet küll kas võimendada basse kas 40, 80 või 100Hz juurest. Mine proovi mõnikord natuke madalamate bassidega lauludega mõne pioneeri maki taga. Hoiad Audio nuppu all, ja siis peaks regullida saama sealt.
                mida sealt regullida saab, et kas võimendab 40, 80 või 100 hz, siis oled sa küll valel teel, seal on tiba teised seaded.

                Comment


                  #9
                  Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

                  Esmalt postitatud MK poolt
                  mida sealt regullida saab, et kas võimendab 40, 80 või 100 hz, siis oled sa küll valel teel, seal on tiba teised seaded.
                  Ma hakkasin ka kahtlema tema jutus...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

                    kusjuures mina isegi sain aru, mida ta mõtles, kuna olen ise pioneeri vanade mudelitega päris palju mässand: deh 835, 635 jne..

                    Seal on menüüs tõesti selline kahtlast arvamust tekitav asi, et valid sageduse, näitex 80 hz ja saad panna +/- 10 vms

                    Ma pole küll kindel, kuidas selline dsp protsessor pioneeril täpselt töötab, aga üldiselt on ta nagu iga teine bassi regullimise nupp, lihtsalt saad valida, mis sagedusele ta mügara üles lükkab.

                    Aga tegu ei ole x-overiga, mis lõikab sagedusi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Hertz ES380 (minu arvutus)

                      Esmalt postitatud Fos poolt
                      kusjuures mina isegi sain aru, mida ta mõtles, kuna olen ise pioneeri vanade mudelitega päris palju mässand: deh 835, 635 jne..

                      Seal on menüüs tõesti selline kahtlast arvamust tekitav asi, et valid sageduse, näitex 80 hz ja saad panna +/- 10 vms

                      Ma pole küll kindel, kuidas selline dsp protsessor pioneeril täpselt töötab, aga üldiselt on ta nagu iga teine bassi regullimise nupp, lihtsalt saad valida, mis sagedusele ta mügara üles lükkab.

                      Aga tegu ei ole x-overiga, mis lõikab sagedusi.
                      Nüüd sain aru jah.

                      Comment

                      Working...
                      X