Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofri valimine tubase süsteemi jaoks(oli: Küsimus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofri valimine tubase süsteemi jaoks(oli: Küsimus)

    Mida valida, kas http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=547

    http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1734

    http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=224

    http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=952

    Milline woofer neist valida?

    #2
    Vs: Küsimus

    Nii ka ju päris ei saa milline woofer valida.Mille jaoks üldse? Kuhu? Mis võmendi on?Mis hinnaklass? Küsimusi on veel palju.

    Comment


      #3
      Vs: Küsimus

      Mis hinnaklass.... Ma tõin wooferi valikud ette, et mida nendest valida ja sa küsid mis hinnaklass. Tahan tuppa mängima panna muusika kuulamiseks ja filmide vaatamiseks vahel. Võimendi saab olema 200w rms, aga praegu on 50w, pean sünnipäeva ära ootama, siis ostan 200rms võimu

      Comment


        #4
        Vs: Küsimus

        Selle mõtte peale ma ei tulnudgi et vaadata hindu seal -vabandust.Aga tuppa pane ikka toa element midagi visatonilt või audeselt ja sinna pole 200 W rms võimu vajagi ( kui see reaalne väärtus on)

        Comment


          #5
          Vs: Küsimus

          Nagu juba olen mainind siis ise valiksin kas Alpine või siis Fli.
          TeamRMS

          Comment


            #6
            Vs: Küsimus

            Audes ma nüüd küll ei taha, selle vuntsid lagunevad ruttu. Ise arvan, et võtan selle alpine siis.

            Comment


              #7
              Vs: Küsimus

              Alpine nendest jah parim.
              Fli või Gas oleks teine.

              Comment


                #8
                Vs: Küsimus

                Fosgate oleks kah suht asjalik valik.

                Comment


                  #9
                  Vs: Küsimus

                  Tahtsin isegi algul osta rf-i, aga tundlikus halb..

                  Comment


                    #10
                    Vs: Küsimus

                    Aga miks mitte visaton , mõned peerlessid saab ka peaaegu juba sellise raha eest kätte.Kas su eesmärk on SQ (kavliteet)või SPL ( tümakas)

                    Comment


                      #11
                      Vs: Küsimus

                      Mõlemat võiks olla ikka. Alpinele vaatasin kodukalt SQ kasti mahu, teen selle ma arvan.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Küsimus

                        Kui alpine valid siis soovitaks E seeriat 10".
                        Parem heli L seerial.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Küsimus

                          Mul oleks ka üks küsimus:
                          Millisel 10" või 12" elemendil on tundlikus parim? Ei aja maksimaalset kvaliteeti taga, vaid tahaks SPL kasti teha, mille kõige kõrgem helirõhk jääb kuskil 50 Hz kanti. Asi võiks olla alla 2000 krooni. Mõttetuid soovitusi pole vaja. Need kellel kogemust, ootan arvamust.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Küsimus

                            Võta see, ja viska 50-liitrisesse kasti häälestusega 46 Hz. Tundlikkus jääb sinna 100 dB kanti. Unusta need kummipumbad ära, kui TÕSIST rõhku tahad, on ainuõige valik kontsertpapp!
                            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                            Comment


                              #15
                              Vs: Küsimus

                              Eks ma ise kaalusingi PA tehnikat, see ju teada, et PA tugevaima helirõhuga. Küsimus selles, mis nendest kõige vastupidavam? Ja kas see 100dB on 1W võimsusega 1M kauguselt? Kas saab ka kuidagi suuremat rõhku (inverteriga)?

                              Mille järgi te seda helirõhku möödate nendel Eminencidel? Tevalos pole ju kirjas...
                              Väga võimast elementi pole mõtet soovitada, sest pole kuskilt näiteks 500W RMS võimu võtta (juhul, kui tekib tahtmine valjemalt kuulata).

                              Kas see jääb palju maha kasutaja tehnofriigi pakutud elemendist?
                              viimati muutis kasutaja likoor; 22 m 2007, 18:21.

                              Comment

                              Working...
                              X