Teade

Collapse
No announcement yet.

Dls Rw6 ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Dls Rw6 ?

    Õnnestus saada siis üks http://www.caraudiodirect.co.uk/dls-rw6.html see kõlar koos õige inverteriga. Karbi sees oleval soovitusel on ühele kõlarile kast teha 9 liitrit.
    Enclosure for 1 x RW6 :
    Volume : 9 liter
    Port : 6,8 x 24 cm.
    Damping : Line inside
    F3 : 51,9 Hz
    Fb : 50 Hz

    Foorumitest otsides ei ole ma veel leidnud sellist kasti, mis oleks ühe kõlariga. Olen kuulnud seda kõlarit mängimas originaal kastis Lincoln Towncaris (neil taha aknalaua sisse ehitatud juba kast). DLS-i nõuannate järgi peab kast kindlasti olema lahtine. Kõlaril on päris viisakas magnet taga( kõlar on ligi 9 cm sügav), tänu sellele ei ole ma leidnud selliste mõõtmetega kasti, mis oleks õige ruumalaga. Keegi oskab soovitada millist kasti teha ja mis mõõtmetega ? Kuna mul endal on selle koha pealt mõistus juba otsas

    #2
    Vs: Dls Rw6 ?

    üks kiire arvutus ja sisemõõdud on 21x21x21cm ja liitreid on siis 9,261 peaks sobima no magnet on vist suur siis tuleb kasti vist vetis suurendada.

    Comment


      #3
      Vs: Dls Rw6 ?

      21x21x21 cm ei sobi, kuna inverteri toru ise on 25 cm pikk juba Sellest see anomaalia tulebki, et toru on raske mahutada...:S

      Comment


        #4
        Vs: Dls Rw6 ?

        kas õhutus toru peab jääma esi külljele ?üks võimalus on et tee suurem kast nt 30l ja siis pane hunnik raamatuid sisse siis saab sobiva kasti
        viimati muutis kasutaja henri503; 30 m 2009, 16:02.

        Comment


          #5
          Vs: Dls Rw6 ?

          Eih, parim pidi olema külgede peal.

          Comment


            #6
            Vs: Dls Rw6 ?

            20x30x17 on siis 10.2L see peaks sobima kõlari magnet on kah suur siis see vähendab kah juba seda kasti mahutavust

            Comment


              #7
              Vs: Dls Rw6 ?

              Vaatasin, proovisin.... Miinimum kasti mõõdud saavad olla 30cm x 30cm x 15 cm (sisemised mõõdud) vb saaks veel natuke kuskilt maha võtta..., mis teeks juba 13,5 l kast. Ajuvaba krt

              Comment


                #8
                Vs: Dls Rw6 ?

                aga 20x30x17 see ei sobi siis või

                Comment


                  #9
                  Vs: Dls Rw6 ?

                  25x30x15 saaks vast veel hakkama. Tahaks võimalikult ligilähedast teha sellele, mis on seal soovitatud, aga hetkel tundub suht tuumafüüsika see . Aga kui teekski vähe suurema kasti, kas reaalselt ma tajuks üldse mingit muutust ?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Dls Rw6 ?

                    no kui sa enne subakat pole kuulnud siis võid ilma kastita kah tehaaga sa tee sobiv kast ja siis paned sinna sisse nt midagi liimid vineeri tükke kuskile et see maht väheneks ma arvan et 1l ees või taga ei tohiks mõjutada

                    Comment


                      #11
                      Vs: Dls Rw6 ?

                      Subbaka kastile soovitan vineeritükkide asemel lisada siseseintele vooderduse...nii saab igasuguseid kolksuvaid helisi vähendada.
                      http://hparchive.com/
                      https://worldradiohistory.com/index.htm

                      Comment


                        #12
                        Vs: Dls Rw6 ?

                        Olen ikka supakaid kuulnud . Aga enamjaolt on need kõik olnud mingi 500 kroonised kompressorid suvalises kastis, mis tekitasid lihtsalt müra. Kuna ise sellist tymakat üldse ei kuula, siis ma sealt mingit helirõhku ei ootagi, lihtsalt korraliku tausta natukene juurde saada. Selle kõlariga peaks kvaliteet ka päris hää saama. Aga jh, tulebki ilmselt nii teha, et kast valmis mingis möödus ja proovida kuidas mängib, ning kui rahul ei ole, sis liimida midagi sisse juurde. Igal juhul tänud heade mõtete eest. Kellelgi veel mingeid ideid tekib, siis laske tulla.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Dls Rw6 ?

                          tere lahedadad.
                          tee kinnine kast 20L mitte vented.
                          edu.
                          mida sa lohh vahid

                          Comment


                            #14
                            Vs: Dls Rw6 ?

                            Üldiselt õpetuses on kirjas kas sellest antud juhul 9 l tuleb elemendi ja inverteri maht maha võtta(juurde panna) või on see seal juba sees. 6" elemendi jaoks 9 l inverter kasti on OK ju. 20 L kinnist on juba 12" jaoks
                            Maailm oleks puhas ja süüta
                            kui poleks õllejogurtit
                            - Õ.Õ.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Dls Rw6 ?

                              Tehase poolt öeldakse juba, et kast peab kindlasti vented olema. Igal juhul sai tehtud vented kast. Poleks uskunudki, et nii hästi hakkab häält tegema üldse.

                              Comment

                              Working...
                              X