Teade

Collapse
No announcement yet.

supparile kasti ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    supparile kasti ???

    Selline värk et on üks supokas päritolu täiiesti tundmatu aga mõõtmed on : kõlari läbimõõt on 385 magnet 180x45 kõlari äärest magnetini 100 ......peaks olema mingi 400 w kõll ei ole kindel ........kõll on tagant kroomitud ehk siis mõeldud tagurpidi kasti panemiseks aga mul on ta plaanis panna õigetpidi.............. et kas keegi oskab öelda umb kaudu mitme liitrist kasti vaja teha ja inventerite(2tk) läbimõõt .....plaanis on teha autosse et kas on mõtet teha kahe inventeriga või ühega ...inventerid suunaga ülesse... et kui kaks tükki inventereid siis jääks kõll keskele kui üks siis äärde
    viimati muutis kasutaja tsurka; 07 m 2007, 20:39.

    #2
    Vs: supparile kasti ???

    käääi ära?????
    ........siuuuke bassikas ongi vä?
    Kuule selline lammutab tõesti looma moodi ju!!!
    Ei ei pane ikka tagurpidi ja kindlasti neoonidega koos.
    Küsi hilejm, kudias panna neooone bassitaktis vilkuma.
    raaudselt saad siukest tümmmi. oopaa sellega paned ikka tümmaka nii paukuma et johhaidii!
    Pässa Riksi tuunitud bemmul pole ka siuukesi!


    Esiteks loe läbi, erinevad "Styckid" Ehk siis need teemad, mis õpetavad sind küsima. Seejärel käi emakeele tunnis, tee selgeks kirjavahemärgid ja nende kasutamine. (ole rahulik, me mõistame ka siis, kui kirjutad algul lihtlausetega - võta ju aega harjutamine)

    Üldiselt uuri välja selle Thielle-Small parameetrid. Kergendab su otsiretke vast valjuka tootjafirma leidmine.
    Kui muud ei aita, siis tee pilt ja küsi siit foorumist viisakalt, äkki keegi teab.
    ja alles siis tule küsima, kui suur kast teha. samuti aitab, kui uurid netist ja teed selgeks erinevad kasti tüübid jms mõisted, mida elektrotehnikas vahel kasutatakse.

    Ära pikka viha pea!

    Comment


      #3
      Vs: supparile kasti ???

      Esmalt postitatud j2nx poolt
      käääi ära?????
      ........siuuuke bassikas ongi vä?
      Kuule selline lammutab tõesti looma moodi ju!!!
      Ei ei pane ikka tagurpidi ja kindlasti neoonidega koos.
      Küsi hilejm, kudias panna neooone bassitaktis vilkuma.
      raaudselt saad siukest tümmmi. oopaa sellega paned ikka tümmaka nii paukuma et johhaidii!
      Pässa Riksi tuunitud bemmul pole ka siuukesi!


      Esiteks loe läbi, erinevad "Styckid" Ehk siis need teemad, mis õpetavad sind küsima. Seejärel käi emakeele tunnis, tee selgeks kirjavahemärgid ja nende kasutamine. (ole rahulik, me mõistame ka siis, kui kirjutad algul lihtlausetega - võta ju aega harjutamine)

      Üldiselt uuri välja selle Thielle-Small parameetrid. Kergendab su otsiretke vast valjuka tootjafirma leidmine.
      Kui muud ei aita, siis tee pilt ja küsi siit foorumist viisakalt, äkki keegi teab.
      ja alles siis tule küsima, kui suur kast teha. samuti aitab, kui uurid netist ja teed selgeks erinevad kasti tüübid jms mõisted, mida elektrotehnikas vahel kasutatakse.

      Ära pikka viha pea!
      Pean küll .... ei kooti raisk teen siis mingi lambika kasti ,,,aff raisk ..tra nägu ma oleks pool elu nendega tegeld tra ma ei tea sittagi ja sa paned kohe sõimama

      Comment


        #4
        Vs: supparile kasti ???

        traptsivttunahhmarskütlenbläd

        Kuidas küsid, nõnda vastan.
        Minu meelest oli siin piisavalt palju infot, millest peaksid edasi toimima.
        Kui ei saanud aru - küsi
        Küsija suu pihta ei lööda, kui vaid küsijast aru saaks.
        See foorum pole ropendamiseks. Mine ja leima Delfi foorumis, hakkab endal parem äkki.

        Aga sedasi pasundada, jõudu sulle.
        Ilusat talve sulle!
        püüan hästi ja tema solvama, aru ma ei taipa.


        EDIT.
        püüda siiski aidata hädasolijat, siis
        tra nägu ma oleks pool elu nendega tegeld tra ma ei tea sittagi ja sa paned kohe sõimama
        Tõlge: Vabandust, aga ma tõesti pole selle teemaga eriti tegelenud ja teadmised kesised. Äkki oskad aidata?
        Kui selle lause mõte oli see, siis
        Üldiselt uuri välja selle Thielle-Small parameetrid. Kergendab su otsiretke vast valjuka tootjafirma leidmine.
        Kui muud ei aita, siis tee pilt ja küsi siit foorumist viisakalt, äkki keegi teab.
        ja alles siis tule küsima, kui suur kast teha. samuti aitab, kui uurid netist ja teed selgeks erinevad kasti tüübid jms mõisted, mida elektrotehnikas vahel kasutatakse.
        Ei ole minagi selle foorumi kõige helgem pea ning teadjam inimene.

