Teade

Collapse
No announcement yet.

Bassikõlari projekt EVR V-300SW(oli: Projekt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bassikõlari projekt EVR V-300SW(oli: Projekt)

    Nii, sai tehtud uus projekt elemendiga EVR V-300SW(12"). Ütleme et suhteliselt tundmatu firma, aga kärab täitsa normaaleslt.
    Kast tuli u.52L, inverter 103*290mm. Häälestussagedus tuli 35hz juurde, mis muusikakuulamise juures vägagi normaalne, alla selle eriti muusikat pole, va. woofritestid. Kasti tüüp on midagi sellist nagu kodukino woofritel. Hetkel on asi nii kaugele jõudnud et kast enamvähem valmis, vaja viimistleda ainult: pahteldada, värvida, nipetnäpet. Mängib hästi nii madalale, kui ka kõrgele. Selle kastiga olen hetkel vägarahul.
    Pildid sab natukese aja pärast.

    #2
    Vs: Projekt.

    Kuskohast sa selle valjuhääldi ostsid? Projekt paljutõotav.

    Comment


      #3
      Vs: Projekt.

      Tartus, sepakalt . Pildid: http://pildialbum.org/pictures.php?action=4&id=49021 .
      Mnjaaa... ma loodan et isegi et siit tuleb midagi ilusat.
      Muideks, kõik tükid välja lõigatud käsisaega, augud tehtud puuri ja noaga, sellepärast et tikksaag läks katki .

      Comment


        #4
        Vs: Projekt.

        Kast tundub jube õhuke , väheke lapergune tundub ka.

        Comment


          #5
          Vs: Projekt.

          Jamh, ta ongi selline kitsas ja kõrge, aga mulle meeldib nii välimuse kui ka heli poolest.

          Comment


            #6
            Vs: Projekt.

            Esmalt postitatud HelaR poolt
            Jamh, ta ongi selline kitsas ja kõrge, aga mulle meeldib nii välimuse kui ka heli poolest.
            Peaasi, et ise rahul oled. Päris norm tehtud tegelikult. Pakun, et see su esimene kast. Vineer on jah suht õhuke, 10 mm? Inverter tundub ka selline lopergune, ei ole vist sirkliga ring ette tehtud, kui augu lõikasid? Olen hullemaid näinud. Vähemalt on kõik ilusti liimitud ja mingid praod ei haiguta kusagilt. Sellele elemendile käib küll selline kast.

            Comment


              #7
              Vs: Projekt.

              Kolmas projekt on see temale !

              Comment


                #8
                Vs: Projekt.

                See pole mu esimene kast, see on tglt 3.juba. Vineer on jah 10mm. Inverterile jah ei teinud sirkliga auku, kuid kuidagi ma likvideerin selle kõveruse .

                Comment


                  #9
                  Vs: Projekt.

                  Oi oi oi... 10mm vineer supika kastiks ja ühtegi tuge ka sees pole

                  Auk auguks, see lopergune riivab silma, mitte heli, pole kõige tähtsam, aga ... lõika teine kiht veel peale, liimi, pressi kokku... pane paar tuga ke vahele...heli hoopis midagi muud kohe.

                  Edit: "Sellele elemendile käib küll selline kast." - 90% tulemusest oleneb kastist. Sul võib ei tea kui hea ja kallis element olla, aga kui kast on nigel, siis on heli ka nigel. Samas võib elu odava elemendiga saada üpris häid tulemusi, kui natuke arvutada, vaeva näha ja ehk paarsada krooni materjali paksusesse investeerida.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Projekt.

                    Eks midagi vist tõesti paneb sinna sisse. Igatähes kast enamvähem pahdeltatud ja lihvitud, mõningad pisemad vead mis jäid lihvin homme üle.
                    Homme loodetavasti ka värv peale, värviks tuleb must(must matt + lakk või läikiv must).

                    Comment


                      #11
                      Vs: Projekt.

                      Evr woofritlel pole midagi erilist viga, ise tegin alles ühele 8" ever 120w. Mul oli prooviks otse maki taga ma mürtsus hästi ka kui ära läksin viima siis oli võimu taga. Tegi väga head häält kahju oli ära anda. Ma usun et see EVR teeb ka päris head häält

                      Comment


                        #12
                        Vs: Projekt.

                        Nii nüüd asi värvitud.
                        http://www.speedyshare.com/988971988.html
                        Siin pildil ta veidike tolmune, aga pole hullu.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Projekt.

                          Ei näita pilti

                          Edit : nüüd näen
                          viimati muutis kasutaja Hents; 20 m 2007, 20:22.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Projekt.

                            päris äge aga miks element tagurpidi on?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Projekt.

                              Ei teagi, see ei loe midagi.
                              Nii plaan veel jalad alla panna ja kõlari poolele panna riidest katte peale.
                              Kui asi käsil räägin pikemalt ja teen pilte.

                              Comment

                              Working...
                              X