Teade

Collapse
No announcement yet.

kast viliseb kuidagi imelikult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kast viliseb kuidagi imelikult

    kast ise on kahe inverteriga ja 20 liitrit ja 8" elemendiga
    Lisatud failid

    #2
    Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

    Kusagil mingit pragu pole jäänud? Element korralikult ja tihedalt kinnitatud? Inverterid ilusti paigal? Mehaaniline kasti vile või elemedist tulenev vile?
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

      vile peaks tulema kastist ma ise kardan et inverterid said natuke pikad või midagi inverteritega seonduvat
      kast peaks olema õhukindel ... sai isegi testitud nii et teip veel omakorda peale kleebitud aga ei mingit abi ... või siis peaks kasti uuesti lahti võtma ja mingi pehmenduse kasti panema või midagi

      Comment


        #4
        Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

        vile või imelik müra on just kõrgematel sagedustel

        Comment


          #5
          Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

          Esmalt postitatud metal1768 poolt
          vile peaks tulema kastist ma ise kardan et inverterid said natuke pikad või midagi inverteritega seonduvat
          kast peaks olema õhukindel ... sai isegi testitud nii et teip veel omakorda peale kleebitud aga ei mingit abi ... või siis peaks kasti uuesti lahti võtma ja mingi pehmenduse kasti panema või midagi
          Tihti jäetakse tegemata elemendi ja paneeli vaheline tihend, alguses sai isegi element otse peale kruvitud. Nüüd teen alati silikoontihendi vahele, tagab väga hea õhukindluse.
          Kunagi proovimise käigus sai ebameeldivat heli kuulda, kui bassikõlaril ei viitsinud kõiki kruvisin/polte kinni panna ja sellisest pisikesest august tuli ikka koledat heli, kahjuks ei mäleta, kas tegu oli vilega või mitte.

          Inverterid liiga pikad ei ole kindlasti, kui vaadata ühte kuldreeglit, et u. 15 cm on optimaalne pikkus. (Lembit Abo "Koduelektroonika käsiraamat" 2007 Tallinn)
          Teine valem, mis meelde tuleb, on seaotud inverteri läbimõõduga. Kuidas see täpselt oli, ei tule hetkel meelde. (ehk keegi täiendab)
          Aga sinu kasti puhul on inverterid tõeliselt väikese läbimõõduga, ise arvan, et see võib viletekitajaks olla.
          Võid proovida korraks inverterid kinni materdada millegiga (õhukindlalt!) ja kui vile seejärel kaob, siis uus esipaneel ja inverteriks üks toru kuskil 7-8 cm läbimõõduga. Täpne pikkus ikka arvutuste teel.
          Kasti sisse pane kindlasti vatiini, heli muutub mahedamaks. Kuid vile vastu see ei aita.
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

            Esmalt postitatud metal1768 poolt
            vile või imelik müra on just kõrgematel sagedustel
            Filter ikka on?
            Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

            Comment


              #7
              Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

              praegu ei ole veel filtrit sest mul see kast just valmis ja pole jõudnud osta ... millie filtri peaks ültse ostma?

              aga kas see ei aita vilisemise vastu kui ma inverteri paneeli poolsed otsad freesi või millegiga kumeraks teen?

              Comment


                #8
                Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                Esmalt postitatud metal1768 poolt
                praegu ei ole veel filtrit sest mul see kast just valmis ja pole jõudnud osta ... millie filtri peaks ültse ostma?

                aga kas see ei aita vilisemise vastu kui ma inverteri paneeli poolsed otsad freesi või millegiga kumeraks teen?
                Mulle meeldib selline filter: http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=91&id3=638

                See kumerus ei aita küll mitte sittagi, pane filter sisse ja siis räägime edasi!
                Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                Comment


                  #9
                  Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                  Esmalt postitatud roomet poolt
                  Mulle meeldib selline filter: http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=91&id3=638

                  See kumerus ei aita küll mitte sittagi, pane filter sisse ja siis räägime edasi!
                  Aga kas tavalisel autosupakal ja autovõimul peab ka filter vahel olema ?
                  Ostan RS MMC mälukaardi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                    Muidugi!!
                    Muidu mängib bassikõlar kõiki sagedusi, milleks ta mõeldud ei ole. (või vähemalt üritab) Kuskilt 100 - 150Hz pealt ära lõigata. (ise eelistan toas 100Hz pealt)
                    Kuigi see tuleb kuulamise järgi paika panna, see pärast soovitangi aktiivfiltrit.
                    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                    Comment


                      #11
                      Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                      Esmalt postitatud t6nis007 poolt
                      Aga kas tavalisel autosupakal ja autovõimul peab ka filter vahel olema ?
                      Ei pea ,kui autovõimul juba intregeeritud filter (tänapäeval on peaaegu igal autovõimul juba filter sees)

                      Comment


                        #12
                        Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                        Esmalt postitatud rihard poolt
                        Ei pea ,kui autovõimul juba intregeeritud filter (tänapäeval on peaaegu igal autovõimul juba filter sees)
                        Ka sellisel juhul on seal filter vahel!
                        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                        Comment


                          #13
                          Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                          Huvi pärast küsin, et kas teemaalgataja sai bassikõlari korralikult "käima" või läks teotahe juba üle?
                          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                          Comment


                            #14
                            Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                            See eelnevalt mainitud filter käib võimendi ette ju, mitte kõlari kasti külge.
                            CASH

                            Comment


                              #15
                              Vs: kast viliseb kuidagi imelikult

                              mis filtrist te räägite kui tal kast vilistab, vahest aitab see kui inverteri otsad(sees poolt) ära lihvida ümmarguseks vms, ja vilet võib ka see tekitada kui ei ole piisavalt suured inverterid) kuigi 8 tollise juures, ma ei oska väga karta seda
                              Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära...

                              Comment

                              Working...
                              X