Teade

Collapse
No announcement yet.

subwooferi mähkimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    subwooferi mähkimine

    Tahaks teada ,kuidas ise subwooferi kõlarit mähkida saaks ja millised on selleks vajaminevad asjad.

    #2
    Vs: subwooferi mähkimine

    sellega kodus väga hakkama ei saagi .
    parem lase see kellegil targal ära teha .see võib kalliks sul minna võibolla

    Comment


      #3
      Vs: subwooferi mähkimine

      Kui mähis totaalselt hävind(hunnik mustaks muutund traati), siis pole vana mähise andmeid selle pealt eriti võimalik välja lugeda.(peab mujalt andmed saama). Kodus tegemise kohapealt, et ega s*ta*t sai ei saa.
      (Ise küll üks mähis kodus ära tehtud ühel vene bassikal(nagu s-30-ne oma), aga see oli aind paberi pealt lahti tulnud peale seda kui kontserdi võim teda testis).
      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

      Comment


        #4
        Vs: subwooferi mähkimine

        mul ongi mähis lihtsalt lahti tulnud..

        Comment


          #5
          Vs: subwooferi mähkimine

          Siis tuleb see õigesse asendisse nihutada ja super attackiga kinni liimida, hiljem ilusti tsentrisse panna, kinni tinutada jne...
          Raske õppustel, kerge lahingus...

          Comment


            #6
            Vs: subwooferi mähkimine

            Ei soovita(võimalik et mitte kõige õigem tegu), aga mina panin mähise sinna pooli paberi peale kinni ära. Siis lasin ära kuivada ja siis pistsin sinna magneti pilusse mähise sisse(kõik membraan ja muu kraam oli ka küljes). Siis panin vaikselt käima ja hakkasin alumist lõdvikut(spider) kinni teipima servast nii et ta ei krigiseks. Siis ülemine lõdvik ja liimisin mingi osa kinni ära. Pärast kuivamist testisin ja liimisin ülejäänud servad kinni(need mis olid teibi all). Tulemus see et vahet pole sama mis enne, pumpab küll test kõlarina. (kui sama moodi teete siis ainult omal vastutusel).
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment


              #7
              Vs: subwooferi mähkimine

              aga millega saaks alumise lõdviku lahti?

              Comment


                #8
                Vs: subwooferi mähkimine

                Mina tegin kruvikeeraja ja paberinoa otsaga(kõige ebasobivamad vahendid), aga mul oli küljepealt ligipääs hea sellele servale, seega polnud midagi nagu viga.
                Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                Comment


                  #9
                  Vs: subwooferi mähkimine

                  Alati saab abi Reinult Tabiveres. 51 847 35.

                  Comment

                  Working...
                  X