Teade

Collapse
No announcement yet.

Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-10166
    Oman siis teist juba sügisest saati , okei suve lõpust !
    Suvest mängib ta siis sellises kinnises kastis

    Nii aga nüüd tahaks teha ikkagi inverter kasti sellele...
    Aga kas keegi on nii võluv ja oskab otsida kuskilt XXX kohast andmeid arvutamiseks ?
    Muidu see kast ise oli vist 40 või 30L , mürtsub küll , aga jah madalat võtab nõrgalt...!

    #2
    Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

    Sellesuhtes et vaevalt keegi mitte võluv vaid võlur on ja teeb/leiab sulle andmed.
    Targem oleks teha kast ja invertriga mängida kuni leiad sobiva pikkusega invertri ehk kõrvale sobiva heli
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

      Sellepärast see element odav ongi ,et tal ei ole t/s parameetreid ja mängib halvasti.

      Comment


        #4
        Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

        Mängib halvasti?
        Väga valesti arvad, sa üldse kuulnud oled? Väga hästi mängib!

        Comment


          #5
          Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

          Olen ka seda kuulnud ja peaks mainima et väga halvasti mängib.Aga selle jaoks kes paremat kuulnud pole tundub ka KA väga hea.

          Comment


            #6
            Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

            Esmalt postitatud Hents poolt
            Olen ka seda kuulnud ja peaks mainima et väga halvasti mängib.Aga selle jaoks kes paremat kuulnud pole tundub ka KA väga hea.
            Pane see KA-ga kõrvuti ja ka pole mingi asi ja KA-l pole bassigi.
            Ei tegelt ausalt selles kastis mis seest vatti täis ja filter vahel mängib väga hästi pehme bass ja kannatab korralikult volumet kruttida .
            Ei tasuks sõna võtta sellelt teemalt, kui sa pole konkreetset isendit kuulnud ja küsimus polnud üldse selles kui hästi see mängib või mitte !

            Comment


              #7
              Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

              See värk pani nüüd küll muigama et kui pole konkreetset isendit kuulnud, sisi ju pmst ei saa mitte mingis teemas mitte keegi pmst nõu anda ju kui on vaja alati konkreetse isendiga kokku puutuda et teada millest juttu on.
              TeamRMS

              Comment


                #8
                Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                Aga davai saame kõik kalzipi juures kokku ja kuulame kui "räige tymm "on .

                Comment


                  #9
                  Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                  Miks kõik kohe kõike KA-ga võrdlevad? KA-ga saab ka head soundi kui viitsimist on.
                  Antud elemndile oli kuskil teema ja minu meelest oli keegi kasutaja nõus t/s prameetrid välja mõõtma aga võin ka eksida. Ja kui vaadata elemndi kirjeldust siis on seal selline rida (resonance: 28-4K). Tegu nagu rohkem midbassiga kui bassikaga.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                    Tavai pange lukku ära

                    Comment


                      #11
                      Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                      Mis te nu**ite teiste teemat? Olete ise kuulnud üldse? Hentz, kõik ei käigi "räige tümmi" järgi. On jah odav, kuid tean omast käest, et see on parem, kui KA. Muide 90% sõltub kastist. Midwoofer see ka pole, pean kurvastama teid...

                      Comment


                        #12
                        Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                        To likoor esiteks ma olen ikkagi Hents mitte hentz.Räige tymm ma panin ka juttumärkidesse kuna sellest on saanud siin foorumis põhiliseks kõnevormiks.Ei olegi õelnudgi teema algataja kohta et ta mingi "tymmi" mees on.Aga selliseid on siin foorumis küll ja liikvel just präegusel ajal.KA oli lihtsalt näide halvastvaljuhääldist kuna ka see on kellegi jaohs hea heliga.Kunagi keegi siin foorumis kiitles kui hea häält KA lampvõimu järel teeb.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                          Sorry, läks täht valesti, Hents. Ei midagi isiklikku - lihtsalt tean, et pole see element miskit nii hull. Kastist oleneb kõik. Mina näiteks olen kuulnud Audese 10" woofrit ja seda (mitte konkreetselt Kalzip-i oma) paraleelselt ja ausalt öeldes polnud erilist vahet. Audes oli lihtsalt võimsam. Muidugi see on ainult minu arvamus ja asi võis oleneda ka kastist.

                          Kalzip - võiksid panna tumeda riide ka peale, siis oleks eriti šeff.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                            Plaanid on.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Black subwoofer for speaker, 10" / 350w

                              Iseenesest on sel välimus päris ilus (mulle vähemalt meeldib) Hakka huupi proovima võtad mingi vana toru inverteriks lõikad seda koguaeg lühemaks siis proovid kuidas tulemus kõige parem on. Kasti mahuga mängimiseks kasuta mingeid vanu raamatuid. Kui pärast midagi sellest katsetamisest välja tuleb siis meel kindlasti hea aint viitsimise asi ju.

                              Comment

                              Working...
                              X