Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis võim sobiks.???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Mis võim sobiks.???

    Oo püha ignorantsus!


    Aga noh, iga inimese jaoks on olemas omaenda töde, hoolimata sellest, et maailmas on vaid üks öige töde - loodusseadused, mida murda ei saa, punnita palju tahad.
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #17
      Vs: Mis võim sobiks.???

      Esmalt postitatud Darkness500 poolt
      Mida iganes!!!
      Nagu delfi foorumis. Väga kole.
      Condemn the hive.

      Comment


        #18
        Vs: Mis võim sobiks.???

        Esmalt postitatud tehnofriik poolt

        Ei saa aru sellest kummipumpade vaimustusest - need siiski möeldud väga spetsiifilisse rakendusse, nimelt pisikeses suletud ruumis kiiresti muutuvat öhuröhku tekitama, suures ruumis pole sellisest junnist mingit tolku - vöngub ainult edasi-tagasi aga tulemus on null (kuigi möne jaoks on siukese edasi-tagasi, sisse-välja öötsumise vaatamine ka erektsiooni tekitav. Ikkagi ju üsna suguühtele sarnanev liikumine, kas pole?)..
        Aga näete äkki darkness550-le meeldib see võnkumina mis tal erutust tekitab nii et võime sellepärast et veel rohkem erutust tekitaks

        Comment


          #19
          Vs: Mis võim sobiks.???

          Esmalt postitatud Darkness500 poolt
          Mis võim sobiks sellisele supakale nagu ""power acoustik mofo 10""
          Max 2400wrms
          Norm 1000wrms
          Mõnele on numbrid ja valjuhäädi väljanägemine lihtsalt riistapikendus

          Comment


            #20
            Vs: Mis võim sobiks.???

            Asi juba ammu unustatude teemad hulgas!
            Oma arvamused võite enda teada jätta!

            Comment


              #21
              Vs: Mis võim sobiks.???

              Mul tegi küll kummipump toas häält, ainult õieti pidi paigutama, sama süsteem nagu autoski, pead võimalikult palju heli peegeldavaid kohti otsima, mis heli võimendaks aga siiski soovitan ise sammuti tuppa mõeldud elemente.

              Comment


                #22
                Vs: Mis võim sobiks.???

                kui head matsu kätte saada, tuleb kõlarid kuhugi nurka panna...

                Comment


                  #23
                  Vs: Mis võim sobiks.???

                  korralik kast on siis pole vahet kus sul kast asub , ruum on ühtlaselt bassiga täidetud, enamus inimesi ei usu seda muidugi

                  mul on 150wrms woofer ja siseruumi enam kui küll

                  Comment


                    #24
                    Vs: Mis võim sobiks.???

                    morten
                    Aga kui paned kõlari kuhugi kapiotsa või riputad lakke, siis pole bassi ju ollagi

                    Comment


                      #25
                      Vs: Mis võim sobiks.???

                      ei tahaks selliseid katseid küll tegema hakata , mul kaalub üks woofer miski 50kg..

                      Comment


                        #26
                        Vs: Mis võim sobiks.???

                        See oleneb ka ruumi akustilistest omadustest ja eripärast.
                        http://hparchive.com/
                        https://worldradiohistory.com/index.htm

                        Comment


                          #27
                          Vs: Mis võim sobiks.???

                          Esmalt postitatud tiidu93 poolt
                          Aga kui paned kõlari kuhugi kapiotsa, siis pole bassi ju ollagi
                          Mina vaidleks selle kapi kohapealt vastu. Oli subbakas kapi otsas suunaga seina poole ja mütsu kui palju kui "näoga" toa poole keerasid oli natuke kehvem litt aga siiski.
                          Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Mis võim sobiks.???

                            kui kapp oli seinaääres/juures, siis jah

                            Comment


                              #29
                              Vs: Mis võim sobiks.???

                              Sain ise ka targemaks või teisisõnu oma tarkustele kinnituse.

                              Paljud inimesed on minult msni kaudu näiteks küsinud tooteinfot ja sellist, et pmst mina teeks sellist lihtsalt asja mis kannab nime "google otsing". Ehk siis, kõik ajavad taga mingisuguseid uber 2000w woofreid mis tegelikult ei mängi võibolla isegi 100't vatti välja. Ja kui seda inimestele seletama hakata või lahti arutama hakata. Kõiksugused parameetrid +dB teema siis hakatakse igatpidi pepusse saatma ja ütlusi tegema. Võimenditega sama teema.

                              Minu näide on selline, et kasõiv Logitech Z5500 komplekt (500w) ja üks teine 500w woofer mingi. Mõlemaga teste teinud ja isegi üks S90 kast (90w max) siis pmst võib öelda et S90 lihtsalt sööb hommikuks neid Logitechi komplekte. Niid ülehinnatud marketing et jube. Teiseks, et pigem lähtuda parameetritest ja sellistest kui vaadata kõlari enda korvi suurust näiteks või kummi paksuks või mis iganes.

                              Võisin midagi valesti öelda, aga mina olen ikkagi sellel poolel et tava-kodus on raske leida ühte korraliku 1000w helikomplekti.
                              Estonian SPL & Sound
                              @gargru

                              Comment

                              Working...
                              X