Teade

Collapse
No announcement yet.

LabSub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LabSub

    Et kas keegi on sellise asja juba siinmail ka valmis meisterdanud? Kasvõi ainult kasti, ilma valjukateta.
    Mõtlesin, et prooviks kätt ja teeks oma esimese horn tüüpi kasti. Prosoundweb foorumis küll kiidetakse ja värki-särki, aga tahaks ikkagi oma kõrvaga ka kuulata.


    #2
    Vs: LabSub

    oi vana see on ju kõvasti suurem kui hd 15 ei kujuta ettegi kuhu sellega minema hakkad?

    Comment


      #3
      Vs: LabSub

      Üks tark mees ütles kunagi, et "Big sound is coming in the big boxes"
      Misasi sul see HD15 on?
      Aga kui LabSub kokkuvõttes õigustab ennast oma helirõhu ja bassiga ära, siis ma ei näe probleemi miks peaks ta halb olema.
      Olen siis tõesti esimene Eestis kes asjaga hakkama saab?

      Comment


        #4
        Vs: LabSub

        mis draiverid sisse tulevad?

        endal siin ühed kastid

        mõõdud 1160 x 640 x 680mm

        draiveriks mccauley 15" "loomad"

        Comment


          #5
          Vs: LabSub

          Draiveriteks Gamma12B-02. 12" valjukad. Sinu kasti need kahjuks ei mahu..

          Comment


            #6
            Vs: LabSub

            Esmalt postitatud jannozz50 poolt
            Draiveriteks Gamma12B-02. 12" valjukad. Sinu kasti need kahjuks ei mahu..
            need upuks ära sinna

            need gammad on ühed tõsised tükid..magneti läbimõõt juba pea sama suur kui element ise..

            Selliste kastide materjali hind kipub jääma sinna 2000 eeku per kast

            Comment


              #7
              Vs: LabSub

              Eks ta nii ole. Terminalid ja sangad on mul endal olemas, esialgu riiet kastile peale ei tuleks. Nüüd vaja ainult puitmaterjal kokku ajada

              Comment


                #8
                Vs: LabSub

                Ei tahaks entusiasmi vähendada, aga LABhorn on siiski spetsiaalselt Eminence LAB12 valjukale konstrueeritud (tegelikult on ka LAB12 konstrueeritud spetsiaalselt sellele kastile), mingi muu valjukaga ei ole suure töenäosusega tulemus kohe mitte ligilähedaseltki sama. LAB on tösine tükk 30...80 Hz-ni ja vajab tösiseid ülakaste, vöi siis ka eraldi keskbassikasti (HD15, vihjeks speakerplans.com).
                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                Comment


                  #9
                  Vs: LabSub

                  Olen teadlik sellest LAB12 värgist. Proovida ju võib. Kaotada ei ole suurt midagi, võita on aga kogemused.

                  Comment


                    #10
                    Vs: LabSub

                    Esmalt postitatud jannozz50 poolt
                    Olen siis tõesti esimene Eestis kes asjaga hakkama saab?
                    Ole esimene, kes kahega hakkama saab.


                    Mis siin ikka pikalt seletada, pdf formaadis dokumentatsioon on selles samas ennemainitud foorumis olemas. Materjalivaliku kohta on ka prosoundweb'is palju juttu, vastupidavuselt kiidetakse just niinimetatud musta ehitusvineeri, aga ilma elementideta- lihtsalt ehituse mõttes- tuleb selle vineeri ostuhind ümpris kallis.

                    Täpsuse mõttes oleks mõtekas mõõta mitu korda, jupid lõikasin sirge lati ja pioneersaega välja (latt kelgu eest). Täpsust ajasin taga poole millimeetri kaupa. Kruvid võiksid olla vastupidavad kui gyprockruvid, jupid PVA puiduliimiga kinni, kruvivahe orienteeruvalt tuli minul 8cm. Kui võimalus, siis liimina oleks parem nn "vahtliim", mis imbub ka ise poolenisti vineeri.Tühimikud, mis tekkisid, oleks mõtekas millegagi täita, näiteks esipaneeli ülemine osa sai täidetud kivikillaga. Küljepaneelid lasin treialil rauast treida lihtsalt välimuse pärast, vineer oleks jäänud liiga paksuseinaline. Küljepaneele ei ole ma ka soojaks veel saanud peale u 10tunnist rautamist, samas võimendi poolel võimsusel.

                    Ületamatut pole midagi, kui rahulikult hobikorras teha, sama mis iga teinegi kõlarikast.
                    Aga edu tegemisel.
                    viimati muutis kasutaja yllar21; 29 m 2009, 17:56.

                    Comment


                      #11
                      Vs: LabSub

                      Palju neid horni tegijaid on eestis ? mul endal 4tk 1850 folder horne, kahele tuleb uuel nädalal elemendid sisse
                      viimati muutis kasutaja joss222; 01 m 2009, 10:23.
                      40,000 watts anyone?! Professional amplifiers from www.audiotec.ee

                      Comment

                      Working...
                      X