Teade

Collapse
No announcement yet.

kahe kõlariga inverter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kahe kõlariga inverter

    ma leidsin kaks kõlarit mis on 8 tollised ja 100w üks on king audio ja teist ma pole suutnud tuvastada ... magnet on igatahes sama suur nagu king audiol
    tahaks need kõlarid ühte kasti panna ja teha inverteriga kasti tahaks.
    mitu liitrit peaks kast olema ja kui suur peaks olema inventeri diameeter ja pikkus?

    #2
    Vs: kahe kõlariga inverter

    Piisavalt. Aga mitte liiga palju.


    Kasuta ostingut, loe, uuri. Info on vabalt kätte saadav.
    Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
    Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

    Comment


      #3
      Vs: kahe kõlariga inverter

      Arvutuste jaoks on programm Bassbox.Keegi ei hakka kuldlusikaga kõike suhu sisse toppima.

      Comment


        #4
        Vs: kahe kõlariga inverter

        HQ-POWDER ja KA on praktiliselt samad, ehk ka sinu puhulHQ käkke olen proovinud inverterkastis; targem on kasutada neid oma olematu tundlikkuse ning töökindluse juures kompresioonkastis(kui asi tuppa).Ühte kasti ei soovita panna; kui siis eraldad omavahel vaheseinaga(omaette kambrid).
        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
        Projektide pildid
        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

        Comment


          #5
          Vs: kahe kõlariga inverter

          mul peaksid need kõlarid autosse minema ... niisama esialgu ilma võimuta mängimiseks .. et vaikselt muusikat kuulata ja ma kardan et kui on kompresioonkast siis jääb ehk vähe nõrgaks. inverter ehk amnnab vetis parema bassi heli...
          muidu mul on auto taga paneeli sees 2 90w pioneeri ka aga noo need ei tee õiget bassi

          üldiselt on see mu esimene majandamine kõlaritega ja kõlarikasti ehitamisega

          Comment

          Working...
          X