Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 75W104-8 kinnine kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 75W104-8 kinnine kast

    Kui suur peaks olema kinnine kast sellele elemendile?

    Qms 2,83
    Qes 0,31
    Qts 0,28
    Vas 100,5 l

    #2
    Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

    Kõik sõltub subwoofri kasti LPF filtri takistusest.
    Kui see on suurusjärgus 2-3 oomi, siis võid kasutada umbes 40 liitri suurust kasti.
    Üldiselt ongi nii, et mida suurem kast, seda madalamale mängib, kuid seda väiksemaks muutub tundlikus ja seda suurema takistusega filtrit võib/peab kasutama.
    Aktiivfiltrit ei soovita kasutada sest ,siis tuleks kasti maht alla 20L ja saaksid sisuliselt midbassi kasti, mille Fc oleks 2.5x Fs-st kõrgem.

    Comment


      #3
      Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

      LPF filter??

      Comment


        #4
        Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

        Low pass filter - laseb läbi madalad sagedused ja piirab kõrgemate sageduste läbipääsu. Subwoofri puhul lõikesagedus enamasti allpool 100Hz.

        Comment


          #5
          Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

          Ma ei pane kasti filtrit kuna woofer läheb muusikakeskuse woofriväljundisse.

          Comment


            #6
            Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

            Oman ise ka sama elementi, kinnises kastiga olin tema helis väga petunud, sai küll raamatutega kasti mahtu muudetud aga midagi head ma siiski ei saanud. Loodan, et 50L iverter kastiga saab väge madalamat heli kuulda.

            Comment


              #7
              Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

              Esmalt postitatud IceMan poolt
              Ma ei pane kasti filtrit kuna woofer läheb muusikakeskuse woofriväljundisse.
              Sel juhul soovitan valida mõne muu elemendi, sest sellisel kujul ta sul mängima ei hakka.
              Enne elemendi valikut tuleks endale ikkagi TS parameetrid selgeks teha

              Comment


                #8
                Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

                Nüüd matsin kinnise kasti mõtte maha, teen 45L kasti koos 103*270 inverteriga.
                Uus küsimus on selline ,et kas 103mm-se asemele 100mm-ne sobib??
                viimati muutis kasutaja IceMan; 29 m 2008, 21:01.

                Comment


                  #9
                  Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

                  Esmalt postitatud rihard poolt
                  Oman ise ka sama elementi, kinnises kastiga olin tema helis väga petunud, sai küll raamatutega kasti mahtu muudetud aga midagi head ma siiski ei saanud. Loodan, et 50L iverter kastiga saab väge madalamat heli kuulda.



                  Kui suur sul kast oli?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Audes 75W104-8 kinnine kast

                    Ei ole ära arvestand sinna 20-40L vahel kõikus, väiksema kastiga oli parem.

                    Comment

                    Working...
                    X