Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

    Tere, tahaks siis toas veidike paremat tympsu.
    Praegu on bassikõlariks hertz es300 4 oomi 12 tolli ja 350rms tavalise toavõimendi taga ja inverterkastis. Tümpsu kui sellist nagu eriti polegi kõik väriseb ainult (või siis kui kõlari kõrval täitsa seista siis on isegi .
    Autos myriseb element metsikult.

    Aga projekt siis selline, et tahaks panna kaks antud elemendi http://www.autostore.ee/Multimeedia/...h/Toode/TNP916
    annan selle aadressi ka igaksjuhuks, siin rohkem andmeid:
    http://www.sonicelectronix.com/item_...nch+P1S88.html

    kahte Estonia 35 AC-021 kasti.

    Tulemuseks peaks olema hea bass toas.
    Samas on antud elemendi kohta kirjas igalpool et see auto supakas ja siis ei teagi mida teha, kuigi takistus on 8 oomi ei tea kas siis osta või mitte, et annaks hea tulemuse.

    Mida arvate sellest kõigest??

    viimati muutis kasutaja kreits; 13 m 2009, 14:22.

    #2
    Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

    Paistab, et peab jälle vanad seletused tolmu alt välja kangutama ja lahti seletama, mis on toaelement ja mis on autoelement.

    Toa ja auto erinevus on teadagi mahus. Keskmisesse tuppa suurusega 3x3x2,5m mahub nt 5-6 keskmist luukpärasedaani. Seega, see asi, mis võib autos müristada niiet vähe pole, mängib toas võrdeliselt 5-6 korda nõrgemalt(loe tekitab vähem helirõhku sagedustel).

    Teaduslikumalt kannab autoelement suuremat Q-d ehk kasutegurit, kui keskmine toawoofer. Toakasutuseks loetakse mõistlikuks olenevalt kastist 0,3-0,45. Autosse omavad elemendid 0,8 alates Q-d sest ruumi pole palju ja väikese mahu juures on vaja palju värinat tekitada.

    See element, mida sa välja pakud, omab suurt Qms-si ehk tema mehaaniline kasutegur on üpriski suur, elekriline Qes aga suhteliselt väike. See element hakkab päris kindlasti väristama rohkem, kui mingit kindlat sagedust mängima.

    Rohkem ei viici seletada, pikk päev kah selja taga.

    Aga üks küsimus, kui võimas see toavõim on? Et ta õrna, 12 V mõeldud helipool ei hakkaks liialt kuumutama...
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

      Esmalt postitatud tartu pets poolt

      Aga üks küsimus, kui võimas see toavõim on? Et ta õrna, 12 V mõeldud helipool ei hakkaks liialt kuumutama...

      DIN 4 ohms (1 kHz): 56 W
      FTC 4 ohms (20 Hz - 20 kHz): 33 W
      DIN 8 ohms (1 kHz): 48 W
      FTC 8 ohms (20 Hz - 20 kHz): 30 W

      netis olid andmed nii antud

      aga väidad siis, et see kõlar mis ma pakkusin tuppa ei sobi eriti jah?
      viimati muutis kasutaja kreits; 13 m 2009, 16:57.

      Comment


        #4
        Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

        nagu ka ise ytlesid, see suurem ainult väriseb, ega siis väiksemgi autosubbar muud ei tee...

        Aga tuppa sobib bassi müristama nt see aga vajab kinnist kasti, topid need estonia vendid kinni ja peaks kärama küll
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

          Ma olen ise ka seda vaadanud , aga mida arvad sellest



          teeks kas või eraldi kasti ja jätaks estonia omad kõrgeid mängima

          Comment


            #6
            Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

            ooda sul on estoniad bassideta ve?

            See 12 tolline omab suht kahtlaseid parameetreid, kavatsen selle firma 10" panna vendikasti mängima aga mine tea mis sellest välja võib tulla, aga kes ütles et pioneer olla on kerge

            Aga müü see maha ja osta üks audese 10" asemele, saad kõvasti parema tulemuse, ikka KÕVASTI parema
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #7
              Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

              http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=27&id3=240 sa mõtled seda audese oma jah??


              mul estonia bassikad olemas aga lahjaks jäävad, mõtlesingi algul siis et panen estonia kastidesse uued bassikad, aga nyyd vist ostangi selle audese oma lõpuks ja teen uue korraliku kasti ka sellele. See peaks päris head bassi muidu tegema jah??

              Comment


                #8
                Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                kas tuleb muidugi vastav teha, u 45L vendi puhul, aga need estoniad komplekteeri küll kokku tagasi, saad head sateliidid
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment


                  #9
                  Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                  no ma olen ise ka mõelnud et jätaks ikkagi alles, mul veel 2 estonia 30ac-003 kaa ja estonia eel ja lõpp võimendi aga ise kasutan maranzi võimendit.


                  ma leidsin ka midagi sellist audese toodangust aga see 6 oomi.

                  Võiamluse ja sobivuse korral ostaks vist selle, aga mis arvad sellest?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                    see ei ole kõige parem element ma arvan võtta ikka 75w104 mul endal kah see,toas hakkavad arvuti korpused värisema kui mõni võimsam bass tuleb ja volüüm pole kah laes paar vatti umbes

                    Comment


                      #11
                      Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                      100w100-6 paneb ka toa värisema, kui ta nurka suunata, siis saab enam-vähem bassi toas. Autos aga ei kannata ollagi. Minu kogemus ütleb, et kui korralikest põhikõlaritest väheks jääb, siis võta mingi võimalikult suure pindalaga valjukas (15" või 18") pane õigesse kasti ja bassi peaks olema isegi üleliia. Muidugi kõik jällegi oleneb toa kujust ja kõikvõimalikest muudest faktoritest. Oma toas ei saanudki ma Audes 100w100-6 mängima normaalselt. Ühes toa otsas oli bassi, nurkades oli ka, aga toa keskel ei olnud midagi kuulda, püksid värisesid ainult. Peale seda viisin ta teise tuppa (väiksemasse), kus oligi enam-vähem...

                      Comment


                        #12
                        Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                        misasja hertz es 300 ei tee bassi ??? mul on es300d ja see lõhub maja laiali,asjad koguaeg köögiriiulitelt kukuvad alla, asi on vaiksest värisemisest ikka väga kaugel . Mitme liitrine kast sul on ?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                          Liitreid ei tea täpselt aga ysna suur on kyll, kast tehtud bassbox pro mõõtude järgi. Väristab kyll jõhkralt, aknaid ja muud ka, aga nii palju kui teadijatelt kysinud siis see ei sobi siiski tuppa. Ehk siis värinat on rohkem kui bassi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                            jah , see nõuab suuremat ruumi et bassi ka tleks, autos on see näiteks ideaalne minu meelest.

                            Mul on endal 77 liitrit kahe inverteriga , basssoundmani arvutatud kast.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Subwoofer estonia 35 AC-021 kasti????

                              Esmalt postitatud riho888 poolt
                              jah , see nõuab suuremat ruumi et bassi ka tleks, autos on see näiteks ideaalne minu meelest.

                              Mul on endal 77 liitrit kahe inverteriga , basssoundmani arvutatud kast.


                              autos on jah väga hea, isegi proovinud ja kõrvad valutasid pärast .
                              Aga jah nii palju kui olen siit sealt lugenud siis tuppa ei ole mõeldud eriti.
                              Pealegi jätsin selle praeguse projekti maha juba et basiikas estonia kasti.
                              Nüüd ostsin uue kontserdi bassika 15tolli 300w rms ja leiutan sellest midagi tuppa hoopis

                              Comment

                              Working...
                              X