Teade

Collapse
No announcement yet.

10" Madalsagedusvaljuhääldi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    10" Madalsagedusvaljuhääldi

    http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=26&id3=317
    Kas se element tasuks osta või oskab keegi midagi paremat soovitada?RMS peaks jääma 100W-110W.
    Kas keegi hea inimene saaks ka kastimõõtmed ja inverteri mõõdud õelda?

    #2
    Vs: 10" Madalsagedusvaljuhääldi

    huvitaks mindgi

    Comment


      #3
      Vs: 10" Madalsagedusvaljuhääldi

      Element on väga korralik, minul ei ole ühtegi halba sõna öelda.
      Endal juba aasta jagu sama elemendiga (küll aga 4 oomine) kõlakast toas müdistab ja olen temaga väga rahul.

      Kiired arvutused BBpro-ga andsis 8 oomise W250S-i inverterkastile sellised mõõdud:

      Maht: 111,2 liitrit (kuup cm) - see on päris suur kast muide, et ettekujutust saada, siis sellise mahuga kuubi küljed on 48 x 48 x 48 cm (kuna tegemist sisemõõduga lisandub materjali paksus)
      Siinkohal ei ole see soovitus teha kuubi kujuline kast (seisulained), lihtsalt ettekujutuse saamiseks.

      Inverter: diagonaaliks 110mm (sobib tavaline solgitoru) ja pikkus 192mm, ühest piisab.

      F3, ehk alumine piirsagedus tuleb 33,87 Hz juurde, mis minu meelest täitsa ok tulemus, aga eks selle koha peal võib lahkarvamusi tekkida.

      Kordan veel, et antud ruumala on sisemaht, hiljem paneele välja mõõtes tuleb neile liita materjali paksus.
      Lisaks tuleks ruumalale juurde liita kasti sisse tulevate tugede (sellise suuruse puhul hädavajalikud) ruumalad.
      Ka elemendi kasti sisse jääv osa võtab osa ruumalast enda alla, eeskätt magnet.


      Lisaks enda arvutusele on Visatoni kodulehel olemas sellised pakkumised:
      50 liitrit, inverter d=100mm, pikkus: 145mm
      70 liitrit, inverter d=100mm, pikkus: 130mm
      100 liitrit, inverter d=100mm, pikkus 110mm

      Võta siis kinni, milline see kõige parem lahendus on, eks te valige nende nelja seast, kui suur elukas tuppa mahub. Üks kuldreegel, mis enamasti paika peab, mida suurem, seda parem.


      Kui iseehitamine hirmutav tundub, siis suve lõpus läheb minu subwoofer müüki, ja kui huvi on, võite ligi võtta.
      Aga muidugi soovitan ise ehitamist proovida!
      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

      Comment

      Working...
      X