Teade

Collapse
No announcement yet.

Soov teha HD 15 Horn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Soov teha HD 15 Horn

    põhimõtteliselt kui teha 2 hd15 tuppa, on bassi rohkem kui küll?

    Comment


      #62
      Vs: Soov teha HD 15 Horn

      Ma ei tea seda...Kui ainult mõtled BASS-i siis seda teeksid nad küll ikka et halb võib hakata...Aga just sellist lõõki või mingit maavärinat otsida, siis ma ei oska öelada.Maavärinat see kast nagunii eriti ei taha teha, kuigi see mis mul on teeb natsa ikka.Mul üks on hetkel.Nüüd kuulangi soovitusi, et kas teha üks ja sisse korralik PD element või siis kaks kuhu sisse paneks KAPPA-d...Võimu poolest meeldiks üks kast, sest võimuks on t.amp ta 600 See on 1*450W...Üks element on juba 600w

      Comment


        #63
        Vs: Soov teha HD 15 Horn

        Nüüd asi õues kah proovitud.Esmamulje on vapustavAinult võiks veits valjemaks minna. Hakkab ennem clippima..Sageduse lõikan ära 125Hz pealt.Äkki tuleks teha mingi asi veel vahele, kaitsmaks elementi?Osad laulud on lihtsad kõvemad, ja võivad lüüa clippima.Teine küs veel see, et kas oskate öelda selle kõlari takistuse kohta erinevatel võimsusastetel.Sellele võimule ei tohi sillatuna ju alla 8 oomi panna.Päris sitasti ju kui on sagedus väiksem.Ei taha seda ühte kanalisse kah panna, kuina siis jääb võim kindlasti nõrgaks.Hetkel on täpne500W
        Pole ainult piisavaid kesk ja kõrgsageduse elemente

        Comment

        Working...
        X