Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha Yst -sw515

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha Yst -sw515

    Valjuka originaal tähis X 4457DO .Millega võiks asendada?

    #2
    Vs: Yamaha Yst -sw515

    Hei
    Kas sul läks kõll läbi?
    Mul kah selline tunne, et hakkab vist minema..kuulatud teda siin kogu aeg põhjas
    Lõpuks siis hakkas kah kärsakat ajama Kas see kärss on ikka elemendi oma? ega seal seee võim vms ei hakka ju nii kärsakat ajama. Töötab muidu veel ilusti, kuid ikka mõnusalt haiseb
    Mis ma siis tegema peaks?Lasen niikaua kuni heli tuleb ja kakun lahti?
    Ja mis ma siis seal asendan?
    Märt

    Comment


      #3
      Vs: Yamaha Yst -sw515

      Valjukas ei tohiks küll kärsakat ajada.Minu element hakkab otsi andma .Kõvasti kuulates annab tunda ,hakkab imelikult kõmisema.

      Comment


        #4
        Vs: Yamaha Yst -sw515

        Aga millest siis see hull kärsakas?
        Või Võiks selle kõlli maha müüa ja äkki oleks mõni alternatiiv ise teha nii alla 5k See oleks mu unistus tglt Ostaks mingi võimu ja teeks ikka mõnusa subaka koju et ikka siis mussi korralikult kuulata, nii et aknad värisevad. Või ei anna 5 k unistadagi sellest?Mingi võim on mul muidu olemas see t.amp ta600
        Märt

        Comment


          #5
          Vs: Yamaha Yst -sw515

          Valjukas kasutatavad liimid hakkavad küll liigsel kuumutamisel haisu ajama, iseenesest ei pruugi see veel löpu märk olla, aga ettevaatlikkus tuleb siiski kasuks. Akende väristamiseks müüakse siin Eminence'i bassikat soodsa hinnaga, sillatud TA-600 jaoks paras paariline.
          Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

          Comment


            #6
            Vs: Yamaha Yst -sw515

            Mul on olmemas juba selline element, kuid see pole suppari kastis(see oli see Karlsoni kast)Aga bassi teeb toas ikka mõnusalt..Vaatasin siin just noortehnik.ee-s 15´´ elemente, millel oleks kummist ääred. See on vist parem sest liigutab rohkem õhku Aga mis siis ikka selle yamaha woofriga saab? Tahaks ikka toda kuidagi joonde tagasi saada.

            Comment


              #7
              Vs: Yamaha Yst -sw515

              No ta ongi joones sul, aga kui seda põhjas kuulata, siis varsti põleb mähis läbi ilmselt.

              Lahendus: Kuula natuke vaiksemalt.

              Comment


                #8
                Vs: Yamaha Yst -sw515

                Tänan...Sellist teadmist mulle oligi vajaAga mis umbes võib sellise elemendi uuesti mähkimine maksta

                Comment


                  #9
                  Vs: Yamaha Yst -sw515

                  Mähkimis hinda ei tea.Kui keegi põlve otsas teeb siis au talle .ise sellesse ei usu! Otsisin kohti kust uue valjuka saaks.Kõige soodsam pakkumine oli noortehnikus.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Yamaha Yst -sw515

                    Miks ei soovita saadaolevat Yamaha originaali?
                    Tümpsu on alati vähe, korduvalt on tulnud remonti YST-SW1500 supparid, need küll nagu tippmudel, kuid sellegi võimsusest jääb mõnele väheseks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Yamaha Yst -sw515

                      Mis hinnaga originaal valjukat pakud ?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Yamaha Yst -sw515

                        Ise sain ka tasuta Pioneer TS-W1200C elemendi mis oli läbi lastud,mähisetraat täiesti mustaks põlenud. Sai kuskilt teleka trafo seest traati võetud ja uus mähis keritud,takistus tuli vähe suurem aga üllatavalt hästi toimib,tsentreerimisega ei olnud ka erilisi probleeme. Kokku liimimiseks kasutasin BF-6'te. Pooli sai kerimise tarvis aerosooli pudeliga seest toetatud. Pärast mähis toosamuse liimiga korra üle ka et lahti ei tuleks. Muidu tegu üsna kalli elemendiga,tahtnud teist ära ka visata. Ühesõnaga kui leiad asenduse siis võtaks vana endale,võiks ka mingi sümboolse summa anda selle eest

                        Comment

                        Working...
                        X