        Comment


          #5
          Vs: supparile kasti ???

          Kui sa tahad lamp kasti teha miks sa siia siis küsima üldse tuled?
          Inverterkasti ei saa suva järgi teha.Kas valjuhääldil mingit märget pole peal? Küsi kellelt sa said said selle.Äkki pilte ja keegi tunneb ära.Niimoodi pole tõesti mõtet küsida.

          Comment


            #6
            Vs: supparile kasti ???

            Alustuseks leidsin põneva teema foorumist:
            "ALUSTUSEKS LOE SEDA"
            Seejärel väga palju tõotav postitus:
            http://salupa.exe.ee/index.php?leht=10/ele

            Ja seal lehel on kirjas erinevad kasti paigutusviisid autos. Samuti kirjutatakse lahti mis on ja miks on vajalikud Thielle-Small parameetrid elementie (valjuhääldite) puhul.
            Ka kirjeldatakse Ohmi seadust põgusat. Soovitan lugeda!
            Kindlasti leiad foorumis otsides mõne raamatu, mida võiksid lugeda.

            Aga kui su huvi piirdub ainult "trr kui kõva tümmiga passika või supaka ehitamisega, ja sind ei koooti mis kastiga, eksolääää" siis jõudu!
            isegi nägin vist palju vaeva sellisele küsimusele vastates.

            Comment


              #7
              Vs: supparile kasti ???

              tsurka ära kohe solvu, j2nx lihtsalt elab ennast välja siin foorumis sinu arvelt. Mis teha. Kuid jah infot on liiga vähe inverteri kasti tegemiseks. Parem tee kinnine ja suur, siis on väiksem võimalus et projekt ebaõnnetub.

              Comment


                #8
                Vs: supparile kasti ???

                Tee kinnine kast! 60l.

                Comment


                  #9
                  Vs: supparile kasti ???

                  Esmalt postitatud Agen0 poolt
                  tsurka ära kohe solvu, j2nx lihtsalt elab ennast välja siin foorumis sinu arvelt. Mis teha. Kuid jah infot on liiga vähe inverteri kasti tegemiseks. Parem tee kinnine ja suur, siis on väiksem võimalus et projekt ebaõnnetub.
                  Ma ei ütleks, et end kellegi peal välja elan. Leian, et mu vastus tema küsimusele oli piisavalt OK.
                  Lihtsalt suht vale, kui keegi sedasi kukub lahmima.
                  Ja kas mu postid olid tõesti siis sisutühjad ja täiesti kasutud?

                  Jätame siis selle ironiseerimise teema ja jätkame tema bassikõlari kastiga.
                  Peace.

                  Ülejäänud lahmimise ja sõimu jätaks PSdesse

                  Comment


                    #10
                    Vs: supparile kasti ???

                    tee pilt oma elemendist

                    Comment


                      #11
                      Vs: supparile kasti ???

                      Esmalt postitatud tsurka poolt
                      Selline värk et on üks supokas päritolu täiiesti tundmatu aga mõõtmed on : kõlari läbimõõt on 385 magnet 180x45 kõlari äärest magnetini 100 ......peaks olema mingi 400 w kõll ei ole kindel ........kõll on tagant kroomitud ehk siis mõeldud tagurpidi kasti panemiseks aga mul on ta plaanis panna õigetpidi.............. et kas keegi oskab öelda umb kaudu mitme liitrist kasti vaja teha ja inventerite(2tk) läbimõõt .....plaanis on teha autosse et kas on mõtet teha kahe inventeriga või ühega ...inventerid suunaga ülesse... et kui kaks tükki inventereid siis jääks kõll keskele kui üks siis äärde
                      Minu arusaam sellest postitusest on see ,et sa ei woofritest mitte midagi ,loe ennem foorumit ,usu mind siis saad targemaks.Niimoodi ei ole mõtet sul ehitama hakata ,sellest ei tuleks mitte midagi välja lihtsalt

                      vaata siia : www.hot.ee/ergoh
                      ja siia www.zone.ee/basssoundman

                      Loe seda teooriat ja selleks et midagi teha pead ikka vaeva ka nägema,minu esimesed kastid läksid kõik prügimäele. Tänu sellele ,et ma ei viitsinud targemate juttu siit foorumist lugeda ja olin kindel oma teooriale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: supparile kasti ???

                        mingi niuke junn on pole suurem asi suppar mingit häält ikka tekitab aga tundub et firmast on asi kaugel
                        viimati muutis kasutaja tsurka; 11 m 2007, 18:07.

                        Comment


                          #13
                          Vs: supparile kasti ???

                          Ou "tsurka" oleks võinud veel suuremad pildid teha !

                          Comment


                            #14
                            Vs: supparile kasti ???

                            Esmalt postitatud kalzip poolt
                            Ou "tsurka" oleks võinud veel suuremad pildid teha !
                            nyyd on parem

                            Comment


                              #15
                              Vs: supparile kasti ???

                              Ei palun , tõsiselt tee nad väikseks , veel!!!

                              Comment

                              Working...
                              X