Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas ost Jamaha YST-SW515 aktiv.subw on praeguse hinnaga mõistlik ost(ja sobivus?)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas ost Jamaha YST-SW515 aktiv.subw on praeguse hinnaga mõistlik ost(ja sobivus?)

    Hind tundub nagu hea aga foorumist lugedes paistab, et kipuvad kärssama ja lagunema ... 3400.- saaks juba kätte.

    http://www.noortehnik.ee/index.php?id=120&id2=172&id3=2520

    Kui oluline on see info milliste kõlaritega kokku ja võimendile see järgi läheks ?
    Kui arvestada tuba on ca. 35m2
    viimati muutis kasutaja onusnooker; 29 m 2009, 00:34.
    Puudub.

    #2
    Vs: Kas ost Jamaha YST-SW515 aktiv.subw on praeguse hinnaga mõistlik ost(ja sobivus?)

    Esmalt postitatud onusnooker poolt
    Kui oluline on see info milliste kõlaritega kokku ja võimendile see järgi läheks ?
    Kui arvestada tuba on ca. 35m2
    Võimendile järgi? See ju aktiivkast!
    Mina maksin veidi kasutatud isendist 3k, aga väga rahul. Olen kuulanud toas koos stuudiomonitoridega ja heinamaal koos PA kastidega - igati ok! Et ise rohkem muusikasõber kui audiofriik, siis ei oska bassige selguse/täpsuse/konkreetsuse jms teemal hämada
    Ei oska teiste aparaatidega võrrelda, aga mulle meeldib, et täidab hästi oma funktsiooni ka toas ülivaikselt kuulates. Standby featuur kah tore!

    Seda ei kujuta ette, kuidas selline asi laguneda saab...

    Comment


      #3
      Vs: Kas ost Jamaha YST-SW515 aktiv.subw on praeguse hinnaga mõistlik ost(ja sobivus?)

      Õige lause siis selline,eespool kirjutatud vähet unise peaga ...

      Kui oluline on see info milliste kõlaritega kokku ja resiiverile(makile) see järgi läheks ?
      Kui arvestada tuba on ca. 35m2

      Tean , et see aktiiv on.

      Kas keegi teab mis see automaatne sisse ja väljalülitus on, noorest tehnikust ei õnnestu vastust saada, ilmselt ei tea nad isegi ?
      Puudub.

      Comment


        #4
        Vs: Kas ost Jamaha YST-SW515 aktiv.subw on praeguse hinnaga mõistlik ost(ja sobivus?)

        Eeldatavalt, signaali puhul hakkab tööle ning signaali puudumisel, x aja jooksul, läheb standby rešhiimi.
        -

        Comment


          #5
          Vs: Kas ost Jamaha YST-SW515 aktiv.subw on praeguse hinnaga mõistlik ost(ja sobivus?)

          Auto Standby jah säändne plugin, mis subo audiosignaali saabudes sisse , ja signaali puudumisel mingi 3 mintsa pärast välja lülitab. Endal toetavad 2 antud mudelit Estoniate all basse, ise üsnagi rahul, antud tootegrupis võiks küll öelda, et selle subo puhul on kvaliteet hinda igati väärt. Pluss veel see, et asja on võimalik ka ilma Sub Out väljundita, ühe kõlaripaariga võimenditele/ressiiveritele järgi ühendada.
          Ain't et mu meelest peaks need JBLid ise ka suht hästi basse mängima, nii et kulutaksid nagu natuke tühja. Pigem vaata siis Yamaha NS F 515 kõlareid, mis ongi mõeldud tolle suboga komplekti, need saaks ka mingi 7400 eeguga kätte.
          Teisalt, JBL kuulub ka Harman/Kardoniga ühte gruppi ja ehk sobituksid need kaubamärgid omavahel ideaalsemalt.

          Comment

          Working...
          